Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, chris85 napisał:

Nie mów, że kupiłeś S :dunno:

Jeśli masz tv 4K to tylko X Panie. Konsola szumi kiedy coś pobiera, nawet jeśli jest wyłączona. Wkrótce będzie nowe menu, wydaje mi się, że bardziej przejrzyste i intuicyjne. Symetryczne gałki, to gorsze rozwiązanie zwłaszcza w shooterach sam zobaczysz. 

BTW czułem, że w końcu skuszą Cię te indyki. 

Doprecyzuję - kupiłem tę Skę, mimo braku napędu, bo Game Pass, cena i możliwość ogrania exów, a także gier z kompatybilności wstecznej, bo jest ich masa. Nawet nie o indyki tutaj chodziło, chociaż je też ogram z przyjemnością. PS4 będę póki co odpalał tylko do multika ze znajomymi chyba XD

 

@blantman nie mam Pro, nie chciałem Xa, bo niepotrzebne mi są mocniejsze rewizje i ich w pewnym sensie nie uznaję - nie jestem typem gracza, który przywiązuje uwagę do grafiki aż tak. Poza tym cena również ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Umówmy się, że za te 3 stówki XSAD jako maszynka do Game Passa i Netflixa to jest dobry deal dla kogoś, kto pierwszy raz styka się z konsolą od Microsoftu w tej generacji i gdyby nie świąteczne zakupy to sam bym sobie sprawił jedną sztukę, żeby postawić w domu u rodziców.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, mozi napisał:

No tak ale są promocje a jak on nigdy Xboxa nie mial to i tak ma 3 miechy grania. Zresztą gamepass co chwilę cos wpada i wypada. Serio to jest nie do ogrania. 

Nawet 4, bo darmowy miesiąc Golda się dodał do XGP <3

 

Czy screenshoty można tylko robić za pomocą wejścia do menu podręcznego itp., czy jest jakiś szybki skrót do zrobienia i udostępnienia np. na Twitterze?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że jest bezpośrednie udostępnianie na TT. :) 

 

@edit:

Dopiero doczytałem komentarz Roziego. Takiego całkowicie bezpośredniego nie, ale jak zrobisz screena no to możesz kliknąć udostępnij -> Twitter i się ładnie zrzuca. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2019 o 00:09, Hum napisał:

Ale po co, skoro wszysyko jest do pobrania/udostępniania z poziomu apki w telefonie/pc, ewentualnie do znalezienia na stronie https://gamerdvr.com/ po wpisaniu swojego GT. 

Powiedz mi, dlaczego na tej stronce mi przesyła po 4, albo 5 takich samych zdjęć, to jakiś bug jest? :pechowiec: I kiedy zdjęcie tam trafia dokładnie - muszę je przesłać do Xbox Live? Jak to wybieram, to czasami przesyła mi zdublowane zdjęcia, a czasami przesyłanie trwa w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Daddy napisał:

Undead Labs wzorem PGG otworzyło drugie studio  :)

https://www.gamespot.com/articles/state-of-decay-dev-undead-labs-announces-new-studi/1100-6472312/

 

Plotki, MS ma na celowniku polskie studio 

 

 

 

Pewnie tych od Rambo i Terminatora chcą wziąć.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Daddy napisał:

Nawet Shinobi potwierdził że MS jest dalej na zakupach i jeszcze trochę ekip MS  przygarnie pod dach, dzieje się  :banderas:

 

Co do polski to tylko plota, obstawiałbym bloober team lub astronauts

Astronauts raczej odpada bo chmielarz lubi swoją niezależność. Ja bym celował w PCF, w końcu już współpracowali z MS swego czasu. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Pytanie czy to PCF jest coś warte na chwilę obecną? Ich ostatnią autorską grą jest chłodno przyjęty przez graczy Bulletstorm w 3 iteracjach i obecnie robią jakiś co-op, pewnie przeklęte G A A S :( 



Ich następna gra jest dla S-E. PCF nie po to wyrwało się z EPIC, żeby niedługo później dołączyć do innej wielkiej korporacji. PCF ma też finanse w dobrym stanie. Btw. różne firmy, na różne litery alfabetu krążą nad polskimi devami :v

Smutny czas, bo oznacza, że co raz ciężej pozostać niezależnym.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...