Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

No niby zbliżam się do granicy 100k ale superb za 100k nie będzie miał takiego wyposażenia jak chcę.

 

Must have to:

Tempomat

Podgrzewane siedzenia

Duże radio z dobrym audio

Grzane lusterka

Silnik około 150KM

Klimatyzacja automatyczna

 

Jak wezmę najtańszą wersje Octavii to po dodaniu tych opcji i tak wychodzi cena jak za style gdzie mam dużo więcej zabawek.

 

Zaraz jadę do Seata oglądać Leona. Cenowo dużo lepiej to wychodzi niż Octavia.

Odnośnik do komentarza

Leona byś w kombi musiał brać, ale wtedy wypada dobrze. Wspominałem o nim. Seat daje w Polsce spore rabaty, prawie wszystkie wersje Leona mają światła LED w standardzie, a marka ma najlepszy design zewnętrzny kompaktów i małych aut w grupie VAG.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Dobra posiedziałem pogadałem. Leon ST jest jednak mniejszy niż Octavia. To czuć. Za to wygląda o wiele lepiej zewnątrz i wewnątrz. Pewnie musiałbym posiedzieć dłużej i potargować się ale dostałem od ręki 3% rabatu czyli zamiast 103tys, zaproponował 100tys. Wciąż obracam się w okolicach 100k. Czyli jakieś 1300zł raty miesięcznej + 40k wykupu. Gość zaproponował też najem długoterminowy. Ma mi wysłać ofertę.

 

Za to lepiej wyposażony niż skoda w tych 100k.

http://konfigurator.seat-auto.pl/seat-cc/deep.do?c=015_DEFAULT&l=pl&mkey=summary&cid=CARLINE-9239336b-f267-4855-9290-8c39bc7067dd&mid=ALL-5F84DX%2F1-2018&msk=1&pids=GP23P23%3BF14+C0C0%3BGPK2PK2%3BGPDTPDT%3BGWACWAC%3BGPW1PW1%3BGPMLPML%3BF56+++++DE%3BGYW6YW6%3BDE-N0P-Q4H&lo=desktop

 

22go oddają mi prawo jazdy i umawiam się na jazdy próbne. Zobaczymy jak się tym jeździ.

 

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

U mnie jest Leon ST w rodzinie i znakomicie się sprawuje.

 

Biorąc pod uwagę jak nijaka jest Skoda i jaki flotowy ma charakter to nawet bym się nie zastanawiał.

 

Na dodatek ten kolor jest bardzo ładny i wyróżniający się. Wciąga dupom octavię reda xd

Odnośnik do komentarza

No ja to troche nie rozumiem. Chociaz z drugiej strony rozumiem Redaa. Fajnie, ze chce nowy samochod itp ale nie wiem ogolnie czy bylbym zadowolony i usatysfakcjonowany jakbym kupil nowa Octavie ale w najubozszej wersji. Niby fajnie, ze nowy samochod, ale biedacka wersja w jakims brzydkim flotowym kolorze? Chyba nie bylbym do konca zadowolony z wydania zyciowych oszczednosci.

Odnośnik do komentarza

Nie kumam, ale red zamówił wersję więcej niż średnią chyba, podstawka widze golasińska kosztuje 60k, a red konfigurując 80k chyba ważniejsze rzeczy wybrał.

 

1 minutę temu, [InSaNe] napisał:

Za moją namową znajomy wziął Hondę Civic sedan. Dodatkowo założył sobie alu Tomasona. Polecam jeszcze raz ;]

 

30710936_2134577186558594_23911733192116

Jezus maria

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie chcę się wtryniać, ale ja nigdy bym nie wybrał Skody, czy innego ginącego w tłumie takich samych pojazdów. Cena takiej Hondy jak wyżej bez targowania się to 92 tysiące złotych i na wyposażeniu ma multum udogodnień. Już się nie będę powtarzał, bo pisałem wcześniej i dawałem zdjęcia - sam mam Sport Plusa hatchback, ale sedan jest imo równie atrakcyjny. No i jednak Honda, to Honda. Jedno z aut najmniej tracących na wartości. 1.5T 182 km (a na hamowni wychodzi prawie 200km!), ma świetne przyspieszenie "z dołu", nowa konstrukcja (rok temu premiera w Polsce) i żadne pierdzidełka +- 150km nie mają z tym szans.

Jakbym miał więcej pieniędzy, to mógłbym szaleć, ale jak wybieracie w tym przedziale kwotowym, nie wiem jak można chociaż się tym nie przejechać i nie rozważyć zakupu :) I to niby kompakt, a jest naprawdę sporo miejsca. Zatem nawet jak macie rodzinę, to bez problemu się pomieścicie i nie będzie problemu z transportem dzieciarni i gratów.

 

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, szejdj napisał:

No ja to troche nie rozumiem. Chociaz z drugiej strony rozumiem Redaa. Fajnie, ze chce nowy samochod itp ale nie wiem ogolnie czy bylbym zadowolony i usatysfakcjonowany jakbym kupil nowa Octavie ale w najubozszej wersji. Niby fajnie, ze nowy samochod, ale biedacka wersja w jakims brzydkim flotowym kolorze? Chyba nie bylbym do konca zadowolony z wydania zyciowych oszczednosci.

Przecież wziął z całkiem bogatym wyposażeniem i mocnym silnikiem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...