Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Mam taki problem: oglądałem film na odtwarzaczu multimedialnym, po 10 minutach zapauzowałem i wyszedłem z pokoju, przychodzę po 5 minutach a tu brak obrazu. Wyłączyłem konsolę przyciskiem, włączam ponownie a tu tylko dźwięk, obrazu dalej nie ma. Grafika zdechła?

 

Edit: przełączyłem do innego portu w tv, inny kabel, nic to nie dało.

Włączyłem konsolę w trybie awaryjnym (trzeba przytrzymać włącznik do drugiego piknięcia) i poszło po zmianie rozdzielczości na 480p, potem już na FHD i działa, ale dalej mam wtf w głowie czemu to się stało.

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Mam taki problem: oglądałem film na odtwarzaczu multimedialnym, po 10 minutach zapauzowałem i wyszedłem z pokoju, przychodzę po 5 minutach a tu brak obrazu. Wyłączyłem konsolę przyciskiem, włączam ponownie a tu tylko dźwięk, obrazu dalej nie ma. Grafika zdechła?

 

Spróbuj wejść w safe mode i włącz ustawienia obrazu lub coś podobnego (zmień rozdzielczość), ewentualnie spróbuj odbudowanie bazy danych.

 

https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/system---hardware/power---system-stability/safe-mode-on-playstation-4/

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

PS4 kupione około 2 lata temu. Kilka dni temu po praz pierwszy wypluło mi płytkę z napędu (nie w trakcie gry, tylko podczas grzebania w menu konsoli). Zbyłem to wzruszeniem ramion, jednak dziś sytuacja się powtórzyła. Nawet nie tyle powtórzyła, co zrobiło się naprawdę dziwnie. Plejka wyłączona na noc, gra została w czytniku. Rano wstaję, a konsola w trybie uśpienia, płyta z grą wysunięta z czytnika. Oznacza to, że musiała się w nocy samoczynnie odpalić, "wysrać" krążek i po godzinie przerzucić w tryb oszczędzania energii.

 

I teraz pytanko: sprzęt (napęd) zdycha czy to coś innego raczej? Idzie to jakoś stestować/naprawić?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam mam problem 4 miesiące temu kupiłem ps4 pro a od miesiąca przez pierwsze 15 minut od włączenia konsola strasznie strzela wydaje dźwięk takiego strzelania plastiku jak pogram dłużej i konsola się że tak powiem trochę rozrusza dźwięk ustaje potem znów wraca na 15 minut gdy wyłączę konsole, jest to bardzo głośne i irytujące zwłaszcza że siedzę metr od konsoli. Czy ktoś się z tym spotkał strasznie to uciążliwe.

Oraz zauważyłem że monitor mi nie zawsze przechwytuje obraz z ps4 po włączeniu dzieje się to od najnowszej aktualizacji z trybem turbo otóż po włączeniu konsoli normalnie mamy na początku logo ps potem informacje o epilepsji i menu  główne otóż mój monitor dopiero łapie sygnał z konsoli jak jest już w menu wcześniej nie tak jakby była wyłączona. Może być to wina samego monitora ale z komputerem działa okej.

Dodam iż wszystkie gry działają normalnie i nie mam chyba problemu z przegrzewaniem.


Jeżeli ktoś coś wie lub dzieje się też to u was to będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje. Pozdrawiam Artur

Tu jeszcze zamieszczam link do mojego tematu z oficjalnego forum ps:
http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-4/Strzelaj%C4%85cy-plastik-obudowa-PS4-Pro/m-p/25033760

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

Wczoraj normalnie grałem sobie na konsoli w NieR, nie było oznak jakichkolwiek problemów.

dzisiaj chce odpalic konsole a ona nie reaguje ani na przycisk power on, ani na pada, płytki z grą też sie nie da wysunąć. kable nie były odłączane wszystka stało tak jak wczoraj. próbowałem zmieniać kabe, podłączać do innych gniazd i nic nie działa. przycisk wyrzutu płyty przy wcisnięciu wydaje dzwięk lecz nic sie nie dzieje. natomiast przycisk power on w ogóle nie reaguje, nawet dzwięku nie wydaje przy próbie wciśnięcia.

Miał już ktoś coś takiego? nigdzie w necie nie moge znaleść podobnego problemu.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Dziś się zaopatrzyłem w PS4 PRO i pomimo tych wszystkich newsów, że konsola jest cichsza niż zwykłe PS4 to ja sądzę odwrotnie. Też tak macie? Od razu zainstalowałem pare gierek z PS Store jak Skyforge, Guns Up - i PS4 pro szczególnie w Skyforge jest caly czas na najwyższych obrotach.

 

Macie podobnie w tej grze? Czy może z moim plejakiem jest coś nie tak?

Odnośnik do komentarza

Zmień konsolę, ewidentnie wadliwy egzemplarz (zyebało się coś w środku), to jest nienormalne jak takie takie wysokie obroty Ci wrzuca. Skyforge czy tam Guns Up to nie są gry, które są w stanie wyciągnąć na pełną moc konsoli. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.