Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodziłem gre na groundedzie (jako pierwsze przejście, czego nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam) - nie jestem wymiataczem ale do tej pory pamiętam wszystkie sekwencje, gdzie są przeciwnicy i jak sobie z nimi poradzić w miare łatwo. To raczej nie jest efekt mojego wymiatania, tylko raczej tego że granie na groundedzie zmuszało mnie do wielokrotnego powtarzania niektórych sekwencji. A powyższy aim skill? Szanuje, jednak wolałbym mieć takiego skilla w HZD :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

@Farmer

Przegrałeś, bo dzisiaj skończyłem :P W sumie po tych wszystkich spustach i zachwalaniach spodziewałem się czegoś lepszego. Ogólnie TLoU to świetny tytuł, który był godnym pożegnaniem Psiaków z PS3, ale niszczatorem światów bym tego nie nazwał. W sumie mocno bym się przyczepił do AI przeciwników, bo w większości przypadków zachowują się jak debile. Graficznie ciężko ocenić, bo to remaster i do najładniejszych tytułów na PS4 nie ma startu, ale podejrzewam, że na Chlebaku było większe wrażenie wow (mimo wszystko dla mnie U2/3 > TLoU pod tym względem).

Teraz mogę w spokoju poczekać na Part II, w międzyczasie ogram Left Behind i zapewne wleci drugie przejście, może teraz na najwyższym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, udało ci się :) Grałeś offline więc myślałem, że znów lecisz w kulki i dawałem ci fory grając raz w TLoU, raz w BF-a. Ale winszuję... sobie, że udało mi się w końcu nakłonić cię na grę. 

Cóż teraz może rzeczywiście gra nie prezentuje się jakoś wybitnie. Można dopatrzeć się kilku uproszczeń ale to wciąż solidny tytuł, w który po prostu warto zagrać. Psiaki wrzucili opowiadanie historii na całkiem nowy poziom i sukcesywnie go rozwijają (U4 i LL). Dlatego też od Part II oczekuję bigger, better & more badass zarówno w fabule jak i w gameplayu (crafting, rozbudowa broni, itd.)

 

A teraz? Trzeba cię męczyć, żebyś ograł Wiedźmina :kaz:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Farmer napisał:

Grałeś offline więc myślałem, że znów lecisz w kulki i dawałem ci fory grając raz w TLoU, raz w BF-a.

Grałem będąc online, na przemian z Nex Machina i Rocket League, plus wczorajsze wspólne granie w U4. Już się nie wymiguj :P

 

7 minut temu, Farmer napisał:

A teraz? Trzeba cię męczyć, żebyś ograł Wiedźmina :kaz:

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza

Z TLOU mam taki problem że mimo zaje.bistości tej gry (powiedzmy że tylko zima trochę mnie zmęczyła, ale reszta była idealna) i przejścia jej na hardzie na premierę, to nigdy więcej jej nie przeszedłem, pomimo że zaczynałem od nowa chyba ze trzy razy. Za każdym razem w którymś momencie traciłem zapał, inne gry które uwielbiam kończyłem nawet po 4 razy, choćby dla trofeów; tutaj już nic mnie nie trzymało żebym nie mógł oderwać się od ekranu.

 

Akurat kumpel kupił remaster na PS4 to pewnie pożyczę, 5 lat minęło od przejścia i fajnie byłoby jeszcze raz tego doświadczyć. Pewnie jak odpalę to ponownie zderzę się z jakąś ścianą braku chęci ;/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na PS3 skończyłem 3 razy i jeszcze gdzieś do shotguna doszedłem w następnym przejściu. Za każdym razem bawiłem się niesamowicie, bo znając już gierkę, wyłapywałem różne smaczki itp. Genialnie zagranych cut-scenek nie miałem śmiałości skipować - oglądałem za każdym razem, mimo że znałem na pamięć każdy grymas twarzy postaci w nich występujących.
W sumie chyba powinienem wrócić, bo do 100% został mi Grounded na PS3 :)

Odnośnik do komentarza

Na PS3 ukonczylem 4 razy. Platynka wpadla. Rowniez nie skipowalem cut-scenek - sa one po prostu zbyt dobre. Jak dla mnie najlepsza narracja w grach w ogole. Ale do remasera na PS4 juz nie podchodze, bo uwazam, ze juz ogralem wystarczajaco (choc nadal czuje mala chec zagrania), a czasu brakuje nawet by byc na biezaco z grami.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Lukas_AT napisał:

Ale do remastera na PS4 juz nie podchodze, bo uwazam, ze juz ogralem wystarczajaco (choc nadal czuje mala chec zagrania), a czasu brakuje nawet by byc na biezaco z grami.


U mnie też, ale... To The Last of Us i ciągle kusi. Pewnie im bliżej premiery dwójki tym bardziej będzie mnie kusiło i w końcu zagram. Bo w remasterze tylko w multi pograłem jak na razie :)

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu zacząłem grę, i niestety nie jest ona dla mnie, historia jest wspaniała, ale gameplayowo zupełnie mi nie podeszła, nie jestem fanem skradanek, ale serie MGS czy Batman Arkham Asylum ukończyłem z przyjemnością, a tutaj nawet po zmianie na easy, walki są długie i nudne,  crafting mnie nudzi...może coś jest ze mną nie tak, bo dużo osób ocenia ją na 9-10, próbowałem, ale jak zacząłem się wkurzać to stwierdziłem że nie ma sensu się uszczęśliwiać na siłę :) 

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...