Skocz do zawartości

P.T


Krzysztof Tomczak

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nowy silent i tak powstanie, tylko nie w takie skali.

 

Najwyżej Silent Hill Collection na PS4 i XOne xD. W sumie, jak dla mnie, to i tak byłoby spoko.

 

 

Ale wtedy już raczej tylko z Downpurem i Homecoming więc nie wiem czy to ma sens. Chyba, że dorzucą SH4: The Room - najbardziej pokręconą część.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Dlatego jestem za, żeby taki MS wykupił prawa do jednej części. Niech dadzą Kojimie i del Toro 150mln, a nawet 200mln, bo ich stać i niech zrobią taki horror jaki naprawdę chcą. 

 

Gdyby Konami dało więcej kasy na mgs v to byłaby to zdecydowanie lepsza gra, a niestety jest dosyć sporo niedopracowana. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem backup na druga moja konsolkę i w jej skład wszedł P.T xD

Pytanie tylko, czy uruchomię gre, po odblokowaniu konsoli w PSN ? Na razie wszędzie mam kłódki, ale jestem dobrej myśli.

 

Reedycja!

Poszlo bez problemu. Fajnie, ze moge przenosic gry, ktorych juz nie ma :-)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

100 - 200 mln $ na Silent Hill? Dobry żart. Żadna część, nawet najlepsza dwójka, nie zeszła w większej ilości niż nieco ponad milion egzemplarzy, a wyszła na trzy platformy (PS2, Xbox, PC). W tę plotę sprzed E3 o 500 mln $ za prawa do SH uwierzyć mogły co najwyżej dzieci i Janusze.

 

I dwa fakty o P.T. Tak Silent Hills nie miało wyglądać, to była tylko zrobiona na szybko "próbka klimatu". Docelowo miało to być TPP, jak zawsze. Po drugie - oni mieli tylko scenariusz i koncept. Nic więcej, ta gra była w inkubatorze. Gdyby wszystko szło jak należy, pewnie i tak nie zagralibyśmy przed 2018 r.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

100 - 200 mln $ na Silent Hill? Dobry żart. Żadna część, nawet najlepsza dwójka, nie zeszła w większej ilości niż nieco ponad milion egzemplarzy, a wyszła na trzy platformy (PS2, Xbox, PC). W tę plotę sprzed E3 o 500 mln $ za prawa do SH uwierzyć mogły co najwyżej dzieci i Janusze.

A kto tutaj pisze o jakiś plotach? Myśl.

 

Pisałem tylko o tym, że jak ktoś może uratować ten projekt i zrobić z tego grę jaką miała być to jest to z pewnością MS, bo ma w uj kasy. Nikt inny raczej nie zainwestuje takiej kasy. Konami szkoda, Sony jest na kresce, a Nintendo woli inwestować w swoje kotlety. 

 

A tak bez gry, która urywałaby dupe będzie popierdóła na androida. :rotfl: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Tylko, że tutaj paradoksalnie niewiele jest do odratowania. Koncept i (być może) skończony scenariusz. Ekipa, która się zawiązała wokół tego projektu, rozsypała się i każdy zajmuje się czymś innym. No i przeceniasz MS - oni nie inwestują w podobne projekty (wyjątkiem w tej generacji Scalebound), bo większość posiadaczy XOne wybrała właśnie tę konsolę ze względu na trzy flagowe marki producenta.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

No ekipa się rozpadła, bo konami zaczęło odpi*rdalać. A chyba gdzieś było info po tym rozpadzie, że del Toro dalej chciałby zrobić tego SH z Kojimą, a że Kojima został wywalony to może z nowym studiem mógłby zrobić tę samą grę pod innym tytułem. Nie obraziłbym się. 

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie jeszcze Team Silent ? Zrobili najlepsze silenty a później Konami im podziękowało i oddali serię innym amerykanom czy angolom. Przecież to nie pierwszy z ich strony taki wałek. Nie ma co płakać przy rozlanym mleku. Jakieś tam pewnie jeszcze SH ze strony Konami kiedyś powstanie, ale jeśli to ma być poziom Homecoming czy Downpour to lepiej by tego wcale nie robili.

Kojima z Del Toro mogli stworzyć co genialnego, no ale przecież Konami to Konami, wszystko potrafią zniszczyć.

Odnośnik do komentarza

Prawda - człowiek, który sprzedał Silent Hills.

 

Ostatecznie winny jest Kojima, a nie złe Konami. Miał gość 2 lata na silnik Fox i 5 lat na deweloping MGS V. Przez ten czas zdążył zrobić prolog i 2 rozdziały z planowanych pięciu + epilogu. Gdyby kosztujący krocie MGS V tworzony był tak, jak należy, Kojima dalej pracowałby w Konami, a my mielibyśmy pierwszy prawdziwym zwiastun Silent Hills z E3 2015... Ciężko "brać stronę" dużej firmy, która stała się ścierwem, ale jak prześledzić dzieje tych dwóch projektów, to jedno wynika z drugiego.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...