Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest tak że sobie nie radzę, po prostu gameplay mnie nudzi, nudzi mnie walka, próbowałem skradanie i otwartą walkę , sama historia jest super, ale jak tylko pojawia się walka to przewracam oczami, i chce mieć to jak najszybciej z głowy i iść dalej, niestety często musisz najpierw wybić przeciwników żeby iść dalej, ponownie, w takim MGS czy Batmanie, walka to przyjemność, tutaj frustrujący element.

  • WTF 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.06.2018 o 22:23, Farmer napisał:

Z tego co wiem Grounded różni się od survivala tylko brakiem ikon z ilością amunicji i zasobów. Poziom trudności ten sam.

No ja czytałem że przeciwniwcy są też mocniejsi i zadają większe obrażenia. Wiele osób mówi że jest ku.rewsko trudno i robi się z tego w zasadzie inna gra. Zresztą jak dla mnie to już inna gra robiła się na przetrwaniu gdzie nie było mapki. (jak dla mnie przetrwanie było dosyć proste) Ogólnie to widzę że jedni uznają ten poziom w zasadzie jako "nie do przejścia" a inni piszą że wbrew pozorom nie jest tak trudno jakby się wydawało. Patrząc na trofea to BR ukończylo 1.6% graczy a BR+ 0.6%.  Trzeba się więc samemu przekonać. Jakieś rady? ; ] Na PS4 będą grał 1 raz na PS3 przechodziłem ją kilkukrotnie.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ryo-San napisał:

Zresztą jak dla mnie to już inna gra robiła się na przetrwaniu gdzie nie było mapki.

Jakiej mapki? Ja aktualnie lecę na Survival+ (końcówka 5 rozdziału) i w porównaniu do Harda nie odczuwam aby było trudniej. 

 

Co do przejścia na Grounded to zawsze możesz pooglądać na YT, jest masa sposobów na przejście bez wykrycia.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Ryo-San napisał:

Chyba żeby był Grounded+ to trzeba najpierw przejśc na Grounded. Tak mi podpowiada logika.

 

13 minut temu, c0ŕ napisał:

Ja teraz przechodzę na hardzie, tak samo jak grałem na premierę i żałuję trochę ze nie wybrałem survivala. Po przejściu harda rozumiem że mogę grać Grounded +?

Jest glitch który umożliwia granie Grounded+ po przejściu gry nawet na easy 

 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, c0ŕ napisał:

Ehh, tak jest rzeczywiście, doczytałem już :/

 

 

Ale jak chcesz platynować to nie ma co narzekać bo jedna z trofek z tego co pamiętam to chyba udpate wszystkich broni na full. Na Grounded ani Grounded+ tego raczej nie da się wbić bo tam wypada bardzo mało części.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

dzięki za rady, w sumie nie wiem czy chcę wbijać platynę, chyba przejdę po prostu żeby sobie odświeżyć grę i tyle

 

W ogóle śmieszna sprawa że TLOU teraz wciągnęło mnie bardziej niż U4 w które gram pierwszy raz ;/

 

BTW jak się zablokuje w remasterze licznik na 30 fpsach to jest kur.wa dramat i moim zdaniem nie da się grać, jestem pewien że na ps3 aż tak źle to nie chodziło. No chyba że to jakiś efekt przyzwyczajenia do 60fps i tylko mi się wydaje że chodzi tak dramatycznie źle xd

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 minutę temu, c0ŕ napisał:

BTW jak się zablokuje w remasterze licznik na 30 fpsach to jest kur.wa dramat i moim zdaniem nie da się grać, jestem pewien że na ps3 aż tak źle to nie chodziło. No chyba że to jakiś efekt przyzwyczajenia do 60fps i tylko mi się wydaje że chodzi tak dramatycznie źle xd

Na PS3 chodziło jeszcze gorzej, very solić 25 fps 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...