Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, grzybiarz napisał:

Właśnie kupiłem za 949. Chyba tez jakaś kasa ma iść na karcie Carrefour ale z podniety zapomniałem. Zaraz odpalam :)

Czekamy na reakcje kolejnego oświeconego.

Rozumiem że Megapack z 5 grami. Zazdro bo Dooma bym spróbował. AstroBota odpalaj.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

Ale przecież to się sprzedało tak wyśmienicie na premierę, że brakowało w sklepach, a chętnych było jeszcze więcej.

Tak ale potem przygasło i w temacie pisało pare osób. I teraz ożyło na forumku i wiadomo dlaczego. Spadła cena. Oczywiście dodatkowo zebrało się sporo gier wartych ogrania. 

Odnośnik do komentarza

(pipi)a myślenia ze te gry bedom na handelek a to voucher :nosacz:

Wioeouta odpaliłem, fajne zaskoczenie już w menu. W samej grze tez całkiem niezłe, chociaż podobno lepiej zmienić ustawieni domyślne.

gran turismo sport, to dla mnie jak normalna gra na wieeeeeelkim ekranie w kinie z rozdzielczością jak ps2.

reszta gier się zasysa. Zaraz kobita przychodzi z roboty, muszę schować paragon :)

Odnośnik do komentarza
(pipi)a myślenia ze te gry bedom na handelek a to voucher :nosacz:
Wioeouta odpaliłem, fajne zaskoczenie już w menu. W samej grze tez całkiem niezłe, chociaż podobno lepiej zmienić ustawieni domyślne.
gran turismo sport, to dla mnie jak normalna gra na wieeeeeelkim ekranie w kinie z rozdzielczością jak ps2.
reszta gier się zasysa. Zaraz kobita przychodzi z roboty, muszę schować paragon
w gt musisz odpalic z menu tryb vr, inaczej masz pasywna gre tak jak pisales.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, marbel007 napisał:

Jakby kto chciał to Eve jest za 39 zł w Euro. Podobno fajne ale chyba poza prologiem z dema gra multiplayer only

Zayebista gra ale niestety musiałbym być chyba pilotem myśliwca żeby w to grać :/ Za każdym razem mam nudności, szkoda bo gra jest kapitalna i ma fajne multi (jak na VR) ale niestety trzeba odpuścić :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

Wyobrazam sobie takiego Far Cry 5 w wersji na PS5, z grafika z podstawki PS4 :banderas:i wtedy 5 oczek do gory do oceny jak i każdy FPS. 

Ogralem wczoraj chwilę Obcego, no ja ebie, gra idealnie skrojona pod VR. 

 

Co te graczyki z 4K i reszta nudnych bzdet, to ja nie. VR to yebana przyszłość gamonie. Chce wiecej. Koncze chyba powoli RE7. Akcja juz na statku. No rewelka moim zdaniem. Az nawet srednio mnie zaczal jarac remake dwojki skoro to bedzie tpp. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ograłem te darmowe gierki PlayRoom na VRa i tam chyba jest namiastka Astrobota (nie wiem, bo jeszcze mi się nie pobrał).
Ale ekstra!
Po prostu platformówka, w której sterujemy tym stworkiem, a jesteśmy kamerą - jak przeciskałem się przez wąskie szczeliny, to te aż się burzyły - jakby mój duży łeb je rozwalał:)
Nie no  patent niezły, niby darmowa popierdółka, ale pokazuje potencjał. Na końcu był zjazd z górki i miałem wrażenie jakbym faktycznie jechał windą, albo spadał (takie uczucie jak czasem po alkoholu przy zasypianiu).
Aż się boję odpalać Residenta, ale tego chyba wolałbym na płycie...
Moje pierwsze wrażenie to odpalony Wipeout, którego już miałem i tu się podjarałem, a tak naprawdę w porównaniu do późniejszych "demówek" Wipeout wypada słabo.
Ten zjazd pod wodę i spotkanie z rekinem - fajne, ale długo się rozkręca. Rekin mnie nie straszył, bo jednak staż w gierki mam dość spory, ale efekt wykonania - bardzo dobry.

(pipi)A PANOWIE JA W 1998, DWADZIEŚCIA LAT TEMU JARAŁEM SIĘ DEMEM MANTĄ, a dzisiaj SAM WCHODZĘ POD WODĘ I PODZIWIAM CAŁĄ RAFĘ KORALOWĄ :)
Niech Sony połączy się jakoś z Discovery i zrobi jakiś program/dokument. Odwiedziny piramid, jakieś wodospady, muzea... jest potencjał. A i nawet bym sobie obejrzał ten dokument o nosaczach :nosacz3:

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem wiem... było już dziesiątki razy ale, "Pełniak" AstroBot to prawdziwy mesjasz VR i jeżeli demko wywarło na Tobie takie dobre wrażenie to szykuj się na jazdę bez trzymanki w pełnej wersji. Tam patent goni patent. Przechodzenie AstroBota poraz pierwszy i to w dodadku w same święta?   ZAZDRASZCZAM! 

Edytowane przez ajakssx
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj zacząłem remaster crasha(3) na ps4 i niestety nie mogę się wkręcić.
Przy astro bocie ta gra wygląda jak jakaś gierka na androida.
Przeszedłem 1 świat wyłączyłem i nie wiem czy wrócę.
Ostrzegam, po VR gierki juz nigdy nie będą takie same.
Nie ta perspektywa nie ten rozmach nie ta immersja.
Czułem się jakbym lizał lizaka przez szybę.

Moss rewelacyjna cena.
Ja nadal nie mogę przeboleć braku co opa w borderlandsach, grałbym jak poyebany.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, grzybiarz napisał:

Niech Sony połączy się jakoś z Discovery i zrobi jakiś program/dokument. Odwiedziny piramid, jakieś wodospady, muzea... jest potencjał. A i nawet bym sobie obejrzał ten dokument o nosaczach :nosacz3:

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP2719-CUSA11042_00-0000000000000000
Ktoś grał/oglądał? Widzę że to po prostu film w 4K.

A jak się ma Robinson? 5 dyszek teraz na promo.
Sony dobrze wykombinowało, na święta obniżka VRów, do tego teraz gry do stycznia na promo.
Mój portfel cierpi :/

Odnośnik do komentarza

robinson jest na płycie wiec olewam cyfrę.
Ale te promo na gierki miażdży.
Biorę
Thumper 29zl
headmaster(polecam na impry baardzo!) 25zl
Batman vr 42zl(krótki ale podobno rewelacja)

Jakbym mial movy to bym brał jeszcze superhot , ale się wstrzymam.
Tak czy siak vrowo jestem ustawiony i poza rocket league zwykle gierki nadal w odwrocie.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Schranz1985 napisał:

Jakbym mial movy to bym brał jeszcze superhot , ale się wstrzymam.

 

Ja dla mnie to tutaj nie ma co się wstrzymywać tylko kupować za grosze move od PS3 i nakoorwiać. Pałeczki dają dużo dużo lepszą immersję niż gra na padzie a SuperHot to (kolejny) VRowy must have a do tego "made in Poland"

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...