Skocz do zawartości

Opony


Rekomendowane odpowiedzi

żeby tylko się nie rozj.ebac

hamuje pie.rdole

220 się przewiozłem 

 

 

świat nie był wtedy gotowy na pheatona. Za nówkę krzyczeli nawet 480 tyś, teraz można i za 18k wyrwać jakiegoś sztrucla. Gdzieś oglądałem filmik na yt, że ten egzemplarz o którym było nagrywane tracił średnio na wartości 5 zł na godzinę przez ileś tam lat.

 

PRZEPYCH 

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Z takich testów na serio to Doug dobry zrobił.

 

Mi się w sumie zawsze to auto podobało, nawet myślałem kiedyś czy sobie nie sprawić wersji z mniejszym silnikiem. No ale jak to bywa z tą klasą, auto płynnie przeszło z wysokiej ceny na koszty eksploatacji niesamowicie wysokie w stosunku do ceny. 

Odnośnik do komentarza

W sumie to doczytalem, ze mam uklad posredni tj. nie mam czujników w kolach, lecz system bada czy opona nie sflaczala poprzez wzmożoną liczbę obrotów. I faktycznie komputer nie podaje dokladnych barów, a jedynie informuje gdy jest brak powietrza. To trochę mi ograniczy wydatki.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Red_ napisał:

W sumie to doczytalem, ze mam uklad posredni tj. nie mam czujników w kolach, lecz system bada czy opona nie sflaczala poprzez wzmożoną liczbę obrotów. I faktycznie komputer nie podaje dokladnych barów, a jedynie poinformuję gdy jest brak powietrza. To trochę mi ograniczy wydatki.

A prawda, zazwyczaj tak to działa. Nie mniej jednak, kalibracja i tak zazwyczaj jest prosta i zajmuje chwilę.

Odnośnik do komentarza

Mam defaultowe, nie mialem wyboru xD

http://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c/alloy-wheel-velorum-65j-x-16-5e0071496c-8z8x

 

Opony i tak bede trzymac w piwnicy czy to założone na felgi, czy same gumy. Ale moze faktycznie bede jezdzil na jednych felgach caly czas z przekladka gum co sezon, a jakby się alusy mocno zużyly w najblizszych latach to wtedy kupie ladniejsze.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

@_Red_ daj sobie spokój z dodatkowymi felgami. Od lat mam w autach zawsze jedne alusy. Masz dość wysoki profil opony w Skodzie, więc tym bardziej loozik.

 

Co do czujników itp. to nic nie dokupujesz ale daj im wcześniej znać bo niektórzy więcej czasu na to potrzebują/inaczej kasują. Aaaa kiedyś jak nie wymieniałem u ziomka to mi w dużym, renomowanym (ogólnopolskim) serwisie wyrwali jeden czujnik i na taśmę izolacyjną przykleili :/ To była moja ostatnia wymiana u nich. Teraz mimo, że nie ma ciepełka i pysznej kawy w poczekalni to mam gwarancje, że ziom zrobi i wyważy tak trza.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...