Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, raven_raven napisał:

O, jeszcze pytanie. PS Move do tego się używa, czy pada? Nie wiem czy mam się w te różdżki zaopatrywać, czy na start jest dostatecznie dużo gier pod po prostu DualShocka 4.

Spokojnie bez move pograsz w gierki

Odnośnik do komentarza

Niewiele jest gier, które wymagają move. Paranormal Activity np. Straszny kasztan swoją drogą, jumpscare'y i nic poza tym. Sama decyzja deva, żeby zmuszać gracza do używania pałek w chodzonej przygodzie 3d też głupia. 

 

Z wszelkich zwiedzań Marsów i innych grałem w Apollo i coś co ma w tytule Atomowa Flota (nie pamiętam już). Nic szczególnego. Z tego typu podobno The Martian (na podstawie filmu) jest ok. 

Odnośnik do komentarza

Czasami developer nie zmusza ale dużo lepszy feeling na move'ach np w takiego Rush od Blood można grać na padzie bez problemu ale pałeczkami jest zdecydowanie lepiej. Zresztą move od PS3(które są kompatybilne z VR) można wyrwać za takie grosze że nie ma nawet o czym mówić.

 

Edit: no i jak Kmiot napisał SUPER HOT - chociażby dla tej gry warto mieć move!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Mejm napisał:

Cos jeszcze z takich latadel jest pod vr?

Jest jakaś misja do Battlefronta 2 z Gwiazdą Śmierci ale trzeba mieć podstawkę bo inaczej nie odpalisz. A tak ogólnie to chyba sporo tego jest patrząc na PS Store. A EVE to obok Rigsów jedyne gry w które mimo ich zaje.bistosci nie mogę grać bo błędnik wariuje i mam ochotę puścić mega bełta. W innych tego nie zaobserwowałem. No i Ace Combat niedługo chyba.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Świetna lista podrzucona przez kogoś z ResetEra:

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jT1ujVZIL9o4HsOYaZjZfJfHtn8Yr1-_4iumB11CdAE/edit#gid=1530936750

 

Pełna lista gierek, z informacją na temat potrzebnych kontrolerów, z linkami do zwiastunów itp. Powinno wisieć na początku tematu :obama:

Jedyna wada to, że ostatnia aktualizacja to 12 lipca.

 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Napaliłem się na google, ale jak to bywa nagle brakuje towaru :(

jakby ktoś miał namiar na zestaw z v2, dostępny, w cenach które teraz są na rynku, 849 zł to proszę dać znać, będę wdzięczny.

w Rtv Euro jest zestaw z Gran Turismo. ale to chyba wersja v1, ciężko od nich wyciągnąć informację..

w media nie ma możliwość online sprawdzić jaka to wersja.. są teraz zestawy z VR Worlds

Jak można jeszcze wykorzystać okulary? film? YT? www? czy muszą pod to być dedykowane treści?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Dragen napisał:

Napaliłem się na google, ale jak to bywa nagle brakuje towaru :(

jakby ktoś miał namiar na zestaw z v2, dostępny, w cenach które teraz są na rynku, 849 zł to proszę dać znać, będę wdzięczny.

w Rtv Euro jest zestaw z Gran Turismo. ale to chyba wersja v1, ciężko od nich wyciągnąć informację..

w media nie ma możliwość online sprawdzić jaka to wersja.. są teraz zestawy z VR Worlds

Jak można jeszcze wykorzystać okulary? film? YT? www? czy muszą pod to być dedykowane treści?

Wczoraj zakupiłem z media i zestawy z vr world + astro boy posiadaja wersję V2 okularów

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Fun factor detected nie powiem. Pierwsze odpalenie tego vr playrooma z miejsca wrzuca banana na morde, ciezko nie cieszyc sie jak dzieciak grajac w astro bota. Balem sie ze bedzie mnie mdlilo ale poki co nie ma problemow wiekszych.

 

Dalem sie tez wydoic bethesdzie i zakupilem tego skyrima xD jest promo za 99zl obecnie na storze. Kurde trzeba przyznac ze skyrim od srodka robi wrazenie swoim rozmachem, te smoki sa teraz naprawde wielkie ;o Tak samo jaskinie, czlowiek czuje sie duzo bardziej przytloczony tym wszystkim, super sprawa. Musze ogarnac move zeby poczuc prawdziwy feeling strzelania z luku xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...