Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Trinitronik jak ktoś nie ma opcji na PVMkę to najcudowniejsze cudo. Ostatnio u koleżki widziałem takiego 32 calowego bydlaka, chyba z 50 kilo waży. Zastanawiam się nad odkupem, bo jednak granie w retro na 14 calach z wiekiem zaczęło mnie męczyć.

 

Pięknie w klasykę obrodziło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ireniqs napisał:

Aż byłoby mi szkoda używać takiego nieskalanego dreamcasta. Piękne rzeczy, piękne. Zazdroszczę. :s159:

Wychodząc z tego założenia mam dwa śnieżnobiałe DC-ki w pudełku i gram na pożółkniętym wariaciku kupionym -naście lat temu, dokładając do tego GDEMU (wspominam o nim w temacie trofeowym, dział PS4). :fsg:

Edytowane przez ping
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, ping napisał:

Trinitronik jak ktoś nie ma opcji na PVMkę to najcudowniejsze cudo. Ostatnio u koleżki widziałem takiego 32 calowego bydlaka, chyba z 50 kilo waży. Zastanawiam się nad odkupem, bo jednak granie w retro na 14 calach z wiekiem zaczęło mnie męczyć.

 

Pięknie w klasykę obrodziło.

 

 

Ja z kolei w pamięci mam jedną wadę która w trinitronach zdarzała mi się niemal zawsze. Po latach używania, wyświetlany obraz zyskiwał zielone przebarwienie. Zdarzało się to nie tylko w tych telewizorach, ale w moim przypadku niemal każdy trinitron z jakim miałem styczność, miał tę wadę. Czy to kilka czy kilkanaście lat temu. Nie wiem co jest dokładnie tego powodem, ot jak słyszę "trinitron" to widzę ten "zielony kineskop" przed oczami.

Pamiętam trinitrona siostry, którego potem od niej dostałem. Wielka krowa 32 jak nie więcej cali. Miał za(pipi)iste nagłośnienie jak na telewizor. Bass łupał jak ogłupiały, dźwięk był naprawdę piękny. Za jej posiadania telewizor był elegancki, wszystko cacy glancy. Potem zmienili to na plazmę, a ja dostałem go od niej za darmo, ale już wtedy miał tę wadę z zielonym obrazem. To nie był jednak największy problem. TV był już tak zmęczony, że o ile ogólnie włączał się natychmiastowo, tak sam kineskop włączał się dopiero po kilku-kilkunastu minutach, a im dłużej go używałem tym bardziej przedłużał się czas po którym ekran "zaskakiwał". Pod koniec jego żywota, obraz włączał się chyba coś po około godzinie :O

Edytowane przez Quake96
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...