Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w U4 w multi i w singla. Grałem też w multi U4 a później od razu w Driveclub. Grałem w Gravity Rush Remastered a później od razu w Bloodborne. TLoU w 30 FPS chodziło najgorzej. Podobnie jak niektóre gry na PC ze sztywno zablokowanym 30 FPS za pomocą oprogramowania.

Odnośnik do komentarza

ja także, bezpośrednio jedno po drugim. obcowanie zarówno z singlem U4 po sesji z jego pvp, oraz z BB, po godzince z pvp tlou remastered, szkodziło im równie mocno. DC to kiepski przykład, bo swoje robią tam zastosowane filitry, sprawiające że poczucie prędkosci i tak jest większe niż w GT/ FM w 60 fpsach. No ale wychodzi na to że DF coś przemilczało, a ja miałem przewrażliwiony wzrok. :v

Odnośnik do komentarza

once again: zamiast teoretyzować pograj parę h w multi u4 w 60 fpsach i wróć do singla. będziesz miał ten sam efekt

To nie o to chodzi chopie bo mam TLOU i na PS4 i na PS3.

Przełączam sobie bezpośrednio obie wersje po Hdmi i do tego porównuje. Wersja PS3 ma o wiele lepsze 30fps a w PS4 jest mega skopane.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na pewno nie "osobie, która spędziła setki w FPSach jak Battlefield czy Call of Duty" - to zupełnie inny rodzaj doznań, tryb bardziej nastawiony na zespołowe podchody i cichą eliminację wroga, aniżeli bieganie po mapie niczym kurczak bez głowy i zaliczanie fragów w starciach, o wyniku których przesądza szybszy skurcz palca na spuście.

Odnośnik do komentarza

Witam. Wiem jak miodny był singiel , ale chciałbym was zapytać o tryb multiplayer w TLoU. Czy polecilibyście go osobie, która spędziła setki w FPSach jak Battlefield czy Call of Duty. Druga sprawa czy łatwo znaleźć mecz czy gra powoli zaczyna świecić pustkami? Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Ja dodam, że jak grałem miesiąc temu to nie było żadnych problemów ze znalezieniem graczy (wszystkie tryby żywe).

Mało tego, matchmaking działał dużo lepiej niż w Uncharted 4 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...