Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, patrzyłem wszystkie kable jakie mam w domu. Bez zmian. 
Tak, zdecydowanie lepiej, że to się stało od razu, a nie dopiero po jakimś czasie. Ale tez straszna ironia losu, że po tym, jak mi dwie PS3jki padły i poprzysięglem sobie, że wiecej sprzetu od SONY nie kupie, bo to shit - przełamałem się, kupiłem PS4 i była walnięta :D 

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Czy nieużywanie konsoli przez dłuższy czas może wpłynąć na nią w jakiś sposób niekorzystnie? Od niespełna dwóch miesięcy użeram się z serwisem w sprawie TV (udało się wywalczyć zwrot pieniędzy) i konsola leży kompletnie nieużywana przez ten czas (oczywiście odłączona od zasilania) na szafce. Mam nadzieję że nie dojdzie do sytuacji gdzie niedługo po podłączeniu ulegnie ona awarii, tym bardziej że gwarancja kończy się w połowie grudnia.

Odnośnik do komentarza

Moja 1216 jakaś akcje z przyciskiem ps odwaliła po pierwszym odpaleniu.

Nie działał mimo kilku prób.

Restart i zadziałał :O

Jeszcze posprawdzam co i jak.

Na razie jest cicho w porównaniu z pierwszym x360.

Myślę nad zrobieniem z tyłu stolika tv jakiegoś wiatraczka żeby wyciągał gorące powietrze bo dość ciepło tam się robi.

Konsola ma po około 7 cm. luzu  po bokach i z tyłu ma z 10 cm. i półkę szklaną 15 cm, wyżej wydaje mi się za mało

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza

Witam, zaczynają się problemy z ps4 mianowicie to :

 

http://zapodaj.net/d910ee7c4d7e4.jpg.html

 

 

najpierw pare razy pokazało mi się to w nba 2k16, teraz natomiast odpaliłem po miesiącu PESA bo nowy patch i włączyłem menu i po chwili to, bez żadnego błędu, wysuneło płytkę, wsadziłem jeszcze raz i odpaliło normalnie.

 

Czy już się coś psuje bo koniec gwarancji 2 letniej ? 

Odnośnik do komentarza

Mam problem z jednym padem do ps4. Mianowicie przy wykonywaniu ruchu do przodu czasem postać w grze nie wykonuje tego ruchu i po prostu widać jakby animacja się przycinała (przy sprincie biegnie 10m i staje xD). Rozkręciłem pada, użyłem trochę wd40 i problem niby się zmniejszył, ale nadal jest dokuczliwy. Nie wiem niestety, który pad był dołączany do konsoli, a który kupiony osobno - mogę to jakoś sprawdzić? 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

(pipi)a zaczynam się niepokoić. Moja ps4 czasem chodziła głośniej ale obecnie przy dragon quest heroes non stop chodzi jak odkurzacz. Boję się że w końcu coś w niej padnie. Znacie jakiś serwis po gwarancyjny bo gwarancja już się skończyła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...