Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym Move to gracie na stojąco?

Ja na razie nie rozdrabniam się i gram w AstroBota i Statik.

Próbowałem ustawić tą odległość oczu ale mam wrazenie że potem było nawet gorzej niż wczesniej

 Statik był niewyraźny. Reset i jakoś poszło. Fajowa gierka VR na spokojnie.

Odnośnik do komentarza

W większość gier cisnę na siedząco.

Swoją drogą to wychylanie się zza osłony na vr to również nowa jakość, siedzisz skitrany za ścianą i wychylasz lepetyne jak głupi xD.

To jest tak naturalne i klimatyczne że nie mam pytań.

Jeszcze tak drobna rzecz na plus vr że gram na pełnym "luzie" wciśnięty w fotel z oparciem głowy włącznie, grając na tv zawsze gram "odklejony" od fotela.

 

Marbel astro bota masz na płycie? Będziesz może sprzedawał?

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja w Superhota grałem na siedząco i zdaję sobie sprawę, że lepiej byłoby na stojaka, ale da się i też jest przyjemnie. Jednocześnie trudniej, bo cierpi mobilność i wachlarz uników jest mniejszy. Ile to razy kładłem się bokiem na kanapie, aby uniknąć kuli xd Przez większość czasu nie ma to większego znaczenia i problemów, czasami tylko jest trudność z podniesieniem przedmiotu z podłogi, szczególnie gdy jest z boku i siedzisko kanapy/fotela ogranicza nam ruch pałki.

Teraz ogrywam Raw Data i tutaj byłoby lepiej, a nawet wskazanym jest na stojąco, ale z braku możliwości cioram na siedząco i w sumie jakoś idzie.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ajakssx napisał:

 Tak tak, poproszę więcej spustów nad Astro... zazdraszczam, że jesteście w trakcie przechodzenia tego mesjasza vr. 

 

Nie no naprawdę, ta gra po pierwszej godzinie to jest jak jakieś Super Mario 3D World z przyszłości. Nintendo by się nie powstydziło tej produkcji myślę.

Gdyby to dodawali na start z VR jak dodawali Super Mario 64 do Nintendo 64 to ludzie byliby zes,rani na premierę tego sprzętu.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Kruk jaki nawrócony:blink:, a dokładnie w tym temacie dwa lata temu pisał że psVR to tylko zbędna przystawka do konsoli, i się nie przyjmie...

Widać cena czyni cuda, ale i tak spoko że więcej osób przestało pisać w interenetach jakie to g.ówno a na głowie tego nawet nie mieli. Ja osobiście po dwóch latach użytkowania zdania nie zmieniłem, choć używam rzadko, fajny to sprzęt.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, .:marioo:. napisał:

Kruk jaki nawrócony:blink:, a dokładnie w tym temacie dwa lata temu pisał że psVR to tylko zbędna przystawka do konsoli, i się nie przyjmie...

dwa lata temu nic ciekawego na to nie było, sam byłem sceptyczny

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, .:marioo:. napisał:

a dokładnie w tym temacie dwa lata temu pisał że psVR to tylko zbędna przystawka do konsoli, i się nie przyjmie...

 

Przy tamtej cenie, przy tamtych grach w tamtym czasie, przy poprzednim zapale Sony do wspierania swoich zabawek (PS Move), to myślę, że stwierdzenie było słuszne ;). Dlatego mówię, gdyby produkcje jak Astrobot wychodziły na premierę i było ich trochę więcej przez całe życie tego sprzętu to temat byłby trochę inny. Teraz za jakieś 700-800 zł z dość sporą i co najważniejsze wciąż poszerzaną biblioteką to trochę inny temat. I bardzo mnie to cieszy, że nie miałem ostatecznie racji :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Ale nad czym tu się zastanawiać?
Sprzęt kosztuje 850zl...
Ograsz co ci pasuje i możesz za kilka msc pogonić jak stwierdzisz że już nic dla siebie nie widzisz na vr.
Może stracisz ze 200zl ale uwierz że będą to niezapomniane wrażenia, impry ze znajomymi i masa śmiechu.
To jest pure fun.
Ja najbardziej na borderlandsy czekam.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Astrobot jeśli lubisz platformówki w stylu Ninny to jest zakup obowiązkowy. Masa świeżych pomysłów, świetne wykonanie (sprawdzałem zarówno na pro jak i na amatorze) fantastyczny klimat. No kurde może przesadze, że warto dla tej gry kupić vr ale na pewno jak już sie to ma to trzeba tego tytułu spróbować.

 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, .:marioo:. napisał:

Kruk jaki nawrócony:blink:, a dokładnie w tym temacie dwa lata temu pisał że psVR to tylko zbędna przystawka do konsoli, i się nie przyjmie...

Widać cena czyni cuda, ale i tak spoko że więcej osób przestało pisać w interenetach jakie to g.ówno a na głowie tego nawet nie mieli. Ja osobiście po dwóch latach użytkowania zdania nie zmieniłem, choć używam rzadko, fajny to sprzęt.

 

Pamiętam że krótko po premierze było sporo takich głosów. Pamiętam że zdarzało mi się pisać że premierę psvr należy traktować jak premierę nowej konsoli  i ten sprzęt będzie się rozkręcał jak każda konsola na premierze, a nawet potencjalnie wolniej bo dla autorów gier vr to terra incognita a poza tym sprzęt jest specyficzny i w tej generacji jakiegoś spektakularnego sukcesu raczej nie będzie. Kto ma pamięć dobrą ten wie jak wyglądały pierwsze lata ps3, x360, ps4 i xo i ze wypada się wstrzymać z wydawaniem wyroku.

 

Ciekawe ile da się wycisnąć komercyjnego sukcesu z tej generacji, ten vr jest tak niemodny teraz że to aż przykro się patrzy: wipeout, astro i beat saber - jedne z najlepszych gier, w które grałem w tym roku mają niemalże zero uwagi w internetach poza takimi gettami jak te tutaj pojedyncze tematy na forach. Polskie recenzje astro bota można na palcach jednej ręki policzyć, beat saber na psvr nikt nie zrecenzował, nawet filmiku na jutubie z polskim komentarzem nie uświadczysz.

I z jednej strony mam ochotę ewangelizować w grupach na fejsie, a z drugiej strony myślę sobie - fakit, ta popularność jeszcze przyjdzie, wtedy będę patrzył na ten szał z niesmakiem i myślał sobie - lubiłem te gry zanim to było modne ;D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, okoolarnik napisał:

Kto ma pamięć dobrą ten wie jak wyglądały pierwsze lata ps3, x360, ps4 i xo i ze wypada się wstrzymać z wydawaniem wyroku.

 

No X360 to ja pamiętam, i pierwsze lata to akurat były te najmocniejsze ;). Nie zapędzałbym się z tą teorią za bardzo, ale to też jest niebezpiecznie blisko wojenek konsolowych, więc też nie zgłębiałbym tego szczególnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...