Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ping napisał:

I cyk trochę gierek na Gacława :).

 

44470649_2276683432365235_87508280545951

Pingu, pisałeś kiedyś, że już nie kupujesz tytułów na Gacka, bo trzpienie pudełek boleśnie doświadczają płyty, coś się zmieniło?

Kartony z japońskich gierek pasują do palowskich pudełek na GC?

P.S. Tokyo Jungle istniejące fizycznie zasłużyło na serduszko.

 

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, ciwa22 napisał:

Pingu, pisałeś kiedyś, że już nie kupujesz tytułów na Gacka, bo trzpienie pudełek boleśnie doświadczają płyty, coś się zmieniło?

Kartony z japońskich gierek pasują do palowskich pudełek na GC?

P.S. Tokyo Jungle istniejące fizycznie zasłużyło na serduszko.

 

 

Nie pasują bo te gierki są sporo mniejsze - ma to swój urok :). Trzpienie w japończykach są bardziej łaskawe niż te PAL/US - w wersjach anglojęzycznych ostały mi się tylko podstawy (Mariany, MGS, jakieś residenty etc.), z resztą idę w Japonię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Wredny napisał:

A fuj - niemieckiej wersji nie chciałbym nawet miesiąc wcześniej - to USK jest obrzydliwe.

Spoko - w Euro czeka na mnie wersja ze steelbookiem (znaczy ja na nią czekam) 

 

8 minut temu, YETI napisał:

Pan Kyo pięknie wspiera polski rynek gierkowy. 

;)

 

Jak wyżej ;) 

Odnośnik do komentarza

8 lat. Rozumiecie to? Osiem jebaniutkich lat czekałem na drugą część mojej gry życia. Przez te osiem lat zdążyłem skończyć szkołę średnią, zdać maturę, skończyć studia, znaleźć dziewczynę, przeprowadzić się trzy razy, znaleźć pracę, schudnąć, przytyć, znowu schudnąć. I jest, wjeżdża powolnym transferem na mój dysk, w glorii, w chwale, cały na biało, to on - Mesjasz. Kurwa, kocham Was wszystkich, Klapów, Xbotów, lewaków, nawet blubera i maciuchę. Pijcie ze mną kompot. Niech ta chwila trwa, niech ta gra rozjebie wszystko na atomy!

 

RCFTQ9Q.jpg

Odnośnik do komentarza

Dokładnie 8 lat temu wychodził Undead Nigthmare xD

 

Czas w okół premiery RDR to jedno z najbardziej przejrzystych wspomnień z tamtej generacji dla mnie, pamiętam to adhd Słupka na forum, oglądanie gameplay series milion razy, beka z trawy na PS3, maraton filmów z Eastwoodem. Teraz nie czuję aż takiego hajpu, alena bank od jutra wsiąknę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...