Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Ja przy swoim stanowisku mam ładowarkę do telefonu więc korzystam żeby nie siedzieć z ciągnącym się od konsoli kablem.

 

Co do suszary przy TLG, to wydaje mi się , że u mnie jest ciszej niż w przypadku MGSV. Czasami zawyje ale generalnie nie ma tak, że non stop leci na wysokich obrotach.

Odnośnik do komentarza

E pany, bo coś mi się zaczęło dziać z konsolą. Przedwczoraj rozpoczęła wydawanie dziwnego dźwięku, jakby dźwięk odczytującego płytę lasera. Niezależnie czy płyta jest w środku, czy nie, a nawet w stanie uśpienia. Czasami ten dźwięk jest, a czasami znika. Żadnego zaburzenia w działaniu konsoli również nie zauważyłem. Więc co to może być?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mam podobnie jak rozi, imo to kwestia ostatniej aktualizacji "poprawiającej stabilność" przed ostatnim updatem dam głowę tego nie było, a mam nową konsolę i jestem wyczulony na tego typu cyrki.

 

Wczoraj tez miałem fajną akcje, gram sobie w gierke i nagle wywala mnie do menu, wywala błąd o naruszeniu praw licencji konsoli, zakłada kłudeczki na każdą możliwą opcje w menu poza ustawieniami i prosi o ustawienie konsoli jako swojej "domowej" 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do ludzi obeznanych w temacie. Poszukałem w piwnicy kartony od słuchawek sony 2.0. Mam karton wszystko co było w środku i słuchawki. Słuchawki nie trzymają baterii. Na paragonie z media marktu pisze 14 lutego 2015 (był to prezent walentynkowy dla mnie). Jak to jest z gwarancją? Rok czy 2 lata na elektronikę? Ważne bo w necie sprzeczne informacje czytam.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio oddawałem swoje Goldy w ramach rękojmi do Saturna. Sprawdziliśmy z Panią w punkcie serwisowym w instrukcji od słuchawek i jest napisane, że dają 12 miesięcy gwarancji, więc nie miałem wyboru i oddałem w ramach rękojmi. Wczoraj dostałem informację, że nie są w stanie naprawić. Dzisiaj po nie jadę i jestem ciekaw co mi zaproponują :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

slimka mi wczoraj padła [*] konsola od nowości bardzo głośno chodziła i sie bardzo mocno nagrzewała, czasami obraz znikał na ekranie (coś było kropnięte z hdmi) po podmiance kabla problem nie znikał. Wczoraj próbowałem odpalić i nie chciała mi się połączyć z netem, zniknął obraz, gdy podszedłem do konsoli wyłączyła się. Po włączeniu słychać pracę wiatraków dioda niebieska. wieczorem jeszcze sie pobawię, no ale kurfa, konsola miesiąc ma. nie szanowałem marki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...