Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Z racji, że nie miałem ps2 ani ps3 i oryginału nie grałem (trochę emulacja 1). To sama formuła w tamtych czasach była dobra dla nielicznych i to w przedziale 13-20+ Te walki, siekanie itd.

Ja od dobrych lat wyrosłem z tego typu gier. Bardziej mnie irytują niz bawią.  Ktoś marudzi, że to nie stara formuła. Serio? Mając tyle lat co teraz, dziś, ja bym takiego GoW sprzedał po pierwszym uruchomieniu. Dobrze, że zmienili, bo chociaż doszedłem do poziomu Bossa Ciemnego Elfa. Grając na Normal, chyba podejść miałem 3 albo 4. Ubiłem dziada wręcz na oparach paska Kratosa. Ale serio. Ja nie jestem w te klocki. Wręcz dla mnie sukcesem jest, że go ubiłem, a nie że zaszpanowałem z minimalnym Dmg.

Ja się szybciej irytuję i denerwuję przy tego typu rozgrywce. Wolę fabułę singleplayer, niż naćkane z "napi**niem się| co sekunda. Widać osoby po 30 maja inne wymagania, niż gdy grało się za dzieciaka.

Kupiłem jako klasyk, po 3 dyszki coś było, to czemu nie. Do kwoty coś 2 stówek i tyle. Fabuła i relacja syna z ojcem fajna, widoki fajne, maszkary rozwalanie te typowe ookk... ale bosowie.... Brak mi nerw. Mam wątpliwości czy się skuszę na Platynę:unknown: Jak mam jeszcze te Valkyrie ubijać:ermm:

No są różne gatunki dla różnych graczy.

Starzeje się...  Skoro wolę gry samochodzące:shok:

Edytowane przez Soyokaze
Odnośnik do komentarza

Chyba dostałem udaru od czytania tego posta. Nie każda gra jest dla każdego, wiek nie ma nic do tego - bardziej czas jaki jesteś w stanie poświęcić na granie. Nie mam czasu na platynowanie gier lub ogrywanie czegoś co nie sprawia mi frajdy, wolę przeskoczyć do następnego tytułu po ukończeniu lub znużeniu. Z drugiej strony ten GoW nie jest jakiś super trudny do ukończenia fabuły. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Robię ponowne przejście przed premierą Ragnaroku, nie powiem, początek i walka z Nieznajomym, to jest jebany ciareczkowy obłęd. Mało pamiętam z gry; tylko te kolorowe trolle, hehe.

 

A czytaliście mitologię nordycką w wydaniu Gaimana? Warto przeczytać? Czy to jest w bardziej luzackim stylu, aniżeli np. mitologia grecka Parandowskiego?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rozi napisał:

Robię ponowne przejście przed premierą Ragnaroku, nie powiem, początek i walka z Nieznajomym, to jest jebany ciareczkowy obłęd. Mało pamiętam z gry; tylko te kolorowe trolle, hehe.

 

A czytaliście mitologię nordycką w wydaniu Gaimana? Warto przeczytać? Czy to jest w bardziej luzackim stylu, aniżeli np. mitologia grecka Parandowskiego?

O wiele luźniejsze. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rozi napisał:

Robię ponowne przejście przed premierą Ragnaroku, nie powiem, początek i walka z Nieznajomym, to jest jebany ciareczkowy obłęd. Mało pamiętam z gry; tylko te kolorowe trolle, hehe.

 

A czytaliście mitologię nordycką w wydaniu Gaimana? Warto przeczytać? Czy to jest w bardziej luzackim stylu, aniżeli np. mitologia grecka Parandowskiego?

Bardzo podstawowa, ale imo na ogólny zarys warto 

Odnośnik do komentarza

Ja polecę materiał Quaza o mitologii nordyckiej, który zrobił przy okazji God of War w 2018 roku. Dwie godziny chyba trwa, ale bardzo przyjemnie się słucha. 

 

Skończyłem tego God of War jakoś na poczatku tego roku i chociaż nie jest to jakaś gra życia to jednak grało mi się świetnie i mocno czekam na Ragnarok. Aczkolwiek nie biorę na premierę i raczej poczekam i kupię sobie jako prezent gwiazdkowy :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.08.2022 o 22:57, Rozi napisał:

A czytaliście mitologię nordycką w wydaniu Gaimana? Warto przeczytać? Czy to jest w bardziej luzackim stylu, aniżeli np. mitologia grecka Parandowskiego?

Fajna jest, chyba łyknąłem na dwa posiedzenia. Ragnarokowy Thor będzie zgodny z L O R E (przynajmniej z wyglądu). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...