Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W Szczecinie zawsze wbijaj po gierkę, bierz pudełko z półki, kładź na ladę i ze stoickim spokojem świrduj sprzedawcę/sprzedawczynię wzrokiem beznamiętnie mówiąc "dzień dobry, chciałbym zobaczyć stan nośnika i czy gra jest kompletna". Działa 100% niezawodnie, jeśli mają kilka kopii danego tytułu to wysyłasz sygnał, że nie dasz się załadować w kakao i jesteś koneserem tego medium, co skutkuje złożeniem dla Ciebie kompleciku kosztem jakiegoś janusza, który łyknie porysowaną płytkę i pudełko bez instrukcji za tą samą cenę co Ty komplecik w jako-takim stanie.

 

A najlepiej to tam nie chodzić w ogóle

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

I tej ostatniej rady się trzymam, no ale gry na Nintnedo w dobrej cenie ciężko dostać... Raz próbowali mnie o(pipi)ać na South Parku na One. Pudełko było po niemiecku i zapytałem typa czy gra będzie po ang. "Nie wiem" rzucił i zaczął szukać płytki. Na co ja że w takim razie dziękuje i do widzenia. Typek zmienił narracje i zaczął rzucać że jak najbardziej będzie po angielsku piękny kawalerze. 

 

tfu, tfu. Współczuje jeśli ktoś nie ma normalnego sklepu z grami w swoim mieście. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Kalel napisał:

Po raz kolejny CEX gra na mnie na cholernych skrzypcach. Znalazłem pudełko, wszystko po ang, ładnie wygląda, ide do kasy, pan daje karta no i jest pięknie. W domu sprawdzam a na karcie informacja że "ab 12 jahre". Dobrze że przynajmniej język angielski jest w grze. No ale oto ona

Akurat ten niemiecki napis występuje na karcie niezależnie od języku wydania (może to wynika z tego, że siedziba NoE jest w Niemczech)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zgadza się. Sam mam takiego Bravely Default, kupowanego w prawilnym sklepie, angielskie opakowanie, angielska gra, ale na karcie Frei ab 12 Jahre. Parę innych gier (m.in. Metroid Samus Returns i Majora's Mask 3D) też tak mają w moim przypadku. Zresztą podobną ułomnością mogą się pochwalić niektóre gry z WiiU. Na pudełku PEGI, a na płycie w środku USK, ze swoim Ab 6 Freigegeben.

Więc również Cię uspokajam, raczej nikt na Tobie nie zagrał.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.12.2018 o 20:10, Kalel napisał:

Po raz kolejny CEX gra na mnie na cholernych skrzypcach. Znalazłem pudełko, wszystko po ang, ładnie wygląda, ide do kasy, pan daje karta no i jest pięknie. W domu sprawdzam a na karcie informacja że "ab 12 jahre". Dobrze że przynajmniej język angielski jest w grze. No ale oto ona

Kazda gre na switcha mam z angielskiej dystrybucji i w wiekszosci zdecydowanej na karcie jest info po szwabsku, zreszta na vicie tez tak czasem bylo

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.12.2018 o 20:55, _Shaman_ napisał:

Akurat ten niemiecki napis występuje na karcie niezależnie od języku wydania (może to wynika z tego, że siedziba NoE jest w Niemczech)

 

Wynika to raczej z tego, że mają jeden szablon karta na całą Europę i Niemcy wymagają zapewne tej infomacji także na samym nośniku z grą. Tak samo mają kolekcjonerki czy większe wydania, które również posiadają USK na przodzie, wraz z PEGI (jak to widać chociażby na zdjęciu milana).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Szkoda że skończyły mi się reakcje. :/ Szkoda odpuścić takiemu raczysku.

Masz na myśli assassyny, farcrye, battelfronty ,cody itp ?   Co ci sie nie podoba w moim szaraczku - przecież to tylko kawałek playstiku ? 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...