Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgrałeś sejwów? O ku'rva, to lipa. 

 

Najważniejsze, że się udało. Swoją drogą ciekawe czemu znikąd pojawił Ci się ten error. I to dziwnym trafem przed planowaną konserwacją PSN. Chociaż nie ma dużych szans, że te sprawy są ze sobą powiązane xDDD

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Od jakiegoś czasu, a dokładnie chyba od pierwszego włączenia U4, mam dziwny problem z konsolą. Gdy ją włączam zamiast białego światła ciągle miga niebieskie, na ekranie nic się nie dzieje, konsola po pewnym czasie wyłącza się. Randomowo po 2-3 próbach sprzęt włącza się normalne z tym, że najpierw robi się "sprawdzanie spójności danych". Po tym procesie jest już normalnie ... aż do kolejnego wyłączenia sprzętu  :frog: Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

Zobacz historie błedów - masz to w opcjach konsoli, masz wykupionego plusa i ustawione wysyłanie save do chmury?

Zobacz ile masz miejsca na chmurze, ale zacznij od tego kodu błedu

 

Jeszcze z odłączonym netem od konsoli sprawdz czy jest to samo.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Pany chce prosiaka kupic i mam problem, moj facik jest sprawny tip top ale czesto jakos tak leniwie wciaga plyte w naped i trzeba mu pomoc w sensie pchnac plyte. Wolalbym zeby to bylo elegancko sprawne przy sprzedawaniu bo niby nic ale napewno janusz bedzie zle patrzyl na to. Co przeczyscic czy przykrecic?

I czy 800 to nie za duzo za fata z dwiema gierkami?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Proszę bez cw tutaj i bez śmiania się z nie szanowania marki. 

 

Mam dwa pytania. Po pierwsze  : Do tej pory ps4 działała w trybie suszarki czasem przy bardziej wymagających grach (mgs 5 czy bloodborne) ale nigdy nie było obrotów wysokich non stop. Teraz przy last guardianie przez 3 h z wysokich obrotów prawie kosnola nie schodziła. Czy TLG u kogoś jeszcze tak chodzi? Czy moja konsola jest na skraju śmierci przed premierą yakuzy i persony ?  Czy jest jakiś serwis który możecie polecić od ps4 i czy się opłaca ? Nie chcę za serwis wybulić 300-400 zł jak nową konsole mogę za drugie tyle kupić. 

 

Po drugie : Jeden pad po przerwie dłuższej nie działa mi. Mam dwa oba się kompletnie rozładowały od nieużywania . Podłączyłem do ładowarki i załadowałem jeden bez problemu ale drugi mimo tego że się świecił podczas ładowania to przycisk playstation jak naciskam to nie zaczyna się świecić. Chyba że jest podłączony do prądu wtedy wszystko działa i nawet z konsolą się pad łączy. Czyżby padł akumulatorek ?  

Odnośnik do komentarza

Koszt baterii to 30-40zł z allegro, kiedyś w temacie DS4 wrzucałem link i fote z pojemniejszą baterią. Rozkręć wcześniej sam wypnij baterie i wepnij, a może samo ruszy.

Co do wymiany pasty jeśli posiadasz minimum zdolności manualnych dasz rade, jeśli się obawiasz w Olsztynie powinieneś znalezc jakiś serwis

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Spoko to przed yakuzą chyba paste sam wymienie ... gwarancji i tak nie mam a żal kupować nowe ps4 dla kilku gier.   Co do pada to próbowałem resetować wczoraj. Spróbuję kupić nową baterie. Muszę mieć dwa pady przed premierą yakuzy aby jeden ładować a na drugim grać :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...