Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Pudło od GTA upierdolone,

ale gierki są mega wypasione.

W sajlent hila nigdy nie graj w samotności,

a metal gir solid da Ci sporo stealth radości.

A do gta lcs wracając

będziesz jeździł autem z karabinu strzelając  :lapka: :lapka: :lapka:

 

 

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ukukuki napisał:

Czasem jak sprzedaje jakieś odpady z kolekcji zastanawiam się kto to kupuje i po co. Dzięki ping:drinks:

 

Na Switchu celujesz w fullset czy tylko będziesz gonił do tej setki a później zwolnisz? 


Fullset ze Switcha to byłby wyczyn na skalę wszechświata.
Ale kto jak nie Ping ? 

Odnośnik do komentarza

W fullset chwilowo nie, bo przegapiłem kilka mocno limitowanych wydań (kilka runów super rare games na przykład), ale na pewno chcę mieć sporą bibliotekę złożoną z gier dobrych, niszowych i rzadkich - tak jak zresztą na każdej platformie. Niestety trzeba się w takiej sytuacji liczyć z zakupem tytułów powszechnie uważanych za goowno parujące.

 

Potem, jak przegapisz, to z jakiegoś powodu powstają takie sytuacje:

https://www.ebay.co.uk/itm/Iron-Chef-Playstation-2-PS2-PAL-ENGLISH-ver-No-manual/223262342187?hash=item33fb78fc2b:g:~psAAOSwi0RbBVOy:rk:3:pf:0

https://www.ebay.co.uk/itm/Playstation-PS2-IRON-CHEF-rare-complete-in-Fantastic-condition-sony-manual/113409291543?epid=1536444315&hash=item1a67b87517:g:OPgAAOSwVZ5bybv3:rk:5:pf:0

https://www.ebay.co.uk/itm/My-Horse-And-Me-2-Xbox-360-PAL-VERY-RARE/122373159456?hash=item1c7e023a20:g:ol8AAOSw3v5Ys3Nd:rk:1:pf:0

Natomiast na pewno celuję w Switchowy fullset z LimitedRunGames - regularnie biorę każdy ich Switchowy release i nie mogę się doczekać, aż dostanę swoje fizyczne Golf Story :banderas:

Większość ludzi na forume popuka się w czoło, ale ja naprawdę lubię różnorodność w zbiorach i nie miałbym takiej radochy, gdyby na półkach były same wysokobudżetowe gry triple A. Gry wideo to moja pasja, więc lubię próbować nowych rzeczy. Tak jak die hard fani przemysłu filmowego nie ograniczają się do produkcji hollywoodzkich, tak i ja lubię sobie ogarnąć crapa.

Edytowane przez ping
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja w słabsze gierki nie gram, łapię wtedy doła growego i nie chce mi się grać w nic więcej. Dlatego od kilku lat jak coś mi się nie podoba to się nie zmuszam ,że może później będzie lepiej. Gra leci do żydka a na półce zostają tylko gry z którymi się dobrze bawiłem. Zasada ta nie dotyczy famicoma, mam na tą konsole ponad 200 badziewnych gier w które nigdy już nie zagram ale szkoda się pozbyć, niektóre mają ładne labele:dunno: Jednak różnorodność rozumiem, sam lubię wszystkie gatunki growe i fajnie czasem coś wyłuskać ciekawego. Czekam właśnie na takiego sztosa 

 

Odnośnik do komentarza

Do grania nigdy się nie zmuszam, bo to przeczy samej idei relaksu przy grach wideo. A jak coś nie przypasuje, to leci po prostu na półkę - sprzedawać nie ma sensu, bo to groszowe sprawy. Realnie nigdy nie wrócę do 95% ogranych gier, nie wiem też czy sięgnę po te, które czekają w kolejce, ale po prostu zbieranie różnych gier to jedno z moich hobby. Na Switcha w tym momencie z półki zerka na mnie 38 gier, opłaconych preorderów/gier, które lecą zza oceanu mam na ten moment około 30. Realnie skończyłem I Am Setsuna, Mario Odyssey, naklepałem kilkanaście godzin w Zeldę i teraz męczę Octopatha. Ot po prostu nie ma za bardzo czasu na granie, lecz cieszę się z różnorodności. Skoro sprawia mi to frajdę, to czemu nie?  :).

 

W sumie to z ciekawości zajrzałem na metaritic i większość tych crapulców na czwóreczkę ma średnią ~70%, więc nie ma tragedii, ale wiadomo że nie jest to przygoda ARTURA MORGANA :kaz: 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Miałem wrócić z VR ale nie było nigdzie. Poczekam, na święta sobie sprawię. 

 

IMG_20181201_121145.jpg 

 

Wrocilem za to z FC3 po taniosci dzieki G4Y. Maxiu niedawno kupiłem, musiałem go dorzucić do fotki. Eh. Cóż to były za lata piękne na x360 :fsg:

Nowe gierki? :reggie: cudne powroty, nawet w tych rozmazach w Pejnie. Co to je za szuter to ja nie. Moj najukochanszy w segmencie. :wub:

Edytowane przez II KoBik II
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...