Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

The second piece of news is that there WILL be Blu-Ray version of No Man's Sky hitting shops near you

https://blog.eu.playstation.com/2016/03/03/no-mans-sky-release-date-confirmed-22nd-june-2016-2/

 

Jakiś geniusz nie widział zdjęcia płyty w limitce i uznał, że jej w ogóle nie będzie? :reggie:

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

The second piece of news is that there WILL be Blu-Ray version of No Man's Sky hitting shops near you

https://blog.eu.playstation.com/2016/03/03/no-mans-sky-release-date-confirmed-22nd-june-2016-2/

 

Jakiś geniusz nie widział zdjęcia płyty w limitce i uznał, że jej w ogóle nie będzie? :reggie:

 

Mnie tam juz takie rzeczy nie dziwia, juz wychodzily takie gry w pudełku a w srodku tylko kod do pobrania.

Odnośnik do komentarza

okladka mistrzowska, dalej mnie ta gra intryguje ale dalej mam gigantyczne obawy, ze to bedzie jedna wielka gigantyczna monotomia w kosmosie

 

do tego te gameplaye chyba z pc pochodza, az za bardzo poprawili pop-up i antyalliasing wzgledem tego co pokazywali kiedys faktycznie z ps4

Odnośnik do komentarza

Na ppe jest jakiś krótki playtest, gra wygląda ślicznie, ale jak na końcu napisali, że latasz z planety na planete, skanujesz, zbierasz surowce i lecisz dalej. I na każdej to samo, tak jak piszesz Ficuś może być nudno.

 

Zobaczymy czym zachecą do zakupu w okolicach premiery

Odnośnik do komentarza

 

szesc stowek za edycje bez plyty... whooo haaa! Widac, ze autorzy maja naprawde wielka fantazje

Umiesz czytać? Będzie płyta.

 

 

Wiem, wiem, nienawidzisz mnie za hejt na ta gre. Gwarantuje jednak, ze jesli ten gniot wyjdzie i okaze sie tak dobry jak hype jaki jest wokol niego to poklonie sie przed toba w ramach przeprosin

Odnośnik do komentarza

 

Preorder zamowiony, mam nadzieje ze nie zyebia portu na ps4 :fsg:

 

patrząc na to co zrobili z Firewatchem można mieć lekkie obawy :/ Gdzie składałeś pre-ordera??

 

 

Mieszkam w Uk wiec raczej ci nie pomoge ale jakc os to w ShopTo ;)

 

 

Kwiecien QB, Maj Uncharted i Doom, a czerwiec juz NMS :fsg: Co za rok na wydawanie pieniedzy na gierki :obama:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Odnośnie "afery" dotyczącej ceny gry - wydawanie 60 dolców na indyka AAA jest be, ale już wydawanie tych samych 60 dolców na tasiemce od EA/Ubi/Acti (FIFA, CoD, AC, Far Cry), gdzie wszystko jest robione na zasadzie copy and paste jest ok? O drogich season passach na wycietą zawartość nie wspomnę. Wolę wydać te 250zł na coś nowego, niż karmić chciwe korporacje robiące proste gierki dla mas. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...