Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pograłem sobie jeszcze trochę w lochy, gierka jest świetna ale ma naprawdę parę wad.  

Podczas walki z dużymi bestiami, kamera totalnie wariuje, obraca się chaotycznie, wpada za ścianę albo za potwora, no dramat po prostu. Nieraz nic się nie widzi i przegrywa się przez pracę tej jebane kamery. Dwa to hitboxy, przecież tu wracają błędy z dks2. I znowu jest to najbardziej widoczne podczas walk z dużymi bestiami, machają łapami i,ZAWSZE cie trafia a ty? Chuj. Stoję między nogami jakiejś bestii napierdalam jej między nogami i oczywiście zero dmg.  Zasięg niektórych broni też jest nieoczywisty i trudny do oszacowania, i sobie napierdalasz często w pustkę. 

Ale gra wspaniała i tak:) 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Zapomniałem o jeszcze jednym minusie gry.

Framerate.

Jak się napierdalamy z bestami wokół których, ciągle błyska prąd, albo ulatnia się ogień, to w momencie ich specjalnego ataku framerate krztusi się okrutnie i właściwie uniemożliwia to podjęcie odpowiedniej reakcji, uniku. Dramatycznie to wkurwia bo, rozne efekty mają miejsce w ostatniej fazie walki z bossem, gdy mamy już mało PZ i fiolek z krwią :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 30.05.2022 o 21:41, Il Brutto napisał:

Ta gra nie potrzebuje remastera, wystarczy patch na 60fps. Miejcie troche godnosci.

Ano potrzebuje patcha na 60fps. Próbowałem ostatnio w to grac na Ps5 i odpuściłem właśnie przez technikalia. Lifting tej grze by dobrze zrobił, 60fps plus jakieś szmery bajery graficzne i będzie si. Obecnie szkoda mi życia by grać w Bloodborna w takim stanie, na PS4 go zrobiłem kilkukrotnie więc ciśnienia nie mam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...