Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, balon napisał:

Widzę dobre opinie i analizy tu lecą po tych początkowych kilku minutach. To co, kto pierwszy chętny napisać na podstawie tego reckę i wystawić ocenę końcową? Byłoby to piękne zwieńczenie ostatni 2-3 stron tego tematu :kaz:

 

Coś koło tego będzie.

Przynajmniej dla mnie.

 

Grafika: 9+

Dźwięk: 8

Grywalność: 9-

 

Ogólnie: 9-

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kyokushinman napisał:

No właśnie oby tam kogoś spotkał bo jak na razie to tak naprawdę nic nie pokazali.

Raz już tak było w przypadku MGS5. Z wielkiej burzy mały deszcz :(

Dlatego tym razem za dużo hype na grę nie mam.


Whaaat? Co ja czytam? :mog:
Czyli największy hype masz na Far Cry 5 czy cokolwiek innego UBI pichci w danym roku, bo tam codziennie jest nowy materiał i przed premierą pokazują całą grę, tak?
To co pokazali (czyli te Twoje "nic") w zupełności wystarczy - oficjalny gameplay trailer był, nieoficjalne 9 minut można było obejrzeć wczoraj - nie wiem, jak Tobie, ale mi już więcej nic nie potrzeba, a grą jaram się bardzo właśnie na podstawie tego, co widziałem.

Odnośnie tego oficjalnego gameplayu - 25 minut? Ni chu chu... I tak już sporo zaryzykowałem, oglądając ten wczorajszy wyciek, więc nie będę kusił losu i do premiery absolutna cisza w temacie :)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Wredny napisał:


Whaaat? Co ja czytam? :mog:
Czyli największy hype masz na Far Cry 5 czy cokolwiek innego UBI pichci w danym roku, bo tam codziennie jest nowy materiał i przed premierą pokazują całą grę, tak?

Nie, nie tak. Nic nie rozumiesz.

 

Aby poznać całość FC wystarczy zobaczyć tylko z 30 sekund rozgrywki.

W przypadku GOW jest podobnie, ale jest mały wyjątek, gra ma fabułę (FC dla mnie praktycznie nie ma) i bossów. W poprzednich częściach epickie starcia z szefami były widoczne na trailerach a tutaj nie ma nic.

Ja się tak naprawdę obawiam czy w ogóle jakieś starcie będzie w grze z bogami, baa mało tego czy któryś z bogów będzie w grze.

 

Odnośnik do komentarza

To czy będzie jakis bóg czy inne monstrum niech zostanie tajemnicą aż do odkrycia samemu przed TV. Już nic więcej nie oglądam. I tak już zrobiłem bład oglądając ten 9-minutowy gameplay. Przyjemność z odkrywania samemu jest ogromna. Pamiętam jak swego czasu nie śledziłem newsów o Resident Evil 7 i nie wiedziałem z jakimi tak naprawdę przeciwnikami bedę mieć do czynienia. Nie znałem podstaw. Teraz właśnie przechodzę na taki tryb. To samo tyczy się filmów - nowego Predatora może i w ogóle nie obejrzę na żadnym zwiastunie. Niepewność aż do momentu siedzenia w sali kinowej/wkładania płyty do konsoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja dalej nie wiem co uwazac

 

- narracja - tutaj juz chyba ewidentnie trzeba przyjac ze to bedzie historia gowniaka, polygon bedzie sie jaral bo bedzie chwytajaca za serce relacja taty z mroczna przeszloscia z mlodym

- system walki, pokazane fragmenty totalne mehh, choc to sam poczatek wiec pewnie sporo mechanik i mozliwosci mozliwe ze jest zablokowane, nie ma co oceniac, cudow nie oczekuje ale dalej licze ze bedzie grywalnie i starcia z wiekszymi beda robic (choc tutaj znowu ten fragment z duzym mnie rozczarowuje)

- brak skoku od poczatku budzil moja obawe i fragment tylko to potwierdza - boje sie o strukture, killroom, podsadzamy gowniaka, gowniak zrzuca skrzynie/line/drabine, chwila wspolnej wedrowki z rozkminami i pyk wpadamy w nowy killroom i tak w kolo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...