Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

@MEVEK no szczerze mówiąc myślałem, że będziesz jednym z pierwszych szczęśliwców którzy nabędą PS5 na forum. Pustki w UK ma się rozumieć?

Wiesz...     fajnie będzie, jak dostane tydzień po premierze.  Takie cuda na tych wyspach sie dzieją :reggie:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mitra napisał:

Ja miałem kupić Wieśka 3 GOTY za 50 zetaale koleś z olx poleciał w ch.uja i komuś innemu o(pipi)au. Na szczęście udało mi się elegancko wycisnąć :cebula: do ostatniej kropli i zgarnąłem Days Gone za 39 PLNów

spacer.png

 

Gdzie to bo widzę paragon? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, marbel007 napisał:

Gdzie to bo widzę paragon? 

ŁDZ. Ale znalezione w sieci lombardów Loomabard. Tylko jedna sztuka była w tej cenie u mnie, ale mają stronkę więc może coś się znaleźć u siebie, ewentualnie zamówisz sobie od nich bo też można.

Protip: nie wiem czy tylko w tej jednej miejscówce co brałem czy we wszystkich ale w tym sklepiku co kupiłem to tylko gotówką można.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Postal napisał:

Next gen? Xbox Series X dopiero jak będzie biała wersja, która będzie mi do mebli pasować. PS5? Jak wyjdzie PS6. Sonki kupuje dopiero jak dopracują ostateczną wersję i będzie w co grać xD

Wjechał dziś do paczkomatu preorder :D

 

spacer.png

 

IMG-1977.jpg

Śliczny jest ten G&W. Dobrze że mi o nim przypomniałeś. Bo on jakoś tak wszedł w kleszcze premier nextów że chyba tylko prawdziwi fani N o nim pamiętali. Ciekawe za ile dni go złamią i cała biblioteka NESa będzie do ogrania na tym słitaśnym sprzęcie :cool2:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Ryo-San napisał:

Śliczny jest ten G&W. Dobrze że mi o nim przypomniałeś. Bo on jakoś tak wszedł w kleszcze premier nextów że chyba tylko prawdziwi fani N o nim pamiętali. Ciekawe za ile dni go złamią i cała biblioteka NESa będzie do ogrania na tym słitaśnym sprzęcie :cool2:

Już go złamali

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ryo-San napisał:

Śliczny jest ten G&W. Dobrze że mi o nim przypomniałeś. Bo on jakoś tak wszedł w kleszcze premier nextów że chyba tylko prawdziwi fani N o nim pamiętali. Ciekawe za ile dni go złamią i cała biblioteka NESa będzie do ogrania na tym słitaśnym sprzęcie :cool2:


Zamówiłem we wrześniu jak się pojawiło. 1 sklep który to miał i mi wyskoczył, to ultima. Ale nie polecam, bo drogo. W media markecie 50zl taniej.


Brakuje metalowej „nóżki” żeby było można postawić i wtedy opcja zegara by miała jakiś sens. 
Nie wiem co jest w środku, ale gierki z Colora bym przyjął. 
A jakby poszedł na tym Golden Sun, to lecę po drugiego :banderas:

spacer.png

 

 

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 6
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Nie chciało :) Pstrykam te fotki na bieżąco, za każdym razem jak wpadnie coś nowego i raz na jakiś czas wrzucam tutaj.

 

Dzięki temu gdy kiedyś będę chciał pozbyć się całej kolekcji nie trzeba będzie przewalać wszystkiego od nowa (zdjęcia do ofert jak znalazł).

Odnośnik do komentarza

Można tak powiedzieć :) Nigdy nie kolekcjonowałem gier na żadną konsolę, a w przypadku Switcha zwyczajnie się tym jaram (każdą jedną sztuką, szczególnie tymi wydaniami z LRG właśnie), jednak gdzieś tam z tyłu głowy wisi też myśl o swego rodzaju lokacie, która - mając na uwadze to jak kształtują się ceny limitowanych wydań na NS i jak lipnie wygląda ich dostępność - wydaje się być całkiem bezpieczna. 

 

I fakt, cenowo robi się z tego hardkor chwilami, ludzie narzucają takie przebitki, że głowa boli. Idealnym przykładem jest tutaj pierwsze wydanie Shantae z LRG jednak takie przykłady można mnożyć...

 

shante-ebay.jpg

 

Ja sam natomiast... miałem (i chyba nadal mam) sporo szczęścia przy tych zakupach. Trafiło się kilka życzliwych duszyczek z ładnymi kolekcjami, które zdecydowały się ich pozbyć, ew. odstąpiły mi pojedyncze sztuki na których ogromnie mi zależało (jeszcze raz ogromne dzięki @Di). Trochę wleciało przez Ebay, trochę przez Amazon, z Perfect Blue oczywiście również. Pod górkę ale do przodu. Cały czas coś się kręci, więc za miesiąc-dwa dam tutaj o sobie znać ponownie :) 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

20 dolców albo więcej chcieli za wysyłkę złodzieje ;/  Jak coś jeden sklep z polski kupił kilka sztuk i sprzedaje w bardzo fajniej cenie na allegro. 

 

@Amer jakbyś chciał się wymienić Lumines na Switcha za Lumines na PS4 w folii to daj znać :ogor:

 

 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Ja brałem SV z PL, za 159zł. Grosze IMO, jak już wspominał @Pupcioto wydanie jest naprawdę ŚLICZNE. Zresztą zerknijcie sami - wrzucam okładeczkę jeszcze raz :)

 

sv.jpg

 

@Ukukuki, ja mam pier*olca na punkcie wydań pudełkowych na NS właśnie, więc podmianka na PS4 bez szans :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...