Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

gierki na vr maja kosztować 20-40$, wiec samo to świadczy o tym jakie będą złożone. (pipi)gierki na pare chwil a raz na jakiś czas gran turismo

 

REZ VR czuje, że rozpier.doli

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Wczoraj testowałem htc vive i dawać 4k za tą gównianą siatkę co lata Ci przed oczami to cyrk na kółkach. Czy w psvr też występuje owa siatka? czytałem, że na htc i oculus jest ona bardziej widoczna ale nie spodziewałem się aż tak bardzo syfiastego obrazu. Gdyby nie ona to grafika naprawdę na dobrym poziomie.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Dlatego wybieram się na Warsaw Games Week w październiku, żeby sobie przetestować ten bajer. Cena jest wysoka ale nie odstrasza jak w przypadku Oculusa. Sprawdziłem dostępność pre-orderów w Ultimie i sprzedaż już jest zakończona. 

 

Możliwość przetestowania tego cuda na kiju póki co jest niemal znikoma. Dlatego też rozważam odwiedzenie tej imprezy i przetestowania na chłodno. Dziś jestem napalony na RE7 i mógłbym kupić to niemal w ciemno dlatego liczę na kubeł zimnej wody. Wszak 1750 zł na ulicy nie leży. 

Odnośnik do komentarza

Jak wyczytałem, że nie ma tej siatki to już preorder zamówiony. Na początek Kupuje playstation vr(to pudełko z płytą) dla London Heist i kusi until dawn ale nie wiem czy tam jak nagle nie wyskoczy mi coś przed ślipia to czy pikawa mi nie siądzie haha.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia czy to PSVR to będzie właśnie prawdziwy pokaz tej technologii czy tak naprawdę to tylko przedsmak tego co mogą w przeciągu roku lub dwóch mogą osiągnąć inne firmy i to w lepszym wydaniu. Graficznie to te gierki jakoś nie powalają a i tak nie dają nam pełnej swobody w poruszaniu się. Pierwsze zetknięcie to na pewno efekt "wow, biorę" ale co będzie kiedy człowiek już się przyzwyczai do tej technologii? Czar pryśnie.\

 

A samo VR nie wystarczy bo potrzebne jeszcze dwa PS move i PS Camera. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ograłem chyba wszystkie oferowane przez SONY i innych gry VR'owe na ciągle trwającym Gamescomie i mam bardzo mieszane uczucia. Większość gier wygląda wizualnie naprawdę słabiutko, aczkolwiek z całość wyłowiłem trzy tytuły, które mi się naprawdę podobały: Batman: Arkham VR, Resident Evil 7 i Robinson: The Journey . Cała reszta zrobiła na mnie raczej przeciętne, a czasem wręcz słabe wrażenie. Wymienione gry natomiast co prawda żadną rewolucją nie są, ich poziom rozbudowania nie wydaje się zbyt wysoki, aczkolwiek dają jakąś przyjemność z grania, przynajmniej w takich targowych warunkach. Co do AV prezentowały się schludnie, natomiast co do zasady - wszystkie VRowe gry na PS4 wyglądają dość przeciętnie, acz jeśli chodzi o stabilność to jest bez zarzutu. 

 

Co do googli, to PS VR jest naprawdę OK. Wygodnie siedzą na głowie, obraz jest relatywnie zadowalający jak na cenę w której mają być sprzedawane. Samopoczucie podczas gry było dobre, natomiast na Oculusie w grze Alice VR nie mogłęm wytrzymać dłużej niz 30 sekund.....jakbym nie zdjął, to chyba bym się zrzygał. 

Odnośnik do komentarza

AliceVR - co z gierka nie tak: nie wiem, ostrosc, szybka akcja?

 

Ten poziom na którym graliśmy to był mega wolny, tam w zasadzie nic się nie działo, prócz tego że idziesz....i cała jedna interakcja w postaci rzutu jabłkiem :D Tam nam powiedział, że to gra na 8h....mam nadzieje, że tam jest więcej zawartości, bo jak to tak wygląda całe to nuda.

 

Natomiast obraz był mało ostry, taki specyficzny. Trudno to opisać, aczkolwiek od razu wywoływał u mnie nudności. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...