Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to jest nadal numer jeden jeżeli chodzi o przyszły rok. Zapowiada się świetnie, a dzisiejsze informacje tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu, że to będzie wielka i najlepsza gra w historii SSM. Barlog po premierze będzie mógł podać rękę Druckmannowi.

Poproszę tylko o dokładną datę i edycję x jakąś za(pipi)istą figurą.

 

PS. Jest pasek XP, a gdzież czytałem, że będą również zadania poboczne.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No dokładnie. Nie na darmo mamy ten motyw przekazywania mądrości z ojca na syna. Jeśli jego postać i przemiana zostaną nam przedstawione porządnie, to jestem przekonany, że dostaniemy nowego bohatera, którego da się lubić. Tak jak ostatnio Aloy w Horizon - świetnie wykreowana dziewczyna, dla niej samej warto było pograć w grę z dodatkiem. Wystarczy, żeby gówniaka wykreował jakiś zdolny człek i będzie OK.
Choć oczywiście Kratosa będzie żal, zwłaszcza że dopiero teraz zostanie przedstawiony jako człowiek...

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
39 minut temu, Kyokushinman napisał:

A ja mam nadzieje że coś go w(pipi)i pod koniec.

God of War to lysy a nie jakas ruda pizda.

Zresztą Kratos to już tak naprawdę w trójce kipnął. A jak widać nie.

I co z tego ? Robia kolejna trylogie Star Wars kompletnie z pupy i nikt nie narzeka.

Odnośnik do komentarza

W ogóle jaka rozkmina na temat fabuły... Jakby to jakaś gra Kojimy była co najmniej :) 

Do tej pory w GoW to raczej był tylko dodatek do jatki i świetnego gameplayu, więc aż dziwnie się to czyta, ale spoko - sam jestem ciekaw, bo wygląda na to, że dostaniemy w końcu jakąś interesującą historię... Być może nawet taką, która na długo zapadnie w pamięć - to byłby największy wyczyn tej odsłony.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Wredny napisał:

W ogóle jaka rozkmina na temat fabuły... Jakby to jakaś gra Kojimy była co najmniej :) 

Do tej pory w GoW to raczej był tylko dodatek do jatki i świetnego gameplayu, więc aż dziwnie się to czyta, ale spoko - sam jestem ciekaw, bo wygląda na to, że dostaniemy w końcu jakąś interesującą historię... Być może nawet taką, która na długo zapadnie w pamięć - to byłby największy wyczyn tej odsłony.

Fabuła była prosta ale przynajmniej dla mnie bardzo wciągająca. Tzn mowie o 1, 2 czy GoS bo reszta to albo po(pipi)ka (ascension czy choo) albo mocno rozczarowujaca jak III.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Wredny napisał:

W ogóle jaka rozkmina na temat fabuły... Jakby to jakaś gra Kojimy była co najmniej :) 

Do tej pory w GoW to raczej był tylko dodatek do jatki i świetnego gameplayu, więc aż dziwnie się to czyta, ale spoko - sam jestem ciekaw, bo wygląda na to, że dostaniemy w końcu jakąś interesującą historię... Być może nawet taką, która na długo zapadnie w pamięć - to byłby największy wyczyn tej odsłony.

 

 

No przecież ma być o wiele większy nacisk położony na story i L O R E, nie?

Odnośnik do komentarza
Kratos jeszcze zostanie samurajem zapamietajcie moje slowa
Najpierw grecja, teraz klimat nordycki, później starożytny egipt, feudalna japonia.... Kratos miałby wielu bogów do wyżynki, ale raczej już więcej nie będą wykorzystywać bohatera bo to by się zrobił tasiemiec jakich pełno.
Odnośnik do komentarza

Albo wycie pseudo recenzentów na YT, jak w przypadku The Evil Within 2, gdzie pewna laska ("recenzja" robiona najniższym kosztem, forma vloga), stwierdziła że gierka w sumie fajna, wątek główny zajął jej 14h, nie robiła aktywności pobocznych i z tego też względu ma do twórców żal, że pozbawili ją okazji do spotkania pewnej istoty, która prześladuje gracza co jakiś czas. Czaicie to? Twórcy ją pozbawili - nie ona sama, bo speedrunowała na Easy główny wątek, ale "twórcy".
Jeśli tu będzie podobnie, a na to wygląda, że będą aktywności poboczne, to mogą być w sieci podobne szlochy idiotów :)

Odnośnik do komentarza

Ależ proszę bardzo, klikajcie w spoiler poniżej.
Ostatnio też wkurzyła mnie recka TEW2 z kanału Angry Joe (ale robiona przez innego gościa), który stwierdził, że jedynki znać nie trzeba, a nawet poleca w nią nie grać, bo dwójka świetnie wszystko wyjaśnia. No ale to nie temat o TEW, tylko o God of War i myślę, że tu typowe Janusze będą bardziej wyrozumiałe, no chyba, że gra dostanie tyle dodatkowego contentu, że poczują się przytłoczeni.


 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...