Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Załóżmy hipotetycznie, że w tym roku chciałbym kupić Xbox One S dla samych tytułów na wyłączność. Nie dla Passa, nie dla mocy (bo w końcu S a nie X). Czy na dzień dzisiejszy warto inwestować te 700 zł? Ile M$ ma takich tytułów? Będzie z 10 wartych uwagi? 

 

Dodam, że na poprzednie generacji moją główną konsolą był X360, więc trochę te rejony znam. Teraz to PS4, ale poniekąd mam lekki sentyment i rozważam ewentualny wydatek. 

 

Oczywiście mogę kupić Xbox Series X, ale i grać we wstecznej, ale to będzie zapewne koszt 2500 zł i to pewnie nie wcześniej jak za rok. 

 

Jak się zapatrujecie na wspomniane wyżej rozwiązanie? 

Odnośnik do komentarza

Mam tylko PS4 i PS3. No nie jest też tak, że każdy gatunek mnie interesuje, ale staram się grać w sporo różnych gier. 

 

Tańsza wersja nextgena to pewnie rok 2024, a tak bardzo to mi się nie chce czekać szczególnie, że planuję kupić PS5. Zakup Xbox Series X to tak naprawdę kwestia tego jak M$ dowiedzie z tytułami na wyłączność. Ich zakupy w minionych lata pozwalają spoglądać optymistycznie w przyszłość, ale mnie w dużej mierze interesuje obecna generacja w ich wykonaniu. 

 

Myślałem o Xbox One S All Digital, bo tę konsolę faktycznie można wyrwać za grosze, ale nie uśmiecha mi się pobierać wszystkiego na dysk, a poza tym niektóre starsze tytuły raczej nie są dostępne w cyfrowym sklepie. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Załóżmy hipotetycznie, że w tym roku chciałbym kupić Xbox One S dla samych tytułów na wyłączność. 

Śmiało, jeszcze przez 2 lata będą wspierać sprzęt więc jeśli technikalia nie grają roli, to jak najbardziej.

E-  @blantman ale ja mówię o aczikach, sprawdź infografike dokładnie.

Edytowane przez aph
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Załóżmy hipotetycznie, że w tym roku chciałbym kupić Xbox One S dla samych tytułów na wyłączność. Nie dla Passa, nie dla mocy (bo w końcu S a nie X). Czy na dzień dzisiejszy warto inwestować te 700 zł? Ile M$ ma takich tytułów? Będzie z 10 wartych uwagi? 

 

Dodam, że na poprzednie generacji moją główną konsolą był X360, więc trochę te rejony znam. Teraz to PS4, ale poniekąd mam lekki sentyment i rozważam ewentualny wydatek. 

 

Oczywiście mogę kupić Xbox Series X, ale i grać we wstecznej, ale to będzie zapewne koszt 2500 zł i to pewnie nie wcześniej jak za rok. 

 

Jak się zapatrujecie na wspomniane wyżej rozwiązanie? 

Kup One X, XGP na promocji i będziesz zadowolony. I tak różnicę w cenie odbijesz sobie na zaoszczędzonym sianie dzięki Game Pass. 

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Myślałem o Xbox One S All Digital, bo tę konsolę faktycznie można wyrwać za grosze, ale nie uśmiecha mi się pobierać wszystkiego na dysk

Jak najbardziej polecam tę wersję, dla Forzy, Cupheada i Sunseta warto, oraz tych 200 gier w Game Passie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...