Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Na bxox też można. Po 1 h ściągania przy moim necie miałem 7 GB ściągnięte i z płyty 180 mb z tych 200 więc się w(pipi)iłem i anulowałem. Uruchomiłem jeszcze raz offline i proszę 

 

FuuhSI3.jpg

 

 

Z neta wiem że działa offline bez patcha 1 a i z neta wtedy mniej się ściąga. To info dla tych co jak ja mają neta 20mb. 

 

@MYSZa7 zm

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ukukuki napisał:

Na PS4 można grać bez pobierania w trybie offline przecież. Przynajmniej w gry które grałem. 

 

 

Mi chodziło o to że żadna gra nie chodzi z płyty - w sensie płyta jest tylko po to żeby uruchomić grę (licencja) a reszta działa z HDD. W każdej grze czy to PS4 czy XO płyta się po chwili zatrzymuje i konsola już nic więcej z niej nie czyta. To była odpowiedź na post Mevka że to tylko instalka a gra działa z płyty. 

Odnośnik do komentarza

Ja i tak wolę grać jak wszystko się ściągnie ale przez to ściąganie i instalacje z płyty nie mogłem do czytnika włożyć valkyria chronicles 4 aby sobie pograć. Teraz kulturalnie patch się ściąga a płytę ze Spyro wyjąłem dodatkowo teraz mogę konsole uśpić (podczas instalki z płyty nie za bardzo bo pauzuje). Tak czy siak utwierdzam się w przekonaniu że płytki powoli wymierają i czas na cyfrową dystrybucję. Za dużo z tym wszystkim (pipi)ania obecnie a tak ściąga instalke kilka dni przed premierą i pyk masz gierkę na czas nawet że słabym netem. Gdybym wiedział że aż taka (pipi)oza na płycie to bym brał cyfrę pewnie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Nie da się, będąc online na Xboxie załączyć gry bez patcha. Takie podstawy, a blanti dalej tego nie ogarnia. :reggie:

OFFLINE. Nawet pograłem chwilę dzisiaj a potem ponownie online włączyłem ściąganie patcha. Nadal nie ściągnięty dopiero 10 GB a przeszedłem 7 plansz. Ciekawe jak to mi się udało. No ale ty wiesz lepiej bo przeczytałeś w necie:ragus:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, blantman napisał:

OFFLINE. Nawet pograłem chwilę dzisiaj a potem ponownie online włączyłem ściąganie patcha. Nadal nie ściągnięty dopiero 10 GB a przeszedłem 7 plansz. Ciekawe jak to mi się udało. No ale ty wiesz lepiej bo przeczytałeś w necie:ragus:

Ale wiesz, że ja mówię ogólnie, a nie tylko o tym Spyro? Poza tym to, że sobie mogłeś pograć offline z płyty to jest rzecz oczywista. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przez chwile myślałem, ze trafiłem na jakiś bubel. Moja kopia gry kupiona w sieci GameStop ma na okładce wymienione takie kraje, jak: Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja. Najbardziej obawiałem sie o brak anglika, ale okazuje sie ze wszystko jest na miejscu. Nawet pl dubbing jest, jezeli zmienię język konsoli. Take wydaje mi sie, ze jest jedna kopia gry dla nas wszystkich. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rayos napisał:

nie lubię kiedy wydawca leci w kulki i 2/3 gry trzeba pobrać z neta :-).

A w Spyro malutko grałem za młodu na PSX, wolałem Crasha 

 

A taki Fallout 76 ma na plycie 200mb tylko plikow i reszte trzeba sciagnac, ale nikt nic nie mowi

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Labtec napisał:

 

A taki Fallout 76 ma na plycie 200mb tylko plikow i reszte trzeba sciagnac, ale nikt nic nie mowi

Jak zainstalujesz offline to pociśnie 45GB z płyty. Coraz mocniej szanuję R* za dwie płyty w pudełku z kombojami

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Labtec napisał:

 

A taki Fallout 76 ma na plycie 200mb tylko plikow i reszte trzeba sciagnac, ale nikt nic nie mowi

Z tym, że gierka nastawiona na online to jednak coś innego niż remake Spyro, pod odcięciu neta w takiego F76 nawet prawdopodobnie nie pograsz (nie wiem jak wygląda sytuacja, zakładam) i płyta w tym przypadku to tylko zbędny śmieć tak samo jak w przypadku The Division czy Destiny 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mantis napisał:

A ten patch do Spyro ma wsparcie dla Xox? Bo wczoraj po pracy odpaliłem tylko offline i godzinkę tak pograłem. Gra piękna, ale widać, że tam max 1080p na ten moment. W noc pobrało mi aktualizacje. Jeszcze nie sprawdzałem.

1440 p  nie ma hdr i nie ma 60 fps niestety :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...