Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

GoW był pierwszą grą, jaką odpaliłem w dniu premiery PS5, jak pamiętam. Pograłem z pół godziny i do dzisiaj leży w backlogu. Ale coraz częściej nachodzą mnie myśli, żeby w końcu do niej wrócić (pewnie zacząć od nowa). Zobaczę wtedy, czy mi podejdzie i warto będzie czekać na Ragnarok.

W ogóle ten patch na PS5, o którym piszecie, powinien się ściągnąć automatycznie, czy trzeba zrobić upgrade z psstore?

Odnośnik do komentarza

Jak w 2018 psioczyłem na tę grę (indie okres motzno), to teraz mi się gra wyśmienicie. Sama mechanika walki jest przezajebista, czuć power, Atreus pomaga jak może, no miód :banderas:Eksploracja również jest przyjemna, bo zawsze wynagradza nas przydatnymi rzeczami.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zapomniałem jaki ułomny jest ten system "szybkiej podróży", bram strasznie mało, a zmiana światu to już w ogóle zbyt przekombinowane.

Poważnie nie ma jakieś metody na przeniesienie się z poziomu mapy? Najgorsze jak szukałem kruka, doszedłem znowu do spalonej wioski, i musiałem lecieć cała drogę z powrotem.

Ten rozbudowany system walki i doboru zbroi i broni mnie przytłacza, jestem jak goryl we mgle. Obecnie to nie mam nawet co podchodzić do cięższych walk.

Odnośnik do komentarza

Podróżowanie pomiędzy światami ma sens tylko w samym story, potem to już udręka. Same bramy też odblokowują się za późno, plus kwiatki co wspomniałeś jak brak przejścia z wioski do domu Wiedźmy.

Chciałem sobie przejść przed Ragnarokiem, wczytałem stary sejw, chwilę pobiegałam, ubiłem Walkirie i mi się odechciało. Właśnie przez podróżowanie i ułomne wspinanie, mam nadzieję, że mocno to usprawnią.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Square napisał:

Podróżowanie pomiędzy światami ma sens tylko w samym story, potem to już udręka. Same bramy też odblokowują się za późno, plus kwiatki co wspomniałeś jak brak przejścia z wioski do domu Wiedźmy.

Chciałem sobie przejść przed Ragnarokiem, wczytałem stary sejw, chwilę pobiegałam, ubiłem Walkirie i mi się odechciało. Właśnie przez podróżowanie i ułomne wspinanie, mam nadzieję, że mocno to usprawnią.

Podziwiam Cię że wrociłeś do gry i ubiłeś Valkyrię, ja trafiłem na dwie wiedźmy i 4 gałki oczne i 12 razy zginąłem. Tragedia, wiem że to moja wina, bo w grze można robić niesamowite rzeczy, ale kompletnie nie mogę wrócić do gry. A gdzie mi do tych wojowniczek, albo wyzwań na wulkanie.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.08.2022 o 11:57, Paolo1986 napisał:

GoW był pierwszą grą, jaką odpaliłem w dniu premiery PS5, jak pamiętam. Pograłem z pół godziny i do dzisiaj leży w backlogu. Ale coraz częściej nachodzą mnie myśli, żeby w końcu do niej wrócić (pewnie zacząć od nowa). Zobaczę wtedy, czy mi podejdzie i warto będzie czekać na Ragnarok.

W ogóle ten patch na PS5, o którym piszecie, powinien się ściągnąć automatycznie, czy trzeba zrobić upgrade z psstore?

 

Co Tobie nie podeszło? Gram na PC, mam 10h na liczniku i moja ciekawość nakazuje zajrzeć w każdy kąt. Mega się wciągnąłem.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.08.2022 o 11:57, Paolo1986 napisał:

GoW był pierwszą grą, jaką odpaliłem w dniu premiery PS5, jak pamiętam. Pograłem z pół godziny i do dzisiaj leży w backlogu. Ale coraz częściej nachodzą mnie myśli, żeby w końcu do niej wrócić (pewnie zacząć od nowa). Zobaczę wtedy, czy mi podejdzie i warto będzie czekać na Ragnarok.

W ogóle ten patch na PS5, o którym piszecie, powinien się ściągnąć automatycznie, czy trzeba zrobić upgrade z psstore?

U mnie to samo. Leży sobie i czeka. I tak ze 2 razy było z tą grą. Teraz ponowny powrót 3 razy, ale mam Horizona 2 i DS do ogrania, które mi lepiej leżą. Jeszcze Persona 5 czeka. Nwm czy znów ogarnę ten system. Na bank zapomniałem uzywania tarczy i zdolności z tarczy i topora. :blink:
Który jest który. Weź ogarnij jeszcze te zbroje, których jest ciut za dużo. Wolałbym bardziej rozrośnięte drzewko RPG, niż multum zbroi. A tak mi się wszystko pie**li

Star by się przydał z tego jego tabelkami do FF i jRPG. Jego opisy w piśmienniaku były dobre:hi:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Powoli przymierzam się do GoW Ragnarok, więc postanowiłem sobie odświeżyć poprzedniczkę. Kto wie, może pokuszę się o platynę (w co wątpię). Gra ma mega klimat, ale ten system walki coś do mnie nie przemawia. Kratos trochę taki jakby miał betonowe buty. Do tego ta kamera jest zdecydowanie za blisko w czasie walki a a te wskaźniki informujące o ataku nie specjalnie spełniają swoją rolę, bo ich nie dostrzegam w czasie walki. Tak czy siak przejść przejdę. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie ubiłem głównego złego, sądząc po solucjach została mi tylko wizyta w ostatniej lokacji i koniec gry, została jeszcze jakaś godzina, może mniej.

Mam na liczniku 40h gry, niemal wszystkie dodatkowe zadania poboczne zrobione, średnio natomiast mi idzie i trochę nie chce męczyć z Walkiriami (swoją drogą zabawne, że Walkirie są znacznie trudniejsze jak ostatni boss, który padł bez żadnego problemu za pierwszym razem) i w ogóle szukać jakiś skarbów po mapach itd. Skończyłem pierwszą turę na Muspelheim ubijając Walkirię, ale już kompletnie nie chce mi się robić Niflheim. Wątek fabularny to jest mega petarda, tak samo grafika. Ale te misje poboczne.. no robię je na siłę, żeby ulepszać postać, nie czuję jakiś satysfakcji z nich, kiedy w takim Wiedźminie 3 misje poboczne miały sens i zostały wspaniale napisane. Drugi mój zarzut, to umiejętności: są przekombinowane i 90% z nich do niczego nieprzydatne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...