Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

 

To jak, uzbiera się jakaś ekipa ?

Gram 8 tydzień i jest zacnie ale z kimś multi zyska kilkaset procent zadowolenia :)

 

A w jakich porach grywasz (tylko nie pisz, że w jeansach :P ), bo ja czas mam tylko wieczorami, tak między 22:00 a północą, no i ostatnio siedzę tylko na PS3, ale jak będą jakieś konkrety to chętnie dołączę, zwłaszcza że powbijałbym tam pucharki :)

 

 

Średnio co drugi dzień 21 - 24. Tylko wieczorami mogę.

Czasem się zdarzy codziennie. Dziś będę.

Odnośnik do komentarza

Przetrwanie jeszcze do przejścia bez większych emocji. Na Brutalnym są 2-3 miejsca, w których można oszaleć.... W zimie konkretnie.

 

No ja tam emocje miałem na Survivalu, właśnie zimą, więc pewnie te miejsca, o których piszesz... Właśnie dlatego odwlekam Grounded, bo się tych miejsc zwyczajnie boję :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Smaczek to dopiero będziesz miał na dobrą setkę, jak na Grounded po 100 niepowodzeniu rzucisz padem w ścianę ;))))

zima była dużo prostsza, jeśli czekaliśmy aż zarażony złapie i szamota się z npc. wystarczył wtedy zwykły nóż

To prawda. Dobra taktyka. Tylko te akcje nie zawsze wychodzą ;)

 

Przetrwanie jeszcze do przejścia bez większych emocji. Na Brutalnym są 2-3 miejsca, w których można oszaleć.... W zimie konkretnie.

No ja tam emocje miałem na Survivalu, właśnie zimą, więc pewnie te miejsca, o których piszesz... Właśnie dlatego odwlekam Grounded, bo się tych miejsc zwyczajnie boję :)

Zima na Grounded mnie akurat dała najbardziej po dupsku ;) Także czuje o czym mówisz ;)
Odnośnik do komentarza

Po ukończeniu 12 tygodni jako Firefly gra mi się już w multi swobodnie :)
Kiedy trzeba jest rush, innym razem wyczekam, używam różnych kombinacji broni i umiejętności.
Ale muszę przyznać, że długo mi zajęła przesiadka z rozgrywki U4 na TLoU...

Teraz lecę 2 tydzień jako Łowca !

PS. są jakieś różnice w ogrywaniu survivor a survivor + ? Albo analogicznie grounded i grounded + ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zostawie to tutaj, ktoś polecił ten film dla wszystkich fanów gry, można przeczytać temat na dole o nawiązaniu do TLOU
 
http://www.filmweb.pl/film/The+Girl+with+All+the+Gifts-2016-741913
 
Niektórzy mogą uznać opis filmu jako spoiler

 

Ktoś zamawiał ekranizację „The Last of Us”? Proszę bardzo. Epidemia zombie? Jest. Przyczyna zarazy związana z grzybami? Jest. Przenoszenie choroby przez ugryzienie, ale i również zarodniki unoszące się w powietrzu? Jest. Zarażona dziewczynka, która może ocalić ludzkość, ale oznaczałoby to zabicie jej? Jest. Wędrówki przez opustoszałe miasta, które zaczyna już porastać roślinność? Jest. Ludzie walczący między sobą o surowce? Je… a nie, przepraszam, tego nie ma. A więc zupełnie nie jak w „The Last of Us”!


 

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Pewnie masz rację. Tutaj mogę dowolnie przełączać między 30 i 60 FPS w każdym momencie i pewnie dlatego tak to się rzuca w oczy.

Płynność w TLOUR w 30 fpsach jest skopana ponieważ są znaczne różnice w czasie pomiędzy pojedynczymi klatkami coś jak w DS3.

Mimo, że stałe 30 to jednak znacznie gorsze niż spadające 30 fps w wersji PS3.

Edytowane przez Kyokushinman
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 w TLOUR w 30 fpsach jest skopana ponieważ są znaczne różnice w czasie pomiędzy pojedynczymi klatkami coś jak w DS3.

Mimo, że stałe 30 to jednak znacznie gorsze niż spadające 30 fps w wersji PS3.

 

Chodzi o framepacing. Bloodborne ma to samo.

 

oezu xD po powrocie z pvp do singla U4 też wam się robiły problemy z frame pacingiem? macie tu całą analizę i nie siejcie fermentu

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-the-last-of-us-face-off

 

Despite adding higher-grade shadows, the 30fps cap runs at a consistent rate during the Bloater battle. Not a single frame is dropped here, and in this state it's still a far smoother experience than the PS3.
Edytowane przez nobody
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...