Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę miszmaszu z aktualnej generacji 

 

sNtYd0e.jpg

 

SW i WD po 20zł/sztuka, więc cena całkiem odpowiednia. Tekken już taki tani nie był, ale mieścił się w mojej tolerancji cenowej. Podtrzymuję swoje zdanie, że mesjasz to nie jest, ale nie wypada też tak źle jak sobie wcześniej myślałem.

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 5
  • Haha 1
  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

 

12 godzin temu, Quake96 napisał:

 

Tekken już taki tani nie był, ale mieścił się w mojej tolerancji cenowej. Podtrzymuję swoje zdanie, że mesjasz to nie jest, ale nie wypada też tak źle jak sobie wcześniej myślałem.

Napier.dalamy w niego na przerwach w pracy ze znajomym. Też myślałem, że badziew ale wciąż daje radość skopać tyłek drugiemu. Graficznie bieda, stage ładują się długo ale jednak to wciąż Tekken.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy bieda graficznie? Jest okej, nie narzekam akurat na ten aspekt. Co do ładowania to zgdzam się w 100%, sam toczyłem bekę z kumpla, który chwalił się T7, bo żaden poprzedni Tekken nie wczytywał mi się tak długo przed walkami. Ogólnie pośmiałem się i wracałem do swojego TTT2, gdzie postaci jest znacznie więcej, za nic nie muszę płacić i gra ładuje się o wiele szybciej :D W drugim tagu na start jest ponad 50 postaci, a po pobraniu patcha zyskuje się jeszcze chyba 5 czy 6, w tym kochanego Doktora B. :D

Bałem się, że asortyment postaci jest biedniejszy. Nie jest jednak źle, ale brakuje kilku klasyków. Słyszałem, że kilka postaci powraca w płatnych DLC :nosacz2: Ja się pytam, dlaczego mam płacić za Annę czy Leia? :yuno:

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...