Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, _mike napisał:

 

 

spacer.png
 

spacer.png

 

 

spacer.png

 


spacer.png

 


 

 

spacer.png

 

spacer.png


I’m lovin’ it!

 

 

Pierwsza konsola na premierę :xboss:

Drugi Xbox (bo chwilę miałem X360)

Najlepsze opakowanie konsoli ever!


Elegancki sprzęt do salonu 30latka - żadna konsola lepiej nie wygląda. Idealna do nowoczesnych wnętrz ludzi korporacji ;)

Perfekcyjnie pasująca do szafki RTV - szafka jakby czekała na XSX. Jest 5 cm nad, po 15 po bokach i z tyłu. Białe światełko - stylowe i podkreślające premium jakość nowoczesnego hi-endowego sprzetu.
Za(pipi)iste wykonanie konsoli i pada - czuć jakość premium. Pad mam fajną tekstura z tylu. Jest zaskakująco mały!

Gampass odpalony, gry się instalują, urlop w pracy - tak można żyć.


Witam, po zielonej stronie mocy. Jaram się jak ksiądz na nowego ministranta i Przyjmę wszystkie zaproszenia do znajomych :D

 

 

 

 

 

 

 

zamień kwiatka z xboksem :D

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, zloto napisał:

Ja nie wiem co jest taka tendencja do duszenia tych sprzętów. Chyba sobie ludzie nie zdają sprawy z tego ile nextgeny produkują ciepła. Weź wyrzuć ją z tej półki, bo aż mnie serce boli jak na to patrzę.

 

Jak to będzie 2 razy w roku włączane to nie trzeba.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, zloto napisał:

Znaczy tu nie chodzi o samą wnękę, tylko o to, że zaraz nad wylotem powietrza masz deskę. Sam rozmiar półki jest spoko, ale pamiętaj, że PS3 czy inne konsole zupełnie w inny sposób odprowadzały ciepło. To tak jakbyś położył książkę u góry SeX'a i jak on niby ma odprowadzać powietrze?

 

Przecież on ma też wyloty z tyłu, robili testy i kładli pudełko z grą na górnym wylocie w trakcie grania w Gears 5 i temperatura wzrosła o 1 stopień więc też nie ma co przesadzać skoro jest zalecany odstęp (te 4cm) sam mam podobnie postawioną konsole i chyba nie ma czym się martwić

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Observer napisał:

 

Wrzuć potem fotkę jak ta nóżka od tv po lewej całkiem zjedzie z krawędzi i wszystko razem poleci na podłogę.

 

 

Spoko już poprawiłem

 

IMG-20201112-165551.jpg

Pierwotny pomysł był taki żeby zmieścić konsole po prawej stronie ale jednak szafka okazała się za wąska i ostatecznie stanął po lewej.

Edytowane przez ASX
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ludwes napisał:

maciucha jak minusuje, co za żenada xd

 

Nie no, beka, ale jakby nie patrzeć to jest precedens że w Polsce sprzedaje się gry i sprzęt do konsoli której nie ma nawet na rynku. Coś niesamowitego.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schabek napisał:

Skad brales? Mi sluchawki i pad z euro doszly ale ladowarka z ME gdzies zaginela w akcji 

Wszystko z Euro, dlatego nie mam zaklepanej konsoli bo wszystko u nich chciałem brać

 

A ta ładowarkę to zamawiałeś razem z konsolą pewnie w jednym zamówieniu to pewnie wyślą jak skompletują i razem z PS5 przyjdzie

Gumki na padzie wydają się lepszej jakości, i fajnie chropowate są, ale mogły by być bardziej wgłębione, lepiej mi się go trzyma niż tego od Series X pewnie przez to że jest mniejszy niż ten pad od XO

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figuś napisał:

A ta ładowarkę to zamawiałeś razem z konsolą pewnie w jednym zamówieniu to pewnie wyślą jak skompletują i razem z PS5 przyjdzie

Nie no, ja z me gry i ladowarke i konsole ale wszystko na osobnych zamowieniach zeby wlasnie jedno nie opoznilo mi drugiego :ragus:

I ladowarka juz od trzech dni wisi jako "w drodze do punktu odbioru" :reggie:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zloto napisał:

Znaczy tu nie chodzi o samą wnękę, tylko o to, że zaraz nad wylotem powietrza masz deskę. Sam rozmiar półki jest spoko, ale pamiętaj, że PS3 czy inne konsole zupełnie w inny sposób odprowadzały ciepło. To tak jakbyś położył książkę u góry SeX'a i jak on niby ma odprowadzać powietrze?


tam jest ponad 5 cm od górnego wylotu. Spokojnie, jak tylko zauważę, że jest tam za ciepło pozmieniam bo przecież nie chcę usmażyć Xa :) 

 

Z resztą obecnie i tak nie ma chyba jeszcze gier, które go mocno obciążają (z tego co widziałem w testach to nawet gearsy 5 nie dają rady). Ile na testach wyciągali coś pod 40 kilka stopni? 
 

Zmieniając temat, ta konsola serio super wyglada w salonie. Nie jest nachalna. Trochę tajemniczy, czarny monolit. Trochę jak subwoofer ale elegancko :potter: Dobrze, że nie zrobili jej w piano black.

Kosmiczne PS5 będzie ciekawie wyglądać obok ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...