Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego nie kupiłem jeszcze, tak do 300zł jestem w stanie wywalić na pada, ale nie więcej. Szukam też czegoś, co mogę fizycznie zmacać przed zakupem, bo na allegro albo zdjęcia stockowe w aukcjach, albo "brak łopatek w zestawie, no analogów w sumie też, krzyżak wpadł za kanapę i nie mogę go znaleźć" albo " gumy odchodzą, ale to nie wpływa na użytkowanie" :yao:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bzduras napisał:

Dlatego nie kupiłem jeszcze, tak do 300zł jestem w stanie wywalić na pada, ale nie więcej. Szukam też czegoś, co mogę fizycznie zmacać przed zakupem, bo na allegro albo zdjęcia stockowe w aukcjach, albo "brak łopatek w zestawie, no analogów w sumie też, krzyżak wpadł za kanapę i nie mogę go znaleźć" albo " gumy odchodzą, ale to nie wpływa na użytkowanie" :yao:

Jak za 300 to juz bym wolał te nówke za 425zł kupić ale też mam problem żeby prawie pól kafla wyłożyć na pada. 

Odnośnik do komentarza

Może nie black friday, ale z takich nowości u mnie zagościł na półeczce Curse the Eye of Isis, survival horror, który trochę czerpał z Silent Hilla. Cieszy też cena bo udało się wyrwać w licytacji na allegro (moje zdziwienie o_o) za 40 cebulionów, gdzie ostatnio ta gra poszła za 200zł, więc udało się trafić w fajnej cenie, a gra nie jest jakaś mega dostępna. Na szaraka wpadł Psychic Force mało znana mi gra osobiście, ale przez Taito na okładce gry postanowiłem ją zakupić i o moje zdziwienie, dość znośny fighter 3D jak na tytuł wypuszczony w 96` roku. Z PS3 doszedł Tomb Raider i Havy Rain, po przejściu trylogii Uncharted i the Last of Us, kolej miała przyjść na Larę, ale że @Bzduras jak obiecał tak też zakupił mi gifta w postaci RDR1 i dodatku obecnie będę ogrywać ten tytuł, także dzięki Zbychu, szacun na dzielni +10.

 

l49kYqY.jpg

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...