Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Pytanie czy to PCF jest coś warte na chwilę obecną? Ich ostatnią autorską grą jest chłodno przyjęty przez graczy Bulletstorm w 3 iteracjach i obecnie robią jakiś co-op, pewnie przeklęte G A A S :( 

Destiny tylko, że z fabułą. :) 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, 20inchDT napisał:

Mają moje błogosławieństwo, niech kupują. Pewnie nie będzie już takich kos jak Obsidian czy Ninja Theory, a skupią się na twórcach indorów, żeby miec co do gamepassa częściej wrzucać.

NT czy Obsidian to MS wyłapał dobry moment na ich wykup, kupno studia AAA to ogromny koszt w którego cenie można zrobić kilka-kilkanaście gier AAA co się nie opłaca. Przykładowo taki CDPR jest wart 5mld. a produkcja W3 kosztowała 80mln $ (ok tu jeszcze GOG podbija wartość)

Znacznie lepszym rozwiązaniem jest kupno dobrego studia AA i rozbudowywanie go do AAA, co MS zrobił/robi ze wszystkimi swoimi studiami poza Compulsion.

Odnośnik do komentarza

Czuje w kościach że może chodzić o People Can Fly albo Farm51.

 

Fajnie że MS zaczyna zerkać poza swoją strefe komfortu czyli Ameryke Północną i Wyspy Brytyjskie. Europa Wchodnia a zwłaszcza Polska i Ukraina to kopalnia talentów w gamedevie i aż prosi się tu o jakieś inwestycje. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam dzisiaj kupiłem w sklepie kod za 20zl chcialem kupic xbox game pass ultimate 3 miesiace za 4zl jednak przy wybraniu platnosci musze do tego wybrac karte kredytowa lub paypal, aby sie naliczalo co miesiac. Da sie jakos kupic xbox game pass ultimate przez giftcard tylko raz na 3 miesiace?

Edytowane przez xmilqiusek
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
10 godzin temu, 20inchDT napisał:

Mam pytanie - może mondre, a może gupie. Czy jak mam stare konto z gierkami z golda i ustawię je jako domowe na konsoli, a będę grać na swoim obecnym, to czy będę mógł odpalić te gry bez aktywnego golda na starym :philosoraptor: Po 2 latach przypomniało mi się jakiego maila użyłem do założenia poprzedniego konta xD

Nie, przynajmniej jeśli chodzi o gry Xbox One. Musisz mieć aktywnego Golda na starym koncie.

Odnośnik do komentarza

Ja też miałem kilka lat bez Xboxa aż strach co by było gdybym nie zrobił emigracji na PS4 kiedyś na start generacji

t22Qthh.png

 

 

Mnie też acziki nie obchodzą ale gram w wiele gier to się Gs zbiera sam

 

 

Ładnie w podsumowaniu widać preferencje @kubson FPS pod multi a @Bzduras capcom for life :) zero zaskoczeń po postach na forum;) ja oczywiście assasyny, blantmany i mass effect

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...