Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając już poszarpane krawędzie:

 

pod logo PS widzimy wyraźnie, jak fragment jego niebieskiego tła nachodzi na "okładkę"

prawy górny róg jest kiepskiej jakości, jakby doklejony

kapkę poniżej widzimy pozostałości po kiepsko wyciętym obrazku

 

jedno wielkie meh.

 

i generalnie to po co ja to w ogóle pisze, jak tu sami psychofani gierki, która zapowiada się na nudną i słabą, siedzą :reggie:

 

nie twierdze, że pudełkowa wersja tego tworu nie wyjdzie, tylko wyjaśniam, że to marnie zrobiony fejk.

Edytowane przez soyaR
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pomijając już poszarpane krawędzie:

 

pod logo PS widzimy wyraźnie, jak fragment jego niebieskiego tła nachodzi na "okładkę"

prawy górny róg jest kiepskiej jakości, jakby doklejony

kapkę poniżej widzimy pozostałości po kiepsko wyciętym obrazku

 

jedno wielkie meh.

 

i generalnie to po co ja to w ogóle pisze, jak tu sami psychofani gierki, która zapowiada się na nudną i słabą, siedzą :reggie:

 

nie twierdze, że pudełkowa wersja tego tworu nie wyjdzie, tylko wyjaśniam, że to marnie zrobiony fejk.

 

Szanowałem cię. 

Odnośnik do komentarza

Pomijając już poszarpane krawędzie:

 

pod logo PS widzimy wyraźnie, jak fragment jego niebieskiego tła nachodzi na "okładkę"

prawy górny róg jest kiepskiej jakości, jakby doklejony

kapkę poniżej widzimy pozostałości po kiepsko wyciętym obrazku

 

jedno wielkie meh.

 

i generalnie to po co ja to w ogóle pisze, jak tu sami psychofani gierki, która zapowiada się na nudną i słabą, siedzą :reggie:

 

nie twierdze, że pudełkowa wersja tego tworu nie wyjdzie, tylko wyjaśniam, że to marnie zrobiony fejk.

 

kurfa dzięki za oświecenie Sherlocku, a my naiwniacy wierzyliśmy że to all for real i za to plusami sypaliśmy jak te lemmingi. :pope: zapędziłem się z tym minusem, przepraszam  :smutas:

Odnośnik do komentarza

Zaprawde powiadam wam: Ta gra swieci i pachnie wielka chu...nia.

-Olbrzymi swiat oferujacy... nic

- Psychika stworzen polegajaca na wedrowaniu z punktu A..................................................... do punktu B

- I z punktu B.....................................................................(*) do punktu A

- Protagonista ktorego atrybutem jest obserwacja+ prowadzenie statku kosmicznego

- Statki kosmiczne majace dac nam wrazenie, ze cos sie w tej grze dzieje

- Interakcja z otoczeniem to obserwowanie konarow drzew bujajacych sie na wietrze lub nurkowanie jesli mamy jakas wode by zobaczyc ryby potuszajace sie z punktu............................................................

- Nieskonczenie wielka przestrzen kosmiczna ktora ze wzgledu na przyzwyczajenia graczy do interakcji z otoczeniem, ze zbieractwem, walka, statystykami, intrygujaca fabula, nietuzinkowymi postaciami, unikaniem konfrontacji poprzez skradanie, poscigami lub chocby odbijaniem pier...nej pileczki przez dwie biale kreski zbudzi sie nam po 10 minutach i nigdy do tego nie wrocimy.

 

Byc moze popelniam teraz najgorsza moja zyciowa opinie tak jak koles ktory stwierdzil kiedys, ze internet to tylko przelotna moda ale ta gra zapowiada sie na mega gniota do kwadratu

(*)- dlugosc trasy zwierzyny, zebys myslal, ze niby ma jakis wyznaczony cel i znudzil sie podozaniem za nia

 

 

Koles z nowej prezentacji gry mowi nam, ze beda setki tysiecy mozliwosci kustomizacji spluw i statku i co nam to da? Przeciez to (pipi)a nie jest ani Halo ani cokolwiek. Pozniej sie podnieca bo atakuje go prosiak z rogami.

Genialne....

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

a dla mnie jest to własnie coś na co długo czekałem - własnie ze wzgledu na to co napisałes :) mam wrażenie, że twórcy wzorowali się na ksiązkach arthura c clarke-a. Ogladam gameplaye, trailery, słucham muzyki 65dos i to wszystko buduje bardzo podobny klimat do tego jaki buduje seria książek o Ramie (wspomnianego autora).

 

ja tam sie jaram i... mam nadzieje sie nie przejechac :)  

Odnośnik do komentarza

- Nieskonczenie wielka przestrzen kosmiczna ktora ze wzgledu na przyzwyczajenia graczy do interakcji z otoczeniem, ze zbieractwem, walka, statystykami, unikaniem konfrontacji poprzez skradanie, poscigami lub chocby odbijaniem pier...nej pileczki przez dwie biale kreski zbudzi sie nam po 10 minutach i nigdy do tego nie wrocimy.

 

interakcja z otoczeniem, oraz zbieractwo są akurat solą tej produkcji, wspominano też o handlu surowcami

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

mi to ciągle wyglada na gre o niczym, podejrzewam że nawet studio do końca nie wiem o czym gre zrobili

 

Zrozum casulu, że istnieje cały segment gier video, które nie polegają na tym by postać głównego bohatera była ubłocona po skoku z jeepa i strzelała z ciężarówki w kontekstowych akcjach. Jest to segment gier, który próbuje budować kolejne podwaliny pod możliwość nazywania gier video sztuką. To, że akurat No Man's Sky wychodzi na tę chu.jową konsolę i twoja konsolorzowa osobowość czuje potrzebę napisania "mam śmieszny gust, nie podoba mi się nms" w temacie o grze jest jak ten typ, który ogląda CGI blockbustery i mówi że 2001: odyseja kosmiczna jest nudne. 

 

 

Ciężko teraz wybronić się z ewentualnego zarzutu o "żałosny elitizm", ale cholera, No Man's Sky kompletnie nie leży w Twoim spektrum gier video i nie pisz bzdur takich jak w zacytowanym poście.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ale wy macie świadomość ze jak zrobią z tego minecrafta w kosmosie a z tego co zrozumiałem to będzie mozna drązyć podziemne tunele i maja być jakieś dungeony czy coś to kolesie maja $$$$ do końca życia?

Gdyby jeszcze była opcja budowania własnych statków kosmicznych jak np w kerbalach to gotg gra z tego będzie + mody na PC(bo chyba na blaszakach tez będzie?).

 

Widze tutaj trzy opcje albo zrobia GOTG albo gofno generacji albo będzie średniak na zayebistej technologi i gracze zrobia .z tego GOTG.

 

Ps Polączenie fabuły i częsci gejmpleju Mass Effect 4 i wielkości galaktyki z NMS  :mog:  :obama:  :fsg:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

w ostatnich wywiadach była mowa o craftingu uzbrojenia, statków kosmicznych. Było o systemie handlowym, walkach w kosmosie, szukaniu artefaktów, itp itd. wyglada na to, ze bedzie co robic w tej grze, tylko nie mozna sie nastawiac na niewiadomo co - kolejnego mass effacta z tego nie bedzie :P

 

jakis czas temu w plusie była gierka Proteus - w zasadzie nie oferowała sobą NIC, tylko eksploracja i grafika udająca 8bit w 3D, a jednak bawiłem się przy tej produckcji swietnie przez kilka godzin. NMS, moze być czyms podobnym, jednocześnie dając duzo większy wachlarz mozliwości - mnie to wystarczy. 

Odnośnik do komentarza

Mając nabite dziesiątki godzin w Elite Dangerous i patrząc na najnowszy gameplay z NMS czuję zażenowanie tym co może zaoferować NMS. Nie dość, że sam twórca gry unika odpowiedzi na pytanie o cel tej gry lub jej fabułę, multi praktycznie nie istnieje to jeszcze zapowiada się, że po tym jak 15 raz wykonamy każdą czynność dostępną w grze to zaśniemy z nudów. Czuję w kościach Spore 2.0 i wielkie rozczarowanie graczy. I jeszcze te przechwałki o nieskończonym wszechświecie. Panowie od NMS chyba zapomnieli, że na ten moment to ich galaktyka jest żenująco mała w porównaniu do takiego Elite Dangerous (ponad 100 000 000 000 systemów gwiezdnych mieszczących 400 000 000 000 planet). Jeżeli nawet twórca gry wygląda na znudzonego własnym projektem to coś jest chyba nie tak.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

jakąś swoją wizje gry musieli mieć

 

No przecież gra ma wizje, jesteś odkrywcą kosmicznych planet i tyle wystarczy, reszta to twój playground i twoja wyobraźnia. Nie każda gra musi być prosta jak battlefield w ktorym chodzi tylko o naciskanie spustu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...