Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz zwyklej kalibracji gogli zmierzcie sobie też odległość między oczami(a dokladniej miedzy środkiem źrenicy L i P). Tak samo jak przychodzą znajomi to im też powinniście to zmierzyć bo każdy ma inny ryj i inny rozstaw oczu(chociaż zdecydowana większość mieści się chyba między 65-68mm - wszyscy z innym rozmiarem to mutanty i reptalianie). Chodzi o ostrość. Totalnym idiotyzmem jest że tych ustawień nie da się zapisać i jak przyjdzie znajomy i pogra to później trzeba to robić od nowa. Oczywiście jak różnice są niewielkie to nie trzeba tego powtarzać ale czasami niektóre ryje daleko odbiegają od normy xD

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Odpalaj thumpera od razu.

 

Skyrim z move to jednak nowy rodzaj doznania xD Gralem na padzie i bylo super ale jak podlaczylem dildosy to dopiero sie zaczely jaja. Gralem jako lucznik i teraz raczej zmieniam na magie bo nie moge nic trafic xDD Walcze jak paralityk ale frajda jest niesamowita, no i mozliwosc zjarania komus mordy na obie rece jest tak satysfakcjonujaca jak sobie ja wyobrazalem

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, teddy napisał:

Odpalaj thumpera od razu.

:banderas:

piekna sprawa, musze z REZem porownac. 

 

Demowki eleganckie, ta platformowka rozyebala mi musk :obama: zgodnie z planem astrobocik juz sie sciaga, bedzie sie dzialo. 

 

Swoja droga juz pierwszy problemik - przy tej strzelance minigunem po jakiejs minucie mi obraca pada 45-50 stopni w lewo :( zeby strzelac przed siebie musze skrecac w prawo i dopiero reset w ustawieniach vr pomaga. Ale tylko na chwile i problem wraca

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Kmiot napisał:

 

A London Heist nawet zabawne ze znajomymi po alkoholu. No i można zajarać wirtualne cygaro. Szkoda, że w sumie mało interaktywna. Rzucasz w gościa zapalonym cygarem i żadnej reakcji. Ale rozumiem, że to raczej prezentacja, niż gra.

LH przerodzić się w jedną z lepszych zapowiadających się gier na VR. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, marbel007 napisał:

Cena czyni cuda ;)

Cena to wbrew pozorom nie jest jakaś mega super hiper niska. Rok temu można było w promo wyrwać VRa z kamerką plus GT Sport i PS World's za 999. Reklam też było od za(pipi)ania, nawet więcej niż teraz. Ja sam kupilem ponad rok temu za 899 z RE7 także stawiam po prostu na dużo bogatszą bazę gier. btw Demko Mossa też polecam ograć. Ja czekam na pudełko z PlayAsia więc jeszcze chwileczka jeszcze momencik ale podobno też jedna z lepszych giereczek na VRa.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...