Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Jak minęło mniej niż pół roku to do MM jako niezgodność towaru z umową, bo powinni wymienić na nową. Jak oddasz do Sony to będą naprawiać. Usterka wygląda na fabryczną więc niby nie powinno być problemów, ale możesz sobie jakieś pismo przygotować dodatkowo.

Kupiłem ją dokładnie 1 Czerwca czyli jeszcze miałbym możliwość jako niezgodność towaru oddać ale... konsola po przepięciu na inny TV - działa, przepiąłem znowu pod swój - działa. 

 

Ale mocniej się nagrzewa, szykować się na awarię?

Odnośnik do komentarza

A może to problem kabla hdmi, używasz tego z zestawu z PS4?

pierwszy raz te artefakty czy zdarzało sie?

jaki bundle konsoli? cuh 1216?

 

jeśli pierwszy raz bym sie nie przejmował, mi kiedyś zdarzyło sie konsola nie wybudziła sie z uśpienia czy coś, ale mam już 1,5 roku i wszystko gra i jest cicho

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A może to problem kabla hdmi, używasz tego z zestawu z PS4?

pierwszy raz te artefakty czy zdarzało sie?

jaki bundle konsoli? cuh 1216?

 

jeśli pierwszy raz bym sie nie przejmował, mi kiedyś zdarzyło sie konsola nie wybudziła sie z uśpienia czy coś, ale mam już 1,5 roku i wszystko gra i jest cicho

Konsola już działa na każdym kablu, od X360, od PSTV jak i z zestawu. Tak samo jak na kablu z zestawu działa Xbox.

Pierwszy raz, biała konsola z bundle z TLOU, DC i LBP.

 

A jeżeli jesteś ciekawy jak to wyglądało to łap: 

12273682_968248456569363_572232839301970

 

To raczej nie wygląda na problem z kablem, jako że zauważyłem że się mocniej nagrzewa odkąd pojawiło się to coś wyżej, to jej zapuszczę DC albo Wieśka i zobaczymy czy przeżyje.

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

Nie mam już siły na tą konsole. Cały czas mi brudzi płyty, a jestem na to szczególnie wyczulony. Wyciągam grę z konsoli a tam smugi kurzu ciągnące się od środka płyty. Wdałem się w przecieranie tego mikrofibrą i już mam ryskę na dwóch płytach, a smugi nadal powstają. Zamiast grać mam nerwy. Konsola ma miesiąc. jest czysta. Moje kilkunastoletnie gry pachną jeszcze nowością a ten szajs już uszkodzony.

 

Myślicie, że wymienią czy powiedzą, że mam się stuknąć w głowę?

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Jeśli nie wymienią to raczej do serwisu nie będę wysyłał bo mam z tym złe doświadczenia. Usterki pewnie nie stwierdzą, a konsola wróciła by porysowana.

 

Nie wymienili, powiedzieli, że na to już za późno i mogą jedynie wysłać do Sony. Kupiłem filmy na bluray, żeby sprawdzić czy inne płyty też brudzi i te również wysuwają się zakurzone. Nawet nie zdążyłem sobie mesjasza kupić a już okazuje się, że nie zagram.

 

Może to jest normalne? Nie wiem, kurde.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...