Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie to, o czym pisał Dr1zzt, do tego jeszcze chamski pop-up tekstur (okrągła rura zbyt długo jest sześciokątna np), problemy z detekcją kolizji i przenikaniem się obiektów i dropy framerate'u. Zaznaczam, że ja grałem tylko w multi jak na razie i sam tego nie doświadczyłem, a sytuacja z kumplem miała miejsce dość dawno, więc pewnie już połatane. Tak mi się po prostu przypomniało, jak Dr1zzt napisał.

Odnośnik do komentarza

No zatkało mnie, nie powiem.

Problem na pewno nie jest globalny, bo inaczej już dawno byłby naprawiony, a ja po prostu mam to szczęście. Nie mam pojęcia czy jest w ogóle możliwość, by to płyta w tłoczni została lipnie nagrana, czy to problem od strony konsoli, ale z drugiej strony jak pisałem, że koleżce dwa razy się scrashowała to może faktycznie wina płyty.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zachcialo mi sie platyny w tlou. Po przejsciu gry na poziomie grounded, szybkim machnieciu dodatku, zostaly mi trofiki z multi. Naczytalem sie o multi, ze jest niesamowicie klimatyczny, nietypowy... ale tez bardzo trudny. Czy to prawda? Czy tyle lat po premierze, wchodzac w gre z randomami bede gral z absolutnymi wyjadaczami tego trybu? Czy jest w ogole sens podchodzenia do tego wywzwania bez zgranej ekipy?

Odnośnik do komentarza

Zachcialo mi sie platyny w tlou. Po przejsciu gry na poziomie grounded, szybkim machnieciu dodatku, zostaly mi trofiki z multi. Naczytalem sie o multi, ze jest niesamowicie klimatyczny, nietypowy... ale tez bardzo trudny. Czy to prawda? Czy tyle lat po premierze, wchodzac w gre z randomami bede gral z absolutnymi wyjadaczami tego trybu? Czy jest w ogole sens podchodzenia do tego wywzwania bez zgranej ekipy?

 

Heh, mam dokładnie odwrotną sytuację :)

Zrobiłem kiedyś całe multi i czeka na mnie reszta do platyny.

 

W odpowiedzi na Twoje pytanie:

Multi na pewno zyskuje kiedy grasz ze znajomymi ale jesteś w stanie zrobić wszystko sam. Nie jest wykluczone, że po drodze staniesz się wyjadaczem bo musisz rozegrać chyba 168 meczów jako Hunter i Firefly (dwa złote pucharki, reszta wpadnie w trakcie).

Trafisz zapewne na pro jak i na lamusów :)

A czy jest trudne ? 

Jest inne niż jakiś Uncharted4 itd. Jak lecisz na pałę to giniesz. Liczy się dobry mix skradania, taktyki, doboru perków i broni. Mapy są łatwe do zapamiętania.

Edytowane przez giger_andrus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...