Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Potestowalem wczoraj sporo demek ale jedno mnie po prostu rozyebalo na atomy. Mowa oczywiscie o Thumperze. Nieamowite doznania. Demko praktycznie lapie za jaja od samego poczatku (ten moment jak wchodza bębny :banderas:) i trzyma za nie do samego końca. Muzyka, wizualia, tempo rozgrywki, ten klimat próżni i uczucie takiego zaszczucia no coś wspaniałego. Dzisiaj nawet przed pracą przeszedlem demko po raz kolejny xD Mogę sobie tylko wyobrażać co się musi dziać w fullu na bardziej skomplikowanych trasach. Must have

Odnośnik do komentarza

Ja o tej gierce praktycznie nic nie wiedzialem, po odpaleniu czulem sie jak bym dostal mlotem w leb. Widzialem tylko jakis trailer chyba i spodziewalem sie ze to bedzie taka bardziej dubstepowo - tranceowa gierka, a tu tak ciezkie rytmy, cos wspanialego.

 

Rez tez super chociaz nie wiem czy nie bedzie tam problemu z mdlosciami bo jak zaczely sie szybkie zmiany w korytarzach to we lbie sie zakrecilo nie powiem

Odnośnik do komentarza

Ja póki co pobawiłem się kilkoma tylko demami i Until Downem, GT Sport i Play room.

 

Demka- jakaś animacja vr - lipa, stormblood arena - fajnie wygląda ale brało mnie na wymioty- usunąłem od razu. Last Guardian- fajne ale na jeden raz. trico i jego rozmiar robi wrażenie, kitchen  z RE7 ciekawe ale krótkie i mało interaktywne.

 

Gt Sport- plus- siedzisz w samochodzie, który jest mega ale to mega szczegółowo zbudowany. No siedziałem w BMW. Bez kitu. Nawet jak się na maksa przybliżysz do kierownicy czy klimatyzacji..no mega. Za to otoczenie dostało po mordzie i to bardzo. Ogólnie- doświadczenie VR w gt na mega plus. Warto sprawdzić i pobujać się na torach w fajnych furach. Nawet bez kierownicy.

 

Until Down- bardzo mi się podoba,  nawet na padzie. Strzela się przyjemnie, precyzyjnie, grafika bardzo ładna. No ogółem fajnie komus to pokazać.

 

Playroom - chyba najlepsze póki co. Jakość grafiki tutaj jest mega plusem. W ogóle nie ma się wrażenia, że jest tutaj coś umownego. Gry które przetestowałem czy to w singlu czy w multi - świetna sprawa nawet na imprezy. Zabawa w szeryfa i zgadywanie kogo ustrzelić, astro boy i jego level platformowy czy zabawa w potworka i power rangers. 

 

Do sprawdzenia Layers of fear na dysku, Astro Boy i Vr world. Ja to wszystko ogram jedziemy ze syrimem i re 7. Przy tej cenie uważam, że zakup tego VR jest już czymś do przełknięcia za takie doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Dragen napisał:

nie wiem też jakiej grafy się spodziewać po tych okularach, jakiego poziomu, ps3?

Spodziewaj sie czegos zupelnie nowego, grafa w wielu gierkach moze byc nawet ponizej poziomu ps3 jak by ja rozlozyc na czynniki pierwsze, ale to nie ma absolutnie zadnego znaczenia. Ogladalem wczoraj recki skyrima vr i na youtubie gierka faktycznie wyglada jak guwno, ale jak zalozysz helm na leb to kompletnie o tym zapominasz

 

e: co do nudnosci sa i indywidualne i zaleza od gry (poruszanie sie padem, jazda samochodem jednak mocniej oddzialuja na nasza glowe niz stanie w miejscu i obracanie glowa), znajomek np. nie moze grac praktycznie w gierki w ktorych sie biega (np. skyrim) albo jezdzi bo mu sie kreci w glowie. Ja wczoraj z tym nie mialem raczej problemu, chociaz w skyrimie jak wpadlem w dolek to zoladek podskoczyl do gardla nie powiem xD Dodatkowo z tego co czytalem to idzie sie do niektorych rzeczy przyzwyczaic.

Edytowane przez teddy
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Dragen napisał:

nudności są w zależności od gry? czy indywidualnie?

Głównie to kwestie indywidualne, ktoś musi brać awiomarin na dłuższą podroż samochodem a ktoś inny nie, jeden wejdzie na łodź/statek i zaraz puszcza pawia itd. ale  są gry które odpalałem znajomym EvE i Rigs i wszyscy mieli mega nudności (po Rigsach poszedł nawet solidny bełt xD) ale to w zasadzie są jedyne gry których nie ogarnia mój(i nie tylko mój) błędnik. Czasami robiłem sobie nawet kilkugodzinne sesje w goglach i nic, żadnych nudności, bełtów itp. Grafika jest bardzo specyficzna ciężko to opisać trzeba zobaczyć samemu.

Btw stestujcie sobie demko The Persistance .

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Z astrobotem nie, ale w euro chyba jeszcze troche maja tych zestawow:

https://www.euro.com.pl/okulary-vr/sony-playstation-vr-playstation-4-camera-v2-vr-worlds-v4.bhtml

 

Wprawdzie w tytule niby jest napisane ze tylko kamerka jest v2 ale w opisie goggle juz maja v2 tez. Przed odbiorem wystarczy sprawdzic na tyle pudelka. Jak kupisz astrobota cyfre to jestes w plecy tylko 50zl w porowaniu do promki z MM

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Layers of fear na vr to też musi kosa być.Ogralem na tv i były momenty :)


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ale to nie ma wsparcia vr , na youtube ktoś grał w to w trybie kinowym.

Co do gierek na us store są tytuły,krórych nie ma Europie,np horrory Home sweet home,The Door.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wypada to w innych grach ale porównywałem ostatnio RE7 na PRO i FAT i róźnice widać już chwilę po założeniu gogli. Na starej PS4 wszystko to co jest po bokach jest rozpikselowane, dopiero jak obracamy głową to piksele znikają natomiast na PROsiaku wszystko łostre

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Jak macie podpiętego Vra to polecam odpalić youtube'a w versji VR, jest naprawdę bardzo dużo fajnych krótkich filmików(oczywiście drugie tyle to śmieci). Polecam te od GO PRO(filmik z nartami kosi), National Geographic, Discovery Channel plus dużo podróżniczych ciekawych kanałów.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Schranz1985 napisał:

Chciałem teraz w mm na stronie zobaczyć vr z astrobot za 899 wyprzedany:( .
Może brał ktoś ostatnio w wawie i widział gdzie jeszcze można trafić na jakieś sztuki?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

W Sony Center jeszcze są

https://scentre.pl/shop/product/show?produkt=cuh_zvr2_sony_playstation_vr_ver_2_ps_camera_vr_worlds_astro_bot

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Grabek napisał:

https://www.mediaexpert.pl/zestaw/C5582P1005726A1230092/okulary-vr/gogle-sony-playstation-vr-plus-kamera-plus-gra-vr-worlds,id-1005726

 

kojarzy ktos czy to vr2? Kusi kurla kusi, troche funduszy urodzinowycj zostalo i chyba wpadna gugle

Niestety nie widac nic w opisie a na zdjeciach wygladaja na v1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...