Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Farmer napisał:

O w dupę. Miał tak jak z ciekawości otworzyłem jedną wyrwę. Nawet nie zdążyłem się przyjrzeć kto i co mnie trafiło :obama: 

 

Heh, tez tak mialem, potem tam wrocilem, wsadzilem fakensa w wyrwe, znowu wyszly 2 pudziany to wlaczylem Dragon Ball mode i atak z R2 ich zrzucil obu z przepasci, 2 sekundy i po walce :yao:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Farmer napisał:

O w dupę. Miał tak jak z ciekawości otworzyłem jedną wyrwę. Nawet nie zdążyłem się przyjrzeć kto i co mnie trafiło :obama: 


Coś takiego? :D
 

Spoiler

 


 

34 minuty temu, Figuś napisał:

Gówniak mi się zepsuł



To tam pikuś, bo jakbyś wskoczył na wspinaczkę, to pewnie by normalnie się przeniósł na plecy Kratosa i po bólu.
Ja to miałem z nim problem, jak mu kazałem odczytać pewne ciężko dostępne runy, ale chłopak był w dość sporej odległości, więc tylko przystanął, popatrzył i nic nie zdziałał, a później okazało się, że gra go w ogóle "nie widzi". Niby biegał obok, nawet coś tam do mnie mówił, ale ani nie mogłem zmieniać rodzajów strzał, ani wejść na jego ekwipunek w menu.
Wyszedłem do menu i po powrocie wszystko już było OK :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Gram od kilku dni i jak większość z Was grających jestem grą absolutnie zachwycony! Na głębsze wynurzenia na jej temat pozwolę sobie po jej zakończeniu, ale już teraz podzielę się pewną dygresją za którą być może zostanę zminusowany, ale z góry uprzedzam, że mam na to totalnie wylane.Chodzi mi o to jakim przeciętniackim, przestrzelonym i źle zaprojektowanym BALASEM w stosunku do aktualnego God Of War było GoW3, nawet biorąc pod uwagę różnicę generacji. Na szczęście studio Sony Santa Monica aktualną iteracją Kratosa całkowicie i w pełni się zrehabilitowali i wielka chwała im za to!:banderas:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mikołaj napisał:

Nie śledziłem dokładnie tematu więc: po zakończeniu fabuły można dalej szukać znajdziek i eksplorować świat?

tak

 

1 godzinę temu, zagul napisał:

Pytałem stronę wcześniej, ale pewnie uciekło. Do osób, które skończyły grę, w którym mniej więcej miejscu jestem jeżeli chodzi o główny wątek, jestem po scenie:
 

  Pokaż ukrytą zawartość

w Helu, gdzie dowiadujemy się, że Freya jest matką Baldura.

 

75%

Odnośnik do komentarza

Zwiedzam sobie dziś miejscówki, w których już byłem, ale mam teraz nowe zabawki to mogę usuuwać krzewy i aktywować te zielone urządzenia. W każdym razie nie ma lekko, bo na niektórych plażach zalęgło się takie koorestwo, że padam po jednym strzale - na Normalu, koorva! :xboss:

 

Stwierdziłem, że może jednak pchnę dalej fabułę, więc wróciłem do skarbca, a tam taki fajny easter-egg/flashback:
 

Spoiler

b7d426dd0c08f5ce.jpg


Ile serca i pasji włożono w ten tytuł to ja nawet nie...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:


Coś takiego? :D
 

  Ukryj zawartość

 


 



 

 

No dokładnie coś takiego. Z ciekawości chciałem zrobić questy dla krasnoludów i jak mi typ wyskoczył na 5lvl (ja na 2) to zwątpiłem. Jeszcze mało miejsca, dwóch pomagierów i nieblokowane ataki. Nic tylko obrót na pięcie i strzała do wyjścia.

Odnośnik do komentarza

No ja teraz sam jestem na 5. levelu, ale te draugry na plaży to były fioletowe ósemki :D
Do tego jeden traveller, ale on był na siódmym i myślę, że jakby był sam, to bym go ubił. Niestety muszę podpakować, żeby tam wrócić, a muszę, bo jest tam skrzynka za krzakiem :)

EDIT:

OK, na dzisiaj koniec, mało grałem, bo czasu nie było, ale i tak było zayebiście :)
Podczas podróży windą na powierzchnię, Kratos pokazał się z bardziej wyluzowanej strony, choć pytania młodego były dość niezręczne

Spoiler

(scena z piciem wina)


No i trochę wkoorvia mnie gnojek aktualnie, po tym, gdy dowiedział się,

Spoiler

że jest bogiem - trochę nie w tę stronę skręca, a Kratos go nie temperuje - żeby z niego jakiś choojek nie wyrósł w przyszłości :)

 

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Te 40h to ladne fake info, chyba ze lecimy wylacznie fabula, z przerwa na pare pobocznych misji, na easy. Jak ktos chce zaliczyc smoki, walkirie, oczyścić szczeliny, polatac w Nifheim, rozwinac egzotyki o schodzi sie z tym niesamowicie dlugo, zwlaszcza ze walki sa pozniej mega wymagajace, nawet jak mamy rozwinieta postac! A gdzie tu mowic o 100 %, wszystkich misjach i znajdkach!

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaje, że 40h to fake, a już tym bardziej 20h LOL. Bazujac na statystykach, moze jestem gdzies w polowie gry. 20h przekroczylem na bank - staram sie dokladnie wszystko eksplorowac, robie przyslugi, ale tez  bez przesady, nie szukam do upadlego - czego nie znajde, wroce gdy juz ukoncze gre. Od piatku trzaskam maratony. Szkoda, ze nie ma liczniku czasu. 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

alez mnie wczoraj eksploracja wessała, cos pieknego ze 3 poboczne (niektóre jak glowny watek), artefakty, upgrady, 3 skarby, rozmowy z guwniakiem

 

juz jest meksyk a jeszcze nie wszedlem na górę :U

 

nie wiem czy juz pisalem - plejka mniej szumi po patchach, nie wiem jak oni to optymalizuja chyba jakimiś runami

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Słupek napisał:

U mnie pękł wczoraj czwarty boss

  Ukryj zawartość

Hrezlyr.

No w końcu boss w stylu starych GoW-ach (a wizualnie...) bo póki co to raczej średnio pod względem.

 

Ale i tak się pytam, gdzie są bossowie

  Ukryj zawartość

nordyccy bogowie? Którym wyrywamy różne części ciała, robimy krzywdę?

 

W następnej części :P

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...