Skocz do zawartości

P.T


Krzysztof Tomczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

źle sie dzieje...

 

 

 

Microsoft 

Jeśli wierzyć anonimowemu źródłu, Silent Hills jest gotowe w 80%, a transakcja ma zostać sfinalizowana jeszcze przed tegorocznym E3, aby obwieścić tę wiadomość całemu światu na imprezie w Los Angeles.

Źródło podaje, że premiera Silent Hills jako tytułu ekskluzywnego dla Xboksa One odbędzie się w marcu przyszłego roku.

Co zatem z P.T., które można było ograć tylko na PS4? Wg doniesień, ściągnięcie P.T. z PlayStation Store to wyraz szacunku do Microsoftu, mającego posiąść niedługo markę na własność.

Prawdziwość tych nowin podważa kwota, za jaką Silent Hills miałoby zostać na stałe w obozie Microsoftu. Mówi się o mało prawdopodobnych miliardach dolarów, czyli potencjalnie więcej, niż MS zapłacił za studio Mojang oraz potężną markę Minecraft (2,5 miliarda zielonych).

http://www.ppe.pl/news-36189-microsoft_przejmie_od_konami_prawa_do_silent_hills_.html

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Na ogół nie lubię horrorów (za mocny stres, innymi słowy jestem p***a) ale uwielbienie do dzieł Kojimy, Del Toro i serii Silent Hill (chlubny wyjątek, tylko przy tych grach lubiłem się bać) zmusiło mnie do odpalenia PT no i trafiłem na uniemożliwiającego przejście gry buga - kiedy uchylały się drzwi do łazienki nic się później nie działo. Próbowałem różnych rzeczy, oglądałem gameplaye i szukałem triggerów które popchnęły by akcję do przodu i nic. Zastanawiam się - to jednorazowy bug czy może Konami coś napsuło?

Odnośnik do komentarza

P.T. ma to do siebie, że trzeba wykonywać różne dziwne rzeczy ;) Czy przypadkiem w tym miejscu nie powinieneś

 

 

Przejść parę razy od ściany z telefonem do ściany pod klatką schodową, żeby napis się zmieniał? Nie kojarzę dokładnie już bo grałem w to dawno temu i na wpół otwartych oczach z dusza na ramieniu, ale to chyba było tam :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...