Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, 20inchDT napisał:

Bzduras, maciek to nie jest twoj alter? :p

Nie ma takiego drugiego poyeba jak ja :czezky:Nie grałem, bo jako student nie mogłem sobie pozwolić na dwie maszynki do grania, a X360 był już na skraju awarii po 5 latach użytkowania i poszedł na wymiankę.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, chris85 napisał:

@blantman tylko nie mów, że nie słyszałeś o słynnym Avatarze z x360

Szczerze nie kojarzę może kiedyś coś słyszałem ale nie pamiętam. Nigdy nie kupowałem gry patrząc na achievementy. W ogóle nie calakuje dlatego mam ukończone przeważnie takie które same się calakuja przez progres jak gry telltale czy kilka RPG gdzie nie było znajdziek albo dawały coś do lore (bo tylko takie szukam). Pamiętam raz na początku ery x360 chciałem wycalakowac grę assassin's Creed 1. I te (pipi)ane pióra zniechęciły mi takie calakowanie z mapką z neta czy filmem na całe życie. Nie widzę w tym przyjemności. W dodatku jak jeszcze kiedyś gierek pod calaka było tylko kilka i można powiedzieć że miało to jakiś sens dla takich freakow jak Colin czy ping tak teraz w dobie 1000 gierek rocznie robionych tylko pod calaki ten sport w ogóle nie ma sensu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, aph napisał:

O to, że są niezwykle małe szanse, że Spencer faktycznie ma tyle samo czasu, co do 0.01%, w action rpg i puzlach:)

Oh, i acziki też pokazuje tylko z gier MS, co za przypadek^^

 

Gry MS mówisz. What remains of Edith Finch,  Destiny ,  Candleman ... Aph .... hmmm kojarzy mi się z pewnym użytkownikiem o iq niższym niż 100 Apropo .. aprohmo czy jakoś tak. Czy nie jesteś jego nową wersją?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.01.2020 o 20:58, 20inchDT napisał:

@wrog Sprawdziłem przed chwilą dwie gry z golda - jedną z 360, a drugą z XO. Stare konto nie ma wykupionego golda, a nawet nie jest na nim ustawiona obecna konsola jako domowa, a obie gry działają.

Co to za gry? Poza tym bez domowej i tak by nic z drugiego konta nie zadziałało, chyba że w tle je zalogowałeś.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...