Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PanKamil napisał:

Wszyscy prosza o Egipt to pewnie go nie bedzie:dynia: twórcy chyba często lubią iść na przekór. W forzie horizon wszyscy proszą o Japonie a playground na przekor unika jej jak ognia:Coolface:

 

A w Assassinach wszyscy prosili o Japonię to dali im Egipt :kaz:

Ciężko za tym nadążyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PanKamil napisał:

Wszyscy prosza o Egipt to pewnie go nie bedzie:dynia: twórcy chyba często lubią iść na przekór. W forzie horizon wszyscy proszą o Japonie a playground na przekor unika jej jak ognia:Coolface:

 

bo Japonia (ale Chiny/Koreę też bym kupił) już na Series only :banderas:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Pytanko, czy można swobodnie wracać do wszystkich odwiedzonych już lokacji?

Można, po skończonej fabułę możesz swobodnie eksplorować świat, wykonywać nieukończone zadania poboczne itd. 

 

Japonię to właśnie mamy w Got, gra jest bardzo urokliwa, w mitologii japońskiej jest nioh, sekiro też świetne w temacie fantasy w tym settingu a w Egipcie nie było chyba żadnej gry tego typu więc myślę że Egipt byłby strzałem w dziesiątkę ale to daleka droga, teraz czekamy na Ragnarok. Ciekawe tak na marginesie co to będzie za nowe IP od Santa Monica bo wiadomo że pracują też nad druga gra. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Qbon napisał:

Japonię to właśnie mamy w Got, gra jest bardzo urokliwa, w mitologii japońskiej jest nioh, sekiro też świetne w temacie fantasy w tym settingu a w Egipcie nie było chyba żadnej gry tego typu więc myślę że Egipt byłby strzałem w dziesiątkę ale to daleka droga, teraz czekamy na Ragnarok.

Był Scorpion King

 

Odnośnik do komentarza

Czytałem kiedyś artykuł gdzie studio rozważało między innymi mitologię majów :obama:, ale ostatecznie wybrali nordycką.

Zobaczyć Kratosa u majów to było by coś, niech uderzają w jakieś mało popularne klimaty, mogła by być mit. celtycka czy majowie. Byle nie ta nuda na pustyni. Czas na coś świeżego, a te studio czego nie zrobi z GOWem to pewnie sprzeda 20 parę milionów nowej gry.

Ja to jestem co raz bardziej pewien, że w Ragnaroku nie będzie zwiastuna nowej mitologii, za dużo czasu upłynie zanim pokażą nowego GOWa.

Nie ma na to szans raczej. Pewnie będą kminić długi czas co dalej z serią.  Aha, Atreus prosto na śmietnik po Ragnaroku żeby nie przyszło im kiedyś do głowy by zastąpić tym dałnem Kratosa.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, łom napisał:

Był Scorpion King

 

Nie znalem tego no ale w sumie to mimo wszystko mało, szczególnie jeśli chodzi o współczesne gry. 

 

Mirologia celtycka w sumie też by się nadawała ale myślę, że nie ma co sobie teraz zaprzątać tym głowy bo to temat na wiele lat do przodu. Teraz czekamy na Ragnarok i mam nadzieję, że wyjdzie w tym roku. 

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że God of War z 2018 roku zupełnie mi nie podszedł. O ile oryginalna trylogia była bardzo dobra, szybka, widowiskowa, walczyliśmy z ogromnymi bossami, setkami przeciwników itd. tak tutaj odpaliłem grę i dosłownie po kilku godzinach jak  zobaczyłem, że cała akcja zwolniła, jakie monotonne i nieciekawe (wg mnie) zrobiło się otoczenie i jaki nacisk położono na fabułę - która swoją drogą mnie kompletnie nie zainteresowała - to już więcej do tej gry nie wróciłem. Tak samo nie spodobało mi się, że w grze jest otwarty świat, zbieractwo, crafting przedmiotów. Uznałem, że seria się na tyle zmieniła, że nie ma sensu w to grać w moim przypadku. Spodziewałem się zmian, ale rozrywka na 20-30 godzin z czego pewnie potencjalnie połowa to właśnie eksploracja świata i szukanie jakichś skrzynek ukrytych w lesie była dla mnie za nudna. Mam tylko nadzieję, że kiedyś jeszcze wyjdzie GoW taki jak poprzednia trylogia. Lubię długie rozbudowane gry jak dla przykładu z konsol - RDR, Skyrim etc. ale GoW wolałem w klasycznej wersji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję że GoW już nigdy nie wróci do starej formuły. Wyszło 6 takich gier i już po trzeciej miałem dość. Nowy GoW jest lepszy pod każdym względem od starego, od systemu walki (który w starych częściach nawet nie stał przy DMC czy Ninja Gaiden), przez fabułę, lokacje i rozbudowanie. A z tym zbieractwem to też mocna przesada, nie ma tego dużo (to nie nowe TRy) i jest tylko jedna lokacja nastawiona na znajdowanie skrzynek.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jakie macie doświadczenia w NG na najwyższym poziomie trudności? Ja po przejściu i splatynowaniu odstawiłem gierkę, ale teraz jak patrzę na takiego ruska na Twitchu jak się wkurza na Valkiriach, to narobił mi smaka i widzę, że jest jeszcze większy hardkor, Valkirie są szybsze i jest w ogóle dużo trudniej, są też widzę trochę pozmieniane cutscenki, nowe zbroje, myślałem, że nie ma nic ciekawego w NG.

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem. Świetna gra. Fabuła i klimat bardzo mi podeszły, zmiana mechaniki walki, po początkowych grymasach z mojej strony,  nawet przyjemna. Crafting chujowy i zbieractwo 7392 różnych składników oraz farmienie labiryntu sobie odpuściłem, to nie dla mnie. Czekam na następną część. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...