Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

To jest feler i to duży. Moja trzyletnia ps3, ani żadna inna konsola tego nie robi, płyty są idealne. Mam fioła na punkcie stanu moich gier i już obie jakie posiadam na czwórkę zajechałem od czyszczenia i nie mam już ochoty kupować kolejnych i wkładać do napędu. Dzisiaj wypróbowałem dwa nowe filmy na bluray, jeden się brudzi, dugi nie. Konsola jest z zewnątrz czysta, ma miesiąc, a kiedy jest wyłączona to zakrywam folią, tak jak inne konsole.

Edytowane przez Czappi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też w tym jest trochę prawdy ale wypluwanie brudnych płyt (nawet filmu dopiero co odfoliowanego) to nie mój wymysł. PS3 ma taki sam rodzaj napędu i wszystko idealne, nigdy wcześniej płyt nie czyściłem, bo takiej potrzeby nie było.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Miał ktoś problemy z kablem HDMI dołączanym do PS4? U mnie występował co jakiś czas, podobnie jak opisany w artykule poniżej, efekt śnieżenia i później znikania obrazu.

http://www.cnet.com/news/why-all-hdmi-cables-are-the-same/

 

Podejrzewając raczej problemy z konsolą zmieniłem mimo wszystko kabel na inny i problem jak na razie się nie powtórzył, więc chyba jednak ten cienki budżetowy kabelek bez żadnego brandingu (co oczywiście i tak nie ma wpływu na jakość obrazu jako taką) był w jakiś sposób wadliwy. Testuję dalej, a potem spróbuję wymóc na Sony wymianę kabla (nie po to żeby podłączać tym tanim badziewiem, tylko żeby cały zestaw był w 100% sprawny skoro kupiłem nówkę).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z moją PS4ką. Mianowicie zostawiłem ją dziś w trybie spoczynku, bo pobierała się 6GB łatka do gry. Gdy wróciłem do domu, to zastałem konsolę z migającym pomarańczowym paskiem (wcześniej świecił jednolicie)... problem w tym, że konsoli nijak nie idzie wybudzić - na pada nie reaguje, przycisk power to samo, przycisk od wysuwania płyty powoduje tylko pipnięcie.

 

Jakieś rady co z tym zrobić?

Trochę się boję wyłączyć konsolę z sieci, bo po czymś takim pewno okaże się już tylko ładną podstawką pod kwiatek :/ 

Odnośnik do komentarza

Odłącz ją z prądu i zostaw na pół dnia, czytałem o takich przypadkach.

Zobacz na różnych hdmi w tv jeszcze, może hdmi siadło Zielu tak chyba kiedyś miał z forum.

Nie wiem co wiecej można, jeszcze tel na infolinie Sony jeśli nic nie pomoże

 

To nie tryb uśpienia raczej zepsuł konsole, ja codziennie usypiam i nie tylko ja i nic sie nie dzieje. Przy którymś sofcie był z tym problem, ale już dawno to naprawili.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Próbowałem, ale nawet po przytrzymaniu przycisku około 30 sek nie było żadnej reakcji.

 

Konsola jednak ożyła. Włączałem i wyłączałem ją z prądu chyba z 10 razy, następnie zostawiłem na około 45 minut i nagle się włączyła.

Póki co wszystko działa tak jak powinno. Mega dziwna akcja. 

Odnośnik do komentarza

 


 

Tak, tylko po co ? Jestem pedantem ale to zanosi sie na lekkie zboczenie. Tak czy inaczej, loteria jaka funduje nam Sony co do konsol i ich jakosci, pozwala mi doradzic Tobie - zmien na xboxa.


Moje PS4 po aktualizacji "od nowa" to znaczy skasowaniu starego systemu i wgraniu nowego działa gorzej niż przed. To znaczy menu wyświetlane jest mniej płynnie.

 

Sony nabrało tylu "łosi" super grafiką, dużą ilością pamięci, dużym twardym dyskiem. Tylko tym bo dużo ludzi na PS4 narzeka. Te konsole nadają się tylko do wyrzucenia.

 

Do Weskera. Udowodnij mi, że nie mam racji.

 

Chciałem przeprosić kogoś kogo nazwałem "łosiem". Miałem dobre intencje.

Edytowane przez Kyo
Używamy opcji "edycja"
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ja mam szczęście do konsol . Kupiłem tyle i żadna mi się nie spaprała.

 

PS4 mam od premiery, pad po 2 latach intensywnej gry, zaczął nosić ślady pękania gumki na analogu, natomiast ostatnio faktycznie konsola zaczęła głośniej chodzić, aczkolwiek po zmianie pasty wszystko wróciło do normy.

 

Ja użyłem tej samej co w przypadku PC, czyli Zalman ZM-STG1 . Cena ok. 35zł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...