Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dobra to jeszcze jedno pytanko , nigdy nie miałem styczności z VR . Jakie akcesoria są niezbędne do uruchomienia VR i sprawdzenia z czym to sie je? Chce po kosztach sprawdzić czy mi to podejdzie czy raczej będzie to kolejny badziew jak kinect czy 3d. Co oczywiste muszę kupić same okulary ale jak sprawa wygląda z move i kamerką ? Idzie bez coś ograć?

Odnośnik do komentarza

A jak chłopaki wrażenia? Warto czy kolejne 3d , które po paru miesiącach zabije sony. Z filmów wygląda fajnie by pograć te godzinke dwie w weekend ale boje się że jest to znów zabawka pokroju kinecta czy też move/3d gdzie po tygodniu sprzęt leżal aż do czasu sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę zależy. Pierwsze chwile to po prostu wow, niby mała rozdzielczość ale jednak jesteśmy w centrum gry. Osobiście wolę krótkie gry, niż pełnoprawne tytuły, ale takie skyrim bym z chęcią sprawdził.

 

Ja po roku jeszcze nie sprzedałem, gram od czasu do czasu i ciągle mam banana na twarzy.

 

I nie jest to jak efekt 3d, jest znacznie znacznie lepiej.

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A jak chłopaki wrażenia? Warto czy kolejne 3d , które po paru miesiącach zabije sony. Z filmów wygląda fajnie by pograć te godzinke dwie w weekend ale boje się że jest to znów zabawka pokroju kinecta czy też move/3d gdzie po tygodniu sprzęt leżal aż do czasu sprzedaży.

Mam od tygodnia i w zasadzie od tego czasu nie ściągam ich z ryja ; ] Banan na twarzy jak u 5 letniego dziecka. Jeśli chodzi o gry to pomijając REZ'a czy Residenta to głownie imprezowe popierdółki.  RIGS też jest zaj.ebisty (pierwsze wrażenie wgniata w fotel) ale niestety po 5-10 minutach masz ochotę puścić konkretnego pawia :( Oglądam też dużo filmów na Youtube'a VR (w sumie to więcej oglądam niż gram). Takie filmy jak dokument(a w zasadzie 5 minutowa zajawka bo cała seria będzie oczywiście normalnie w 2D) National Geographic The Long Road Home czy filmy 360 od GO PRO, Samsunga, Discovery etc. dosłownie zrywają beret!

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie wytrzymałem z ciekawości i kupiłem akurat w dobrej cenie VR+kamerke + 2 kontrolery move za 250e więc jak nie podejdzie to najwyżej puszcze dalej. W żadnym wypadku nie kupuje tego jako coś co może w jakimkolwiek stopniu zastąpić klasyczne granie a raczej jako bajer co wprawi mnie w efekt WOOW! Move samo w sobie miałem na premiere i też dobrze się nim bawiłem , to samo kinect który gdyby nie decyzja o zabiciu go przez microsoft ponownie by wylądował u mnie w domu dla mini gierek. Czytając komentarze wszyscy są zachwyceni , byle sony nie zabiło VR bo jak kiedyś było dość głośno czy to o Okulusie czy PSVR to teraz bardzo umilkło. Na start wiadomo zassysam 2x dema disc vr , until dawn, rigs i jakieś popierdółki . Jak wszystko mi podpasuje to jutro łykne Skyrim-a bo strasznie korci by zanurzyć się w świecie TES-a.

Odnośnik do komentarza

No nie wytrzymałem z ciekawości i kupiłem akurat w dobrej cenie VR+kamerke + 2 kontrolery move za 250e więc jak nie podejdzie to najwyżej puszcze dalej. W żadnym wypadku nie kupuje tego jako coś co może w jakimkolwiek stopniu zastąpić klasyczne granie a raczej jako bajer co wprawi mnie w efekt WOOW! Move samo w sobie miałem na premiere i też dobrze się nim bawiłem , to samo kinect który gdyby nie decyzja o zabiciu go przez microsoft ponownie by wylądował u mnie w domu dla mini gierek. Czytając komentarze wszyscy są zachwyceni , byle sony nie zabiło VR bo jak kiedyś było dość głośno czy to o Okulusie czy PSVR to teraz bardzo umilkło. Na start wiadomo zassysam 2x dema disc vr , until dawn, rigs i jakieś popierdółki . Jak wszystko mi podpasuje to jutro łykne Skyrim-a bo strasznie korci by zanurzyć się w świecie TES-a.

 

Gdzie kupiles za 250 euro? 

Odnośnik do komentarza

Na Holenderskim olx , wszystkie oferty są w granicach 200-350 euro ( gdzie 200 same gogle a właśnie widziałem zestaw za 300 taki jak ja tyle że z 5 grami) . Dlatego strasznie dziwi mnie cena VR w Polsce , tutaj byłem w lokalnym sklepie z grami i za 289e był nowy VR (sam hełm) . Nie miałem nigdy styczności z VR więc jak się okaże jutro że gufno osikane to jak ktoś jest chętny mogę puścić dalej , wysyłka nl albo po świetach z PL.

Edytowane przez SpacierShark123
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U nas na OLXie też można wyrwać VRa w dobrej cenie. Jak szukałem swojego to koleś sprzedawał za 999 VR+kamera V2 i 3 gry (RE7, Robinson The Journey i VR Worlds). Godził się na odbiór osobisty , ewentualnie wysyłkę za pobraniem więc to żaden wał. Jedynym minusem było to że chyba za miesiąc kończyła się gwara. Jakiś sklep z Krakowa sprzedawał fabrycznie nowego VRa z kamerką V2 i pełną gwarą Sony za 1200 zeta.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...