Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno z lepszych multi w jakie kiedykolwiek dane mi było giercowac. Lecisz na Rambo - giniesz. Wszystko trzeba na spokojnie rozpracowywać. Ze swoja ekipa to juz w ogóle jest petarda. Mialem przerwę roczną mniej więcej ale chętnie w wolnej chwili bym wrócił. Jeśli byliby jacys chętni popykac czasem w grupie to śmiało zapraszajcie :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

Tlou do dzis ma najlepszy fair multik dostepny na konsolach. Community wciąż prężnie działa.

Po co piszesz takie bzdury?

 

 

Proszę rzucać jakimiś argumentami a nie tylko śmieci ...

Tyczy się obu kolegów.

 

To, że prężnie działa to wiem bo całkiem niedawno ugrałem ~200 meczów i matchmaking bił "świeże" U4 na głowę.

Odnośnik do komentarza

Primo multi w Tlou nie jest do końca fair (płatne bronie, tak wiem, że są dostępne też za darmo ale wtedy nie zmienimy loadoutu) secundo na konsolach jest jeszcze HALO 5 oraz Gears of War 4, których multi należy najlepszych fair multików na konsolach. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Primo multi w Tlou nie jest do końca fair (płatne bronie, tak wiem, że są dostępne też za darmo ale wtedy nie zmienimy loadoutu) secundo na konsolach jest jeszcze HALO 5 oraz Gears of War 4, których multi należy najlepszych fair multików na konsolach. 

 

Bronie za 2-4pln sztuka kiedy gra ze wszystkimi dodatkami kosztuje ~60pln to jest śmiech na sali i jeden z najlepszych dostępnych zakupów na Store, obok Passa do Driveclub :)

 

Podaj najlepsza cenę Halo 5albo GoW4, nie gram na X. 

Odnośnik do komentarza

 

Primo multi w Tlou nie jest do końca fair (płatne bronie, tak wiem, że są dostępne też za darmo ale wtedy nie zmienimy loadoutu) secundo na konsolach jest jeszcze HALO 5 oraz Gears of War 4, których multi należy najlepszych fair multików na konsolach. 

 

Bronie za 2-4pln sztuka kiedy gra ze wszystkimi dodatkami kosztuje ~60pln to jest śmiech na sali i jeden z najlepszych dostępnych zakupów na Store, obok Passa do Driveclub :)

 

No kupowanie broni to jakiś żal i rak branży do kwadratu. Nigdy nie będę wspierał takiego rozwiązania i nic mnie nie interesuje, że gra kosztuje 60zł. Passa do Drivecluba zresztą też nie kupię dopóki gra nie wyjdzie w pudełku wersja kompletna także tego. 

 

Drugiego zdania nie rozumiem. 

Odnośnik do komentarza

Co z tego, że gra jest "fair" i ma bronie za darmo skoro kosztuje 200pln :)
Dla mnie dużo lepszą okazją jest kupić taki zestaw jak TLoU Remastered za śmieszne pieniądze i dokupić sobie kilka pukawek (lub nie bo nikt mnie nie zmusza, gra oferuje dobre i zróżnicowane bronie już na starcie).

Jak ktoś woli płacić 200 BO TAK, albo DLA ZASADY to proszę bardzo... ale "fair" w Twoim rozumieniu to widocznie coś innego niż w moim.

Odnośnik do komentarza

Co? Co to ma do rzeczy w ogole? Chyba czegoś bardzo nie zrozumiałeś i opowiadasz teraz jakieś dziwne rzeczy. No ale jeśli już musze ci odpowiadać to Halo 5 i GoW 4 można kupić nówki kolo 100zł i nie wydać ani grosza wiecej na bronie. Ale generalnie fair odnosiło się do gameplayu. 

Odnośnik do komentarza

Najpierw sam się zastanawiałem właśnie czy chodzi o gameplay czy co... ale skoro zeszło na temat finansowy to pociągnąłem :)
Jeżeli chodzi o gameplay to tak jak napisałem, gra oferuje sensowny komplet broni na starcie, daje opcję przetestowania dodatkowych broni żeby nie kupować kota w worku. Sam zaopatrzyłem się w strzelbę taktyczną bo jest zaje.bista w bliskim dystansie i tyle.

Niestety nie mam możliwości pograć w GoW4 i Halo5 mimo iż bym chciał :(

Odnośnik do komentarza

temat zeszedł na finanse bo nie uważam, że gra która ma platne bronie jest fair czaisz? to, że ktoś kto kupi strzelbe pogranicza za pieniadze ma przewage na osoba, która tej broni nie kupi i będzie z niej korzystac tylko w formie z góry ustalonego loudoutu, tak czy siak kończe te bezsensowną dyskusje bo odnosiłem się do bzdurnego posta ofiego

Odnośnik do komentarza

 

Najpierw sam się zastanawiałem właśnie czy chodzi o gameplay czy co... ale skoro zeszło na temat finansowy to pociągnąłem :)

Sam żeś napisał o cenie przecież, a nie, że temat zszedł na taki wątek.

 

 

Nie.

"Primo multi w Tlou nie jest do końca fair (płatne bronie, tak wiem, że są dostępne też za darmo ale wtedy nie zmienimy loadoutu)".

 

 

 

temat zeszedł na finanse bo nie uważam, że gra która ma platne bronie jest fair czaisz? to, że ktoś kto kupi strzelbe pogranicza za pieniadze ma przewage na osoba, która tej broni nie kupi i będzie z niej korzystac tylko w formie z góry ustalonego loudoutu, tak czy siak kończe te bezsensowną dyskusje bo odnosiłem się do bzdurnego posta ofiego

Czaję, spoko.

Choć nie zgadzam się aby ktoś ze strzelbą z pogranicza miał przewagę. Komplet broni jest dobrze zbalansowany.

Tyle, peace.

Czyli co mp w tlou jest kozakiem bo gra jest tania i można sobie dokupić karabinki po 2 zł? bo takie mam wrażenie czytając posty giger_andrus.

 

A co z tym samym multi jak gra była świeża? 

MP w TLoU jest kozakiem bo jest kozakiem. Nie grałeś ? :)(pipi) na karabinki bo jak ktoś chce to sobie kupuje a jak nie to nie kupuje. Gracz, który kupił nie ma żadnej przewagi, po prostu gra czymś innym. I przede wszystkim te bronie są dostępne do testowania (tyle że w sztywnym loadoucie).

Takie bonusy traktuję jak każdy inny dodatek do gry.

Nie ciągnijmy już tego.

Odnośnik do komentarza

temat zeszedł na finanse bo nie uważam, że gra która ma platne bronie jest fair czaisz? to, że ktoś kto kupi strzelbe pogranicza za pieniadze ma przewage na osoba, która tej broni nie kupi i będzie z niej korzystac tylko w formie z góry ustalonego loudoutu

 

No ale po cholerę ci ta strzelba, skoro to nie jest Q3A, czy inne mp, gdzie o 80% sukcesu decyduje face to face i w ogóle skill mordo skill? Od wspomnianej strzelby bardziej op jest już (również płatna) strzelba taktyczna, a jednak na bardziej otwartych mapach i dystansach ssie w por. ze standardową snajperką, czy sztucerem (+ma tylko 3 pociski)

 

To mp nie jest uważane za jedno z najbardziej zbalansowanych za płatne bronie, ale właśnie pomimo radzenia sobie z wiekszością tego syfu - właśnie dzięki mechanice skradania, oraz naciskowi na drużynowe perki i gadżety.

 

Nie wiem o co chodzi, kogoś wkurza, że koleś, który zamiast poświęcić cenne punkty na np. szybsze leczenie towarzyszy, oraz brak oznaczenia i wykrycia, ma przewagę w face to face 1v1, dzięki płatnemu perkowi i zabawce, które i tak ssą w innych okolicznosciach?

Edytowane przez nobody
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie.

Gra ma dobre multi, szybko się wczytuje, nie krzaczy, nie wiesza, stabilne.
Balans broni jest niezły właśnie ze względu na okoliczności walki. Większość map jest na wysokim, równym poziomie.
Tryby, mimo że tylko 3 (o ile dobrze pamiętam) są wystarczające, fajny dodatek w postaci wyzwań które trzeba wykonać.

Jednym słownem MOCNE i tak, jest fair. Bez względu na możliwość dokupowania jakiś pierdółek. Nie ważne czy ktoś ma płatną kuszę czy strzelbę a ktoś inny podstawowy rewolwer. Stealth + perki + taktyka (crafting) zdziałają cuda. Mało tego dobry gracz jest w stanie wygrać 1 v 4 dzięki umiejętnościom.

Nie wiem czy to multi jest NAJ (daleki jestem od takich ryzykownych stwierdzeń) ale na pewno jest fair :)

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

 

Ciekawy filmik, kilka mitów obalonych, kilka potwierdzonych. Chociaż to zestrzelenie mołotowa w powietrzu, to raczej jest możliwe, kilka razy mi się udało. Odbijanie bomby za pomocą kija, o tym nie wiedziałem, jest jeszcze kilka zaskakujących rzeczy.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem, by odświeżyć sobie gierkę na slimie i rozczarowany jestem w uj. Po pierwszej instalacji, początkowa cutscenka miała niezgrany dźwięk i modele postaci były nieruchome, więc od razu przeinstalowałem i sytuacja podobna. Doszedłem do gameplayu i kilka razy modele lewitują po ziemi z rączkami jak Jezusek na krzyżu :/ Dropy fpsów są także i mocno zauważalne.

Dodam, że u koleszki na facie, gra miała dwa crashe w tym samym momencie. Gierka nówka sztuka, kupiona w Saturnie i sam nie wiem gdzie leży problem :/

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nasłuchałem się, że Remaster ma sporo błędów. Kumpel, dla którego ta wersja była pierwszym zetknięciem z TLoU, jak narzekał na forum, że nie kuma zachwytów, bo błąd na błędzie, to się zastanawiałem, co on bierze... Ale później pokazał filmik, który nakręcił i faktycznie było sporo baboli, których w oryginale nie uświadczysz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...