Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, marbel007 napisał:

Dalej nie wiem co to te demo Manta...

Już mam Movy.

Będzie grane. W co można grać tymi pałkami najlepiej? RE7? Kumpel dziś testował i był wniebowzięty.

A miałeś PSXa? Bo ja w 1998 dostałem pleja i tam była płytka demo: kilka grywalnych dem, a także techniczne demo - gdzie mogliśmy sterować dinozaurem, czy właśnie ta "manta":

 

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@grzybiarz Dzięki. PS1 nie miałem. Demo disc kojarzę tylko z TRexa.

Superhota nie chce mi się drugi raz brać. To przetestuję demka z Movami, VR Worlds i te London Heist, może Dooma. Chyba nic więcej nie mam. Pewnie te Beat Saber daje radę ale tu by się przydało demo.

 

To tak widzę że te pałki nie są tak potrzebne do tego VRa... Przynajmniej na PS.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Tak dal informacji jakby ktoś miał problem z dzwiękiem na vr. Mam podpięte ps4 do tv a do samego tv soundbar po arcu do tv. Jak odaplam normalnie podpięte ps4 bez vr to wszsytko działa bez problemu. I teraz jaka jest anomalia po podpięciu vr. Odpala się normalnie - w momecnie przytrzymania przycisku ps na padzie albo odpalenia gry soundbar przepina wejście na HDMI1 zamiast HDMI TV dajac tym samym brak dzwieku. Zajeło mi to dobre pare chwil zanim ogarnełem o co chodzi. Po prostu "pucha" od vr przepuszcza sygnał hdmi i sb głupieje myśląc że to inne urządzenie podpięte do ps4. Oczywiście rozwiązanie jest proste - zmienić sygnał na soundbarze na hdmi tv. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.12.2018 o 23:13, grzybiarz napisał:

Odłączyłem od prądu ps vr i od razu ekran znikł. Czyli co, muszę już trzymać ten stos kabli przed konsola k jedynienokulary można odczepić i schować? I dwa gniazda sieciowe zajęte i 2x więcej prądu w stanie czuwania?

 :cebula:

 

No musisz znowu PS4 bezpośrednio podłączyć do TV, bo teraz to przecież przez to pudełeczko przechodzi. Jak odłączysz to od prądu to nie przepuści obrazu dalej.

Prąd w stanie czuwania polecam oszczędzać wyłączając całą listwę :).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem batmana vr i mam mieszane odczucia, z jednej strony to jedno z najlepszych przeżyć na vr z 2 lekki zawód.
Gra gniecie jaja grafa dźwięk filmowy klimat.... wkrecasz się 100% godzina z hakiem i... lecą napisy końcowe.... i to boli.

Na szczęście jest jeszcze 30 little ridles znanych zagadek z poprzednich części i muszę przyznać ze kapitalnie robi sie te zagadki środowiskowe "?" z poziomu vr.

Wymasterowanie całości zajęło mi 4h(wspomagalem się yt bo niektóre zagadki naprawdę trudne) wiec jest całkiem ok jak na grę za 4dyszki.

Fani batmana powinni brać w ciemno, naprawdę rewelacyjne przeżycie, gdyby w grze bylo z 5 czy 6 takich śledztw czy krótkich story było by goty.
Tak czy siak cholernie polecam.

Odnośnik do komentarza

Robinsona zaliczę choć po RE7 to nie moj typ. Ogolnie nie przepadam za symulatorami chodzenia a to w zasadzie do tego sie sprowadza. Dodać trzeba że naprawdę pięknie to wygląda, techniczne demo ale przepiękne. 

Niestety gejmplejowo nie dla mnie. 

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Dasz rade :)
Pograsz przywykniesz.
Ja zrobiłem pierwsze 2 levele w thumper na S.
Jak juz czlowiek rozkmini mechanikę to te perfect zakręty wchodzą idealnie w rytm jak złoto.
Ja nie wiem zwykle gierki juz mnie muliły trochę a na vr co nie odpalę to sztosiwo.
Thumper prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów.
Synchronizacja oko muza łapa rewela.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest kilka gier do których lepiej bez amia nie podchodzić (Farpoint, Firewall, Doom, czy nieszczęsne Bravo Team). Jest też sporo indyczych gier jak Brookhaven, Dick Wilde itd. Czy warto?  zależy w co chcesz grać, jeśli nie interesują Cie w/w gry to nie, ale jeśli jednak chcesz w to pograć to bierz, immersja wzrasta jeszcze bardziej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest tu jakiś kozak co splatynowal thumpera? albo chociaż przeszedł?
Pierwsze 3 lev dosyć gładko na s ale 4 to
już jakaś masakra, juz nawet nie mowie o s ale niektóre sekcje w ogóle miałem problem zaliczyć.
Zaczynam powątpiewać w platynę, dalej też tak poziom wzrasta z levelu na level?

30 sekcji godzina czasu survival normalnie, 1 level a jak mnie zmęczył.

Odnośnik do komentarza
Jestem nowym posiadaczem tego cuda i zastanawiam się czy warto zainwestować w aim controller, czy ktoś z obecnych ma może tą zabawkę i jest w stanie powiedzieć czy jest warta swojej ceny?
Posiadam i sobie chwalę.
Firewall jest świetny, nawet pomimo drobnych upierdliwosci (np. całość rozgrywki jest hostowana przez jednego gracza, więc jeśli on się rozłączy to wywala Cię do menu głównego) Choćby tylko dla tej gry moim zdaniem warto kupić Aim.
Farpoint z kolei nastawiony jest bardziej na singla (ma kampanię, w przeciwieństwie do Firewall) i też jest fajny, choć jeśli masz arachnofobie to na początku gry możesz mieć trochę ciepło :)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Jest tu jakiś kozak co splatynowal thumpera? albo chociaż przeszedł?
Pierwsze 3 lev dosyć gładko na s ale 4 to
już jakaś masakra, juz nawet nie mowie o s ale niektóre sekcje w ogóle miałem problem zaliczyć.
Zaczynam powątpiewać w platynę, dalej też tak poziom wzrasta z levelu na level?

30 sekcji godzina czasu survival normalnie, 1 level a jak mnie zmęczył.

W Thumpera to grałem tak, że nie przeszedłem do kolejnej sekcji póki poprzedniej nie zaliczyłem na S. 4 poziom to jeszcze mi się udało i po trudach, znojach oraz sztywnym karku mam S, ale na piątym utknąłem jakoś w połowie i w sumie już od miesięcy nie wróciłem do gry. Więc odpowiadając na Twoje pytanie: tak, piąty jest trudniejszy niż czwarty i domyślam się, że w kolejnych również wzrasta stopień trudności. Domyślam się też, że platyna to zadanie trochę dla masochistów, chyba że masz ponadprzeciętną koordynację i refleks.

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz sprzedać iXa to Ci nie pomogę ;)

A ja mam pytanko czy pistoleciki z PS3 będą działały z VR? Co ma ten Aim kontroler innego? Ostatnio się zorientowałem że ten gun ma sam w sobie tą kulkę z Move (chyba).

A coś takiego będzie ok dla VR:

https://www.olx.pl/oferta/sharpshooter-ps3-move-CID99-IDxvoJ9.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...