Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Na kazdym z tych filmikow robia to samo - siedza na kanapie z tworca, pad od ps4 podlaczony kablem i sie jaraja ze mozna nazwac planete czy nowe zwierzatko. Na tym ostatnim dochodzi jeszcze komiczna destrukcja otoczenia :dynia: Dla ludzi w wyobraznia i checia poznawania gra bedzie idealna ale cala reszta pewnie sie odbije.

Odnośnik do komentarza

No dobra ja wam powiem jak to widze... (pipi)alem ta gre z gory na dol i wciaz uwazam, ze sluszie, chociaz nie wyglada najgorzej. Gdyby dodali mozliwosc tworzenia wlasnych statkow kosmicznych i gdyby owymi mozna bylo dokowac w tych wielkich w przestrzeni i zwiedzac je. Gdyby jakies tlo fabularne, cokolwiek. Starozytne cywilizacje ktore pozostawialy informacje na monumentach o tym jakie byly, dlaczego przestaly istniec? A ty mozesz to wszytsko szukac i skladac historie do kupy. Gdyby te ciotowate stwory na planetach byly w stosunku do nas bardziej agresywne, lub chociaz mniej przewidywalne. To tchnelo by niesamowita ilosc zycia w ta tekturowa gre. Swietny pomysl ale tak cholernie plytko zrealizowany. Moze fakt, ze nie odkryjemy 99.9% wrzechswiata nie jest taki istotny, bow koncu i ak go nie odkryjemy. Bedzie tam i na tej swiadomosci skonczy sie czerpanie przyjemnosci z tego faktu. A my bedziemy bladzic po tych kilkunastu planetach bez ladu i skladu. A po kilku godzinach( za przeproszeniem) pier.dolniemy gre w kat i nigdy wiecej do niej nie powrocimy.

Idea genialna, mozliwosc wdrozenia niezliczonej ilosci pomyslow ktore nigdy nie zostana wdrozone. Wroze straszny zawod.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja testowałem sobie VR do telefonów Samsung Galaxy S6 Edge. Gierka nazywała sie Gunjack i robiła niesamowite wrazenie a to tylko stacjonarne działko. Na PS VR będzie sterowanie Move'em więc i latanie w NMS będzie lajtowe. Taka całkowita izolacja w grze o podróżach kosmicznych i odkrywaniu innych swiatów to czysty geniusz i nowy poziom immersji. Przejście z 2D do 3D - to był ostatni pozytyny szok jaki gierki u mnie wywołały.... no a teraz Gunjack VR jak zacząłem się rozglądać w tutorialu. Niesamowite wrazenie a to tylko badziewne okulary do jakiegos telefonu.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gdyby w tej grze zrobili fajne kosmiczne bitwy, z rozgrywka, grindem, ulepszaniem statku jak w Rebel Galaxy to mielibysmy nie lada hit, ale cos czuje, ze gameplayowo do dziela double damege sie nawet nie zblizy.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Do zrobienia będzie sporo ale bez konkretnej motywacji żeby to robić. Będzie handel i upgrady statku. Będzie walka w kosmosie, eksploracja planet i zbieranie artefaktów, mozna będzie dołączać do różnych frakcji, kosmos jest nieskonczony, jest cykl dnia i nocy na planetach tylko... nie bardzo jest po co to robić bo gra nie ma fabuły jako takiej. 

 

Dla mnie to nie jest gra za 250zł. Bardzo chce w to zagrać ale z VR na głowie (no i za max 100zł).

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...