Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Voytec napisał:

Gdzie?

W innym Horizonie he he. 

 

Nie tak na serio to moim zdaniem najlepsze śniegi to własnie na równi dodatek do Horizona Zero Dawn i do Forzy Horizon 3. Jak to tam wygląda w obu grach to ja nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza

Co to jest za gra! Nie powiem, początek trochę rozczarował, włączyłem grę po pracy, zobaczyłem parę ciosów na krzyż, spotkał pierwszego trolla na drodze, z którym walka jak dla mnie jest najbardziej bezpłciowa, zwłaszcza w porównaniu do poprzednich części (10 minut walki z kostkami, by na końcu użyć 1 finishera) i gdy już miałem chwile zwątpienia rozegrałem chyba najbardziej epicki pojedynek w historii gier wideo. Za takie chwile kocham Santa Monice! Do tego te wszystkie efekty audio wizualne, reżyseria pojedynku, siła ciosów wylewająca się z ekranu – matko przenajświętsza!

Z każda godziną zaś coraz lepie, po rozwinięciu choć trochę naszej postaci walki nawet ze zwykłymi przeciwnikami dają ogromną satysfakcje, a sposób prowadzenia fabuły, misje poboczne, rozwój postaci, szukanie nowych ulepszeń nie pozwala oderwać się od ekranu! (widać że twórcy czerpali sporo z serii Dark Souls)

Nie wiem też jak oni osiągnęli tą grafikę nawet na PS4 Pro – gram z odblokowanymi klatkami, czasami widać lekkie spadki, ale występują bardzo rzadko, gra się zdecydowanie lepiej niż w 30fpsach i „4K”, a grafika i tak powoduje, że co chwile możemy zbierać szczękę z podłogi – do tego wsparcie HDR – no miazga!

Wracam do gry, jutro w pracy pewnie będę nie przytomny, ale to jeden z tych tytułów, od którego nie można się oderwać! :obama:

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Policzyłem że potrzeba jeszcze 13 recek na 100 by średnia wskoczyła na 96, z ciekawości sobie policzyłem.

I w zasadzie ta średnia metacritics to niezłe byleco, bo jak więcej magazynów oceniało grę ze skalą 1-100 to gra ma znaczną przewagę nad tymi grami która miała więcej ocen od stronek z ocenami 1-10. Meta nie wie, i  w zasadzie nikt nie wie czy pod 9/10 kryje się 91/100 czy 94/100,  w skali średniej Meta ma to duże znaczenie.

Tak tylko piszę, gdyby oceniaczki były wszystkie 1-100 dużo gier na różne konsole miałyby wiele wyższe średnie.

Edytowane przez milan
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Hendrix napisał:

@milan
Metacritic ma średnią ważoną, niektóre publikacje mają większe znaczenie (IGN, Gamespot, Edge etc.), dokładnej formuły nie znamy.

Dodałem sobie te 90 recek i policzyłem średnią, wyszło 94,33(3), więc wychodzi że to zwykła średnia.

Co mieliby wazyc, skoro jak pisałem nie wiedzą co się kryje pod 9/10.

A 13 recek  100 da średnia 95,04, zakłądając że zaokrąglają w górę.

historia obliczen w kalkulatorze jest spoko :f

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kanabis napisał:

Jakis punkt regulaminu naruszylem postem ze jestem podekscytowany i w oknie bede na kuriera czekal ze zostal usuniety? Lol xD

 

Panie tu posty znikają z prędkością światła. Widać ktoś za bardzo w rolę się wczuwa i nie ma co robić. Rozumiem jak już będzie po premierze i każdy będzie mógł wymienić merytoryczne spostrzeżenia. Ehhh co za ludzie. 

Odnośnik do komentarza

 

 

8 minut temu, kanabis napisał:

Jakis punkt regulaminu naruszylem postem ze jestem podekscytowany i w oknie bede na kuriera czekal ze zostal usuniety? Lol xD

Nie wiem ale dałem :rep_up:

 

Ale to będzie gra :D Chyba nawet odbiorę kolekcjonerkę!

#BedeGrałWGre

Kratos_5.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...