Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Dlatego, że wygląda jak projekt sklejony nieskładnie na Unity.

 

obsidian nigdy nie byli wirtuozami graficznymi. Outer Worlds równie daleko do graficznych standardów tej generacji, wtedy jednak nie czytałem takiego hejtu. Mam wrażenie wiec że teraz główniechodzi  o tzw. "dziecinną" grafikę.

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Gość krzych923
1 godzinę temu, MaZZeo napisał:

IdlePaleKissingbug-size_restricted.gif

Bo dużo gram w wirtualną piłkę i w PES-ie (w FIF-ie też wolę) biegać czymś innym niż prawym bumperem nie bardzo lubię, a niestety jakość/wytrzymałość przełączników pod bumperami w padach od One jest słaba. Dla mnie najsłabszy element tego pada i właściwie to jedyny słaby. No i niestety padł u mnie ten przycisk, raz klika, raz nie, a szkoda kupować nowego i znowu katować go w tych grach. Tak że potrzebuję DS4 tylko do grania w te dwie gry. I tylko dlatego, bo grać wolę na padzie od Xboksa i gdyby nie to, nie przyszłoby mi do głowy kombinować. Jednak guma pod bumperem tj. w DS4 to lepsze rozwiązanie. Trochę czuję rozczarowanie padem od Series X, bo zastosowali to samo rozwiązane i jeśli nie użyją lepszych przełączników to będzie powtórka z rozrywki.

Edytowane przez krzych923
Odnośnik do komentarza

Dobra, już powoli miałem dosyć suszarki na poziomie najgorszych PS4 Pro i zajrzałem do środka swojego koksa celem czyszczenia i wymiany pasty. O dziwo po nieco mniej niż półtora roku kurzu było w środku tyle co nic, ale za to jakby ktoś był ciekawy co działo się na APU:

 

x9yJ7bS.jpg

 

IYGkwGz.jpg

 

Pasta wszędzie, tylko nie tam, gdzie trzeba :yao: Nic dziwnego, że rozkręcał się na takie obroty. Po wymianie jest cisza, lekkie pomrukiwanko wiatraczka i względnie ciepłe powietrze wylatujące sobie z tyłu konsoli. Miód. Ale żeby nie było za różowo, niechcący uwaliłem sobie przednie USB i przycisk od synchronizacji pada xD Na szczęście cała reszta działa jak należy, także synchro przez USB z tyłu i gramy dalej, tylko bez nerwicy i katowania uszu. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No właśnie nie pożałowali, ale nakładał ją ktoś z Parkinsonem chyba.

5 minut temu, 20inchDT napisał:

Te niebieskie gluty to fabrycznie są?

To są termopady, używane do odprowadzania ciepła z kości pamięci. Te na zdjęciu są fabryczne i nadały się do ponownego użycia, więc luz. Różnica w głośności jest wręcz nieziemska, od suszarki w tytułach Enhanced do niemal bezgłośnej pracy. Na próbę dałem DMC5 i RDR2 - cisza, wiatrak ledwo wchodzi na jakieś obroty. Aż takiego efektu się nie spodziewałem. 

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Nic tam wielkiego poza tym się nie działo. Standardowy koksik, bardzo fajnie zbudowany i kulturalny w rozbiórce.

 

Update: USB działa, podłączyłem dysk zewnętrzny i normalnie pyrga. Guzik od synchronizacji niestety nie żyje, został ofiarą wojny o cichsze jutro. I w sumie walić go, ze dwa razy go użyłem, może kiedyś zajrzę do środka i wymienię cały moduł od razu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...