Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Xbox też będzie w przyszłym roku. Ja nie wiem co ta generacja ma/miała znaczyć... a jak nie wiem to chodzi o kasę. Sprzęt nie został wykorzystany, gier mało a już idzie nowe... Niech się inni cieszą/denerwują/zastanawiają ... Hobby od pierwszego Playstation , może kiedyś wrócę, a teraz niech się wypchają ...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

PlayStation VR wyprzedane w Stanach Zjednoczonych

 

Chociaż do premiery sprzętu pozostało jeszcze kilka miesięcy, to już teraz cieszy się on ogromnym zainteresowaniem ze strony graczy.

To właśnie najprawdopodobniej cena odpowiada za tak wielki sukces urządzenia jeszcze przed premierą. Przyrównanie tutaj headsetu Sony do przysłowiowych „ciepłych bułeczek” nie będzie chyba przesadą – preordery sprzętu błyskawicznie znajdują nabywców. Za przykład może posłużyć chociażby sytuacja sprzed kilku dni, – amerykańskie sklepy wyprzedały ostatnią partię przedsprzedażowych egzemplarzy PS VR w ciągu zaledwie kilku minut. Oznacza to, że obecnie jedynym sposobem na zdobycie urządzenia w USA jest cierpliwe oczekiwanie na premierę i liczenie na łut szczęścia podczas zakupów.

http://naekranie.pl/aktualnosci/playstation-vr-wyprzedane-w-stanach-zjednoczonych-917417

Odnośnik do komentarza

Nie mogę znaleźć akurat, ale gdzieś o tym czytałem dzisiaj, że niby PS4 ma mieć problem z uciągnięciem VR, ale jeśli to tylko plota, to ok. Bo w zeszłym roku kupiłem plejaka i jakoś nie uśmiecha mi się zmieniać sprzętu, a na VR jestem nakręcony i kaska już czeka.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę znaleźć akurat, ale gdzieś o tym czytałem dzisiaj, że niby PS4 ma mieć problem z uciągnięciem VR, ale jeśli to tylko plota, to ok. Bo w zeszłym roku kupiłem plejaka i jakoś nie uśmiecha mi się zmieniać sprzętu, a na VR jestem nakręcony i kaska już czeka.

Na NEO gry pod VR będą wyglądały lepiej, fps będą takie same na obu wersjach konsoli. Dotychczas wszystkie testowane gry chodziły na zwykłych PS4, więc jak ci nie przeszkadza średnia oprawa w stosunku to normalnych gier, to PS4 wystarczy.

 

Tak w ogóle, to ostatnio SCEP zrobiło mały pokaz dla prasy, można bez problemu znaleźć wrażenia większych polskich serwisów (czytałem na eurogamerze i pssite). Jedynie na co narzekano, to na nieco rozmazane tekstury, poza tym wrażenia bardzo pozytywne. Jak to VR dostanie więcje takich gier jak RE7, GT czy Ace Combat, to chętnie kupie swój egzemplarz.

Odnośnik do komentarza

 

Mnie zniszczył VR z telefonu. Uczucie bycia "w grze" jest niesamowite. Czekam na VR badzo mocno. Musze tylko fundusze uzbierac.

Znajomy ma te okulary z eBaya. Wystarczy podpiac tel z odpowiednia apka. Polecasz cos konkretnego, bo darmowki, sa takie se ?

 

Ja sie bawiłem telefonem znajomego. Gierka w która grałem nazywa się Gunjack. Popierdółka ale wystarczyło żeby pokazać ten efekt bycia "w grze". Nie wiem czy ten Gunjack jest darmowy czy trzeba płacić.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zalezy od gatunków. Oczywiscie ze nikt nie bedzie grał po 4h w gierke gdzie sie stoi w miejscu i celuje z jakiejs procy do gimbazy. Gierki hc na VR juz się robią. To co napisał yeti + spacesim/arcade shootery z normalnymi kampaniami. Taki Elite Dangerous nie poszedł w casual bo dodali VR. Te nowe zabawki to zupełnie cos innego niz kontrolery ruchowe i nędzne 3D forsowane przez Sony kilka lat temu.

 

Najwazniejsze zeby nie pchali VR wszedzie gdzie się da tylko robili to z głową. Gry w których się czymś kieruje lub lata sa idealne. Dodatkowo mozna by to fajnie zaimplementowac w niektorych strategiach (jakis klon Popolus?) ale wymaga to wiecej pracy. VR na PlayStation skonczyc moze róznie - np tak jak Move i 3D ale na PC tego sie juz zatrzymać raczej nie da. Jak gogle Sony beda dzialac na PC to sprzeda się tego DUZO więcej niż się wam wydaje. To inny rodzaj grania, nie taki ktory ma cos zastapić ale funkcjonować obok. Jak kierownice obok padów dla gier wyścigowych. Nie bedzie to taki mainstream ale swoich klientów zawsze będą mieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...